ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Küçük bebekler hakkında ne kadar sevimli bir giyinme oyunu! Bu sevimli bebekler onları giydirmeyi bekliyor. Stilist becerilerinizle yüzleşmenin zamanı geldi! En iyi elbiseler, pantolonlar, tişörtler, aksesuarlar ve saçları seçin. Bu chibi kızların göz rengini bile değiştirebilirsiniz. Bebekler üzerinde tam kontrol lol kıyafetler! Bizim avatar makinesi, zevkiniz arkadaşlarınızı şaşırtın!

*** En sevdiğin bebekler artık akıllı telefonunuzda! ***

«LOL Giydirme Oyunu» her yaştan kızlar için eğlenceli ve yaratıcı bir oyundur. Bütün sürpriz bebek giyinmek için hazır mısınız? Bu animasyonlu arka planlar, parlak grafikler ve sevimli chibi kız ile kaliteli oyun keyfini mükemmel bir fırsat. Bu bebeklerden ile arkadaşlarınızı şaşırtın ve 2018 en popüler oyuncak eğlenin!

En sevdiğin lol bebeğini seç, sonra onun kıyafetini, saçlarını, aksesuarlarını ve hatta gözlerinin rengini değiştirerek görünüşünü özelleştir! Elbiseler, ayakkabılar, kazaklar, etekler, ceketler, tişörtler, pantolonlar ve aksesuarların geniş koleksiyonu tüm hizmetinizdedir. Binlerce kombinasyonla çıkabilir ve bu sevimli kıyafetle arkadaşlarına lol bebeklerini gösterebilirsin! Sadece «LOL Giydirme Oyunu» chibi yapımcısı katılın!

Özellikler:

- En tatlı chibi bebeklerini yap! Bu sevimli elbise oyunu ile arkadaşlarınızı şaşırtın!
- Küçük bebeklerin görünümünün binlerce kombinasyonu
- Bizim chibi yapımcısı göz rengini değiştirmek için yeteneği
- Parlak ve renkli grafikler
- Bir çok giysi eşyası
- Oynamak kolay ve eğlenceli
- Tamamen ücretsiz

YASAL UYARI:

• Bu uygulama, ABD Telif hakkı yasası "adil kullanım" kılavuz ilkeleri ile uyumludur.
• Bu uygulamadaki içerik herhangi bir şirkete ait değildir, desteklenmemektedir, sponsor değildir veya herhangi bir şirket tarafından özel olarak onaylanmamıştır.
• Başvurumuzla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin: topdressupgames@gmail.com

Eğer anime, prensesler, küçük bebekler, chibi giyinmek veya bebek yapımcısı oyunları seviyorsanız, Android cihazlarınız için çok sayıda benzer uygulama var! Yalnızca bağlantıyı «Daha fazla Best Dress Up Games For Girls» izleyerek oyunları elbise bizim moda göz atın. Her yaştan kızlar için mükemmel oyunlar sizi bekliyor!

LOL Giydirme Oyunu oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

LOL Giydirme Oyunu İndirin