doktor veteriner

doktor veteriner

Simülasyon | Y-Group games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 23 Ağu 2022

Oyun Özellikleri

Birçok erkek ve kız çocuk erken yaşlarda doktor olmayı hayal ediyor. Ancak bunların çoğu, veteriner olarak gerekli ve dikkate değer bir mesleği bilmiyorlar. Bu yüzden oyunumuz onlar için gerçek bir keşif olacak. Bu büyüleyici meslek hakkında daha fazla şey öğrenmeye yardımcı olacak bir oyun şeklinde gösterilecek: hayvanları nasıl tedavi edecekleri, onlara nasıl bakacakları, aslında veteriner klinikleri ve doktorun ne yaptığı, ne yaptığı ve hangi tıbbi araçlar Onun çalışmalarında kullanır.
Bu nedenle, size ve çocuklarınıza, çocuklar için gelişen oyun serilerinden yeni bir heyecan verici oyun tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz - Doktor veterineri.
Bu ilginç ve eğlenceli oyunda çocuklarınız peri ormanına gitmeli, sakinleri hasta ve acil tıbbi yardım ve tedaviye ihtiyaçları var. Bazıları üşüttü, biri yaralandı, biri uzun bir ağaçtan düştü ve çok yaralandı. Ve şimdi, iyileşmek için, hayvanlar için gerçek bir doktora ihtiyaçları var - bir veteriner!
Ve böylece, başlayalım! Hayvanlar için orman kliniğiniz her zaman açık ve veterinerlik ilk yardımına ihtiyaç duyan sevimli ve komik hastaları almaya hazırdır. Siz, genç veteriner hekimlerin hayvanları tedavi etmek için sorumlu ve ilginç bir işi vardır, çünkü ona ihtiyaç duyanlara yardım etmek çok gerekli, önemli ve yararlı bir faaliyettir. Çocuklarınız çok şey öğrenmeli ve genç hastalarından gelen grip, güneş yanıkları ve ağrılı bir mideyi tedavi etmek, yaraları iyileştirmek ve keskin dikenler çıkarmak, sıcaklığı ölçmek, çok çevik ve can sıkıcı pire getirmek için çok çaba gösterecektir. ve diğer birçok hastalığı tedavi eder.
Bir veteriner kliniği gibi eğitici oyunlar, bebeğinizin çok fazla yeni şey öğrenmesine, eğlenmesine ve zamanını büyük bir karla kullanmasına yardımcı olacaktır, çünkü öğrenmeyi öğrenmek çok ilginç ve heyecan verici. Sonuçta, hayvanları nasıl iyileştireceğinizi, onlara ilaç yazmayı, gerekli enjeksiyonları ve aşıları yapmayı ve çok daha fazlasını öğrenmelisiniz. Sonuçta, bebeğiniz, sanal hastalarının iyileşmesine yardımcı olur, sağlığını takip etmeyi ve izlemeyi öğrenir.
Oyun veteriner kliniği oynarken, bebeğiniz yolculuğunu gerçek bir veteriner olarak başlatabilir, en gerçek mucizeleri yaratabilir, hasta hayvanları iyileştirebilir.
Gerekli olan tek şey oyunumuzu tabletinize ya da telefonunuza yüklemek ve yüklemek ve hayvanların toplanması için hayvanlara yardım etmek ve onları mutlu etmek için orman sakinlerine yardım etmek için gerekli tüm bilgileri almak üzere hayvanların oyun dünyasına gitmek.
 
Visit us at: Site: http://y-groupgames.com

Daha az gör Daha fazla gör

doktor veteriner oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye doktor veteriner yazarak arayın.

  • doktor veteriner uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) doktor veteriner uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki doktor veteriner ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın