Features & Details

Rope Frog - Strange Vegas to symulator miasta w widoku trzeciej osoby (i trybie FPS), w którym prowadzisz niesamowite samochody lub motocykl. Grasz jest bohaterem / legendą, a całe miasto obawia się ciebie. Zostań szefem na ulicach anty przestępczości w mieście.

Czy jesteś gotowy na wielką przygodę z kryminalistami? Przygotuj się na rabowanie, zabijanie, strzelanie i zwalczanie wszystkich przestępców. Kradnąc samochody, ścigając się ulicami i zestrzeliwując gangsterów. Czy masz dość odwagi, by wznieść się na szczyt stosów przestępczych? Wypróbuj wszystkie supersamochody i rowery. Twórz akrobacje na bmxie lub znajdź czołg F-90 lub niszczycielski śmigłowiec bojowy.

Masz specjalne prawdziwe moce. Możesz strzelać niebezpiecznym wiązką lasera z twoich oczu. Możesz strzelić do budynku liną i wspiąć się na budynek na górę. Twoje nogi również są bardzo potężne. Nie lekceważ ich. Nie zadzieraj z policją, oni są dobrzy. Styl miasta jest podobny do Miami lub Las Vegas, ale tak naprawdę jest to Nowy Jork.

Zbadaj miasto przestępcze, pełne gangów i agresywnych frakcji. Zostań nadzieją obywatela jako standardem sprawiedliwości lub przyjdź do miasta jako nowy rycerz zagłady. Możesz również kupić wiele rzeczy w sklepie, aby pomóc ci ukończyć misje i uwolnić miasto od wszystkich grzeszników mafijnych.

Większość misji będzie na ulicach, niektóre będą w dzielnicy chinatown i innych krajach gangów itp. Jesteś superbohaterem. Będziesz walczył z różnymi gangsterami mafijnymi z Ameryki, Rosji, Chin, Meksyku, Japonii itd. Gra zawiera w pełni otwarte środowisko. Odkryj wielkie miasto, wyrusz w góry, kradnij i prowadź super samochody, strzelaj z pistoletów i innych rzeczy w tej darmowej grze o otwartym świecie.

Zdominuj miasto z niszczycielską siłą ognia zaawansowanych pojazdów wojskowych lub ulepszaj swojego bohatera, aby powalić przeciwników w kilku kopnięciach! Niech to będzie piękne miasto, nie zamieniaj się w miasto przestępcze z krwią i rabunkiem.

Możesz także pracować jako taksówkarz lub kolekcjoner śmieci lub strażak.


- Wiele Guns do kupowania i strzelania
- Terenowe tereny do zbadania
- Wizualnie oszałamiająca grafika, charakter i modele pojazdów wojskowych, śmigłowiec, myśliwiec lotniczy itp.
- Godziny gry
- W sklepie z grami
- Realistyczne dryfowanie samochodu
- Grafika w jakości HD

Graj Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas