Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları!

Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları!

Educational | MAGE Studio Kid Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 9 Aralık 2019

Oyun Özellikleri

🤓

Çocuklar için oyun, çocuğunuzun gelişimi için konuları kapsayan 15 oyun vardır. Bebekler için uygulamalar: okul öncesi eğitici oyunlar 3 yaş ve bebek oyunları ucretsiz!

🖐

🤓Uygulamamızda çocuklar için öğrenme oyunları, çocuk oyunları bulmaca ve kızlar için oyunlar vardır.

Eğlenceli Yiyecekler, okul öncesi eğitim oyunları, ücretsiz çocuk oyunları ve yapboz oyunları çocuk ile çocuğunuzun hızla gelişmesine ve yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olur.🎓

🎈 "Funny Foods 2" uygulamamızda, bebek oyunları ücretsiz, küçük oyunlar, bulmaca oyunları ve çocuğunuzun okul öncesi etkin gelişimi için gereken her şeyi bulabilirsiniz:

🍏BULMACALAR - dağınık yiyecekleri gruplandır (bu oyun mantık ve hayalgücünün gelişimine yardımcı olur - bulmaca oyunları)

🍕AÇILAR, PARÇALAR VE BÜTÜNLER - pizza pişir ve dilimlendir, ardından sempatik karakterleri besle (bu oyun parça ve bütün kavramlarını tanıtır; çocuğunuzun ince motor yeteneklerini geliştirir ve parçaları şekillerine ve ana hatlarına göre gruplandırmayı öğretir)

🛒BUL VE DOKUN - eğlenceli yiyecekleri uygun plastik poşetlere koy (bu oyun ayrıntılara dikkati geliştirir - erkek çocuk oyunları, kızlar için oyunlar)

🤔SAKLAMBAÇ - eğlenceli yiyecekler kilerde saklanıyor. Şu yaramazları bul ve say (bu eğitici oyun 1'den 5'e kadar saymayı öğretir, dikkati ve ince motor yetenekleri geliştirir)

🍋🚿ŞEKİLLER – neşeli çiftlik: mucizevi bahçeyi sula, sebze yetiştir, ürünleri topla ve say (geometrik şekilleri, temel düzeyde saymayı tanıtan ve minik elleri yazmaya hazırlayan eğitici oyun)

🚁BOYUTLAR - yiyecekleri boyutuna göre gruplandır ve helikoptere yükle (boyuta göre gruplandırmayı tanıtan öğrenme oyunu)

🍐🤓MANTIK - bir şablon bul ve eğlenceli yiyecekleri traktörün kasasına yükle (bu oyun mantıklı düşünmeyi geliştirir ve şablon kavramını tanıtır)

🚛GRUPLANDIRMA - taşıyıcı banttaki yiyecekleri farklı kamyonetlere yüklenmek üzere gruplandır (bu oyun dikkati ve mantıklı düşünmeyi geliştirir)

🍒EŞLEŞTİRME - eğlenceli yiyecekler kutulara saklanmış, eşleşen çiftleri bul (bu oyun hafızayı ve ayrıntılara dikkati geliştirir - öğrenme oyunları)

🍉🍴BİRİMLER VE PARÇALAR - mutlu mutfak: çizgileri takip ederek yiyecekleri dilimle ve farklı yemekler hazırla (bu oyun "parçalar ve bütün" kavramını tanıtır ve ince motor yeteneklerini geliştirir)

👠👒👓 ŞEKİLLER VE RENKLER - güleryüzlü fırıncı: farklı şekil ve renklerde kurabiyeler hazırla, bunları karakterlerimizi beslemek için kullan (bu oyun geometrik şekilleri, renkleri ve çeşitli özelliklere göre gruplandımayı öğretir - çocuklar için oyunlar)

⚖️KARŞILAŞTIRMA - mutlu mağaza: doğru miktarda yiyecek tartmak için ölçeği kullan (bu oyun çocuklara "daha fazla veya daha az" kavramlarını, saymayı ve aritmetiği tanıtır - bebekler için uygulamalar)

🍓🚰RENKLER - mutlu bahçe: meyve ve sebzeleri suda yıka ve rengine göre gruplandır (bu eğitici oyun nesneleri rengine göre gruplandırmayı öğretir ve dikkati geliştirir)

👉 Funny Fodd 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları:

🍒 15 öğretici oyun ve 50 çeşit gıda
🍏 Çocuklar için 10 eğitici konsept
🍋 Çok sayıda animasyon ve etkileşim
🍇 Mantık, dikkat, hafıza ve düşünmeyi geliştirme
🍊 Eğlenceli ses efektleri
🍓 2-5 yaş arası çocuklar için
🍒 Ebeveyn kontrolü
🍏 Üçüncü parti reklamları içermez


🌟«Funny Foods 2»🌟 nin ebeveynlere çok yardımcı olacağından eminiz. Bu uygulama içerisindeki bebekler ve çocuklar için eşleştirme oyunu, okul öncesi eğitici oyunlar türkçe, erkek çocuk oyunları, kız çocuk oyunları, okul öncesi eğitici oyunlar 5 yas ingilizce, sayesinde çocuğunuz devamlı gelişecek yeni şeyler keşfedecek!
Bu harika küçük oyunlar, küçük çocuklar için öğretici bir araç olmanın yanında, aynı zamanda nezaket, tutku ve empatinin insan gelişiminin önemli bir parçası olduğu dünyaya harika bir giriş niteliğinde

👉Uygulamanın ücretsiz versiyonunda içeriğin bir bölümü kullanılabilir. Tamamını satın almak için dahili satın alma gerekmektedir.

Daha az gör Daha fazla gör

Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları! oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları! yazarak arayın.

  • Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları! uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları! uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları! ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın