Abandoned City Sağ Kalma Oyunu

Abandoned City Sağ Kalma Oyunu

Strateji Oyunları | CASUAL AZUR GAMES

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 24 May 2022

Oyun Özellikleri

Dünya muazzam bir yıkıma uğramış. Neredeyse her şey yok olmuş. Sadece küçük gruplar hayatta kalabilmişler. Bu kıyamet ortamında hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmalısın. Diğerlerine liderlik et, güvenli bir sığınak yap ve büyük bir kamyonu tamir ederek bu hayalet şehirden çıkmanın bir yolunu bul.

KAYNAKLARI TOPLA

Bu boşta hayatta kalma oyununda, hayatta kalmanıza yardımcı olacak malzeme, yakıt ve diğer değerli kaynakları bulmak için arazinin her parçasını keşfetmeniz gerekiyor. Terk edilmiş evleri kırın, arabaları yağmalayın ve işçilik ve inşaat için kullanılabilecek her şeyi elde etmek için toplayın.

BİR SIĞINAK İNŞA ET

Diğer kurtulanlarla güçlerinizi birleştirin ve kendi barınağınızı geliştirin. Yiyecek ve malzemeler için geniş bir depo oluşturun, daha fazla hayatta kalanın yaşamasına izin vermek için yatakhaneyi yükseltin ve yiyecek sağlamak için bir çiftlik inşa edin. Hayatta kalanları sadece sen koruyabilirsin!

BULUŞ VE YÜKSELTME

Ne kadar çok kaynak toplarsanız, o kadar çok yeni araç icat edebilirsiniz. Hayatta kalanları iyileştirmek ve onları daha hızlı ve daha güçlü hale getirmek için bir tıp merkezi inşa etmeyi unutmayın! Şehri yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmek için kullanabileceğiniz düzinelerce başka yükseltme var.

ŞEHRİ KEŞFET

Hayatta kalma simülatör oyunlarını seviyorsanız, hayalet şehri keşfetmekten, gizli işçilik malzemeleri aramaktan kesinlikle keyif alacaksınız. Daha değerli kaynaklar elde etmek için başka yerlere keşif seferleri bile başlatabilirsiniz.

Ne için bekliyorsun? Kaynakları yağmala, aletler yap ve barınağı inşa et! Hayatta kalanların terkedilmiş şehirde hayatı geri kazanmalarına yardım edin! En iyi boşta işçilik ve hayatta kalma macera oyunlarından birine katılın.

Daha az gör Daha fazla gör

Abandoned City Sağ Kalma Oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Abandoned City Sağ Kalma Oyunu yazarak arayın.

  • Abandoned City Sağ Kalma Oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Abandoned City Sağ Kalma Oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Abandoned City Sağ Kalma Oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın