Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri

Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri

Aksiyon | HGames-ArtWorks Studio

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Oyun Özellikleri

Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas, birbirinden harika arabalar ve motosikletler kullandığınız üçüncü şahıs bakış açısına (ve FPS moduna) sahip bir şehir simülasyonudur. Oyunda tüm şehrin korktuğu bir kahramanı kontrol edeceksiniz. Şehrin suçlulara göz açtırmayan patronu olun.

Bu büyük suç karşıtı maceraya hazır mısınız? Araba çalacak, sokaklarda yarışacak ve gangsterleri alt edeceksiniz. Tüm suçluların üstesinden gelecek kadar cesaretin var mı? Tüm süper araçları ve motosikletleri deneyin. Bir BMX'in üstünde tehlikeli hareketler deneyin, kendinize bir F-90 tank edinin ya da bir savaş helikopterini kontrol edin.

Özel güçlere sahip biri olarak, gözlerinizden lazer ışını ateşleyebilirsiniz. Bir binaya ip fırlatabilir ve o binanın tepesine tırmanabilirsiniz. Ayrıca bacaklarınız da çok güçlü. Onları küçümsemeyin. Polisle uğraşmana gerek yok, onlar iyi. Şehir tarz olarak tıpkı Miami ve Los Angeles'ı anımsatsa da aslında New York.

Çetelerle ve saldırgan insanlarla dolu suç şehrini keşfedin. Adalet için vatandaşların umudu olun ya da şehrin kıyamet şövalyesi konumuna gelin. Dilerseniz mağazadan görevlerinizde yardımcı olacak ürünler alabilir ve şehri bu mafya belasından kurtarabilirsiniz.

Görevlerin çoğu sokaklarda olacak, bazıları şehrin Çin bölgesinde ve bazıları da çetelerin hakim olduğu diğer mahallelerde. Siz bir süper kahramansınız. Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya gibi ülkelerden gelmiş çeşitli mafya gangsterleri ile savaşacaksınız. Oyun tamamen açık dünya konseptinde tasarlanmıştır. Bu ücretsiz açık dünya oyununda büyük bir şehri keşfedecek, dağlara doğru yola çıkacak, süper arabalar çalacaksınız.

Gelişmiş askeri araçların yıkıcı ateş gücü ile şehre hükmedin veya suçluların birkaç vuruşla üstesinden gelmek için kahramanınızı güçlendirin! Şehrin kan ve soygunlarla dolu bir suç şehrine dönmesine izin vermeyin. Onu yeniden güzel bir şehir haline getirin.

İsterseniz taksi şoförlüğü, çöpçülük veya itfaiyecilik gibi mesleklerle uğraşabilirsiniz.

Daha az gör Daha fazla gör

Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri yazarak arayın.

  • Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın