Features & Details

Przygotuj się na zostanie kolejnym Internetowym odkryciem w Vlogger Go Viral, grze w której każdy ruch się liczy i przybliża cię do szczytu. Zacznij z marzeniem w swojej głowie oraz kamerą w swoich rękach i uzyskaj status gwiazdy. Czy masz wszystko, co jest do tego potrzebne?

Twórz filmiki, zarządzaj swoim kanałem, zdobywaj miliony subskrybentów i wyświetleń, zostań miliarderem i pozyskuj lepszy sprzęt oraz doskonal swoje studio i zdobądź wszystkie szczyty!

Śledź komentarze na swoim kanale i odkrywaj obecne trendy. Twórz filmiki na modne tematy i obserwuj jak rozprzestrzeniają się wiralowo! Opanuj wszystkie tematy w trakcie swojej podróży do bogactwa i sławy, a wszystko to bez opuszczania swojej sypialni. Dobra, z wyjątkiem wyjść do toalety.

GŁÓWNE ATRAKCJE
• Mnóstwo ulepszeń twego sprzętu i studia nagrań
• Mnóstwo tematów do wyboru: koty, psy, jedzenie, gry, muzyka, filmiki, komputery i wiele więcej!
• Zarządzanie swoim kanałem: lajkuj swich fanów, dawaj łapki w dół swoim hejterom (tak jak w prawdziwym życiu)
• Oglądaj stworzone przez siebie filmiki!
• Kapelusze! Tak, dobrze słyszałeś.

I OSTATNIE, ALE NIE MNIEJ WAŻNE
Mopsy z krawatami, papugi roboty, chodzące ananasy, konsola z ubiegłego roku i wygodne fotele! Czego jeszcze może chcieć światowej słaby vlogger?

Dobra, to by było na tyle! Pobierz Vlogger Go Viral i zacznij nagrywać już teraz!

Pamiętaj! Gra jest darmowa, ale zawiera elementy, które można kupić za prawdziwe pieniądze. Niektóre funkcje i dodatki wymienione w opisie również mogą być kupowane za prawdziwe pieniądze.

Graj Vlogger Go Viral - Gra Tubowa Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Vlogger Go Viral - Gra Tubowa