Features & Details

Hej! Jeszcze pracujemy nad tą grą. Uważnie czytamy wszystkie uwagi i komentarze, aby każda kolejna aktualizacja wnosiła wartościowe zmiany. Dzięki za wsparcie!

FULL METAL MONSTERS to gra mobilna, jakiej jeszcze nie widzieliście. Walcz z metalowymi bestiami w postapokaliptycznym świecie! Synchroniczna strzelanka 5 na 5 PvP z różnymi trybami gry! Steruj bestiami na lądzie i w powietrzu. Wykorzystuj mechaniczne, ulepszone albo całkiem naturalne potwory – wybór należy do ciebie!
Podporządkuj sobie dziesiątki krwiożerczych metalowych myśliwych gotowych dążyć do zwycięstwa po trupach!

Gameplay:

Niezwykła sceneria!
Nowy, okrutny świat, w którym przeżyje tylko najsilniejszy!
Mechanika gry
Miażdż przeciwników w bezpośrednich starciach lub uderzaj z odległości, sabotuj wroga po cichu albo rzucaj się na niego bez ostrzeżenia!
Mnóstwo różnych stworów
Metalowe, naturalne albo ulepszone – wybieraj do woli!
Umiejętności, umiejętności i jeszcze więcej umiejętności
Każdy dinozaur jest wyjątkowy i posiada własny zestaw umiejętności, na przykład szybki bieg, skakanie, roztrzaskiwanie, regeneracja itp.
Bitwy na lądzie i w powietrzu
Prezent dla miłośników walki w powietrzu! Mamy latające dinozaury i nie tylko. Wybierz miejsce bitwy!
Szeroki wybór broni
Daj swojemu dinozaurowi dowolną broń, od zwykłego pistoletu po ultranowoczesny miotacz energii!

W grzy występują trzy główne typy dinozaurów:

1. Mechaniczne – maszyny dysponujące sztuczną inteligencją, pozbawione biologicznych tkanek i litości. Mają tarczę energetyczną, która chroni je przed działaniem broni starego świata.
Tyranozaur znajduje się na końcu łańcucha pokarmowego. Potrafi skakać z ogromną prędkością i eliminować po kilku wrogów na raz. Zabójczy w bezpośrednim starciu. Wystarczy jeden fałszywy ruch i wróg zamienia się w popiół.

2. Naturalne – na ruinach starego świata po raz drugi rozpoczęła się ewolucja życia. Teraz potwory z ery jurajskiej istnieją po to, by zabijać, a nie żyć.
Spinozaur to bezlitosny łowca i zabójca. Ten polujący na mniejsze zwierzęta potwór dobrze radzi sobie w bezpośrednim starciu i pokonuje wrogów dzięki wyjątkowej sile. Potrafi wykonywać niezwykle długie skoki, a swoim rykiem może sparaliżować całe stado wrogów, które staje się bezbronne przed jego atakiem.

3. Ulepszone – stwory łączące w sobie najlepsze cechy ludzi i maszyn. Intelekt człowieka połączony z zaawansowaną technologią stanowi zabójczą kombinację.
Triceratops – lepiej schodzić z jego linii ataku. Triceratopsy nieustannie szukają kolejnej ofiary. Mają ostre jak brzytwa rogi, których trudno uniknąć podczas walki. Ponadto te bestie w razie potrzeby potrafią się regenerować.

Grę FULL METAL MONSTERS można pobrać za darmo, ale niektóre jej elementy są płatne. Do grania potrzebne jest stabilne łącze internetowe. Mobilny internet powinien wystarczyć, ale lepsze jest połączenie Wi-Fi.

Dołącz do naszej społeczności:
https://www.facebook.com/fullmetalmonsters/

Graj FULL METAL MONSTERS Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz FULL METAL MONSTERS