Features & Details

Rope Frog - Strange Vegas to symulator miasta w widoku trzeciej osoby (oraz w trybie FPS), w którym prowadzisz niesamowite samochody lub motocykl. Grasz jako bohater / legenda, a całe miasto się ciebie boi. Zostań szefem na ulicach przeciwko przestępczości w mieście.

Czy jesteś gotowy na wielką anty-kryminalną przygodę? Przygotuj się na rabowanie, zabijanie, strzelanie i walkę ze wszystkimi przestępcami. Kradnąc samochody, ścigając się po ulicach i zestrzeliwując gangsterów. Czy masz dość odwagi, aby wspiąć się na stosy przestępców? Wypróbuj wszystkie supersamochody i motocykle. Wykonuj akrobacje na bmx lub znajdź najlepszy czołg F-90 lub niszczycielski śmigłowiec bojowy.

Masz specjalne prawdziwe moce. Możesz strzelać z niebezpiecznych wiązek laserowych z oczu. Możesz strzelić liną do budynku i wspiąć się po budynku na szczyt. Twoje nogi są również bardzo silne. Nie lekceważ ich. Nie zadzieraj z policją, są dobrzy. Styl miasta jest podobny do Miami lub Las Vegas, ale w rzeczywistości jest to Nowy Jork.

Przeglądaj miasto przestępcze, pełne gangów i agresywnych frakcji. Stań się nadzieją obywateli jako standard sprawiedliwości lub przyjedź do miasta jako nowy rycerz zagłady. Możesz także kupić wiele rzeczy w sklepie, aby pomóc ci ukończyć misje i uwolnić miasto od wszystkich grzeszników mafii.

Większość misji będzie na ulicach, niektóre będą w dzielnicy Chinatown i innych krajach gangów itp. Jesteś superbohaterem. Będziesz walczył z różnymi gangsterami mafijnymi z Ameryki, Rosji, Chin, Meksyku, Japonii itp. Gra zawiera całkowicie otwarte środowisko świata. Eksploruj duże miasto, ruszaj w teren w góry, kradnij i prowadź supersamochody, strzelaj z broni i nie tylko w tej darmowej grze w otwartym świecie.

Zdominuj miasto niszczycielską siłą ognia zaawansowanych pojazdów wojskowych lub ulepsz swojego bohatera, aby powalić wrogów kilkoma kopnięciami! Niech będzie pięknym miastem, nie zamieniaj się w miasto przestępcze z krwią i rabunkiem.

Możesz także pracować jako taksówkarz, śmieciarz lub strażak.


- Dużo broni do kupienia i strzelania
- Tereny terenowe do zwiedzania
- Oszałamiająca grafika, modele postaci i pojazdów wojskowych, helikopter, myśliwiec itp.
- Grafika w jakości HD
- Wymagania minimum 2048 Mb pamięci RAM.

Graj Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas