ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

• Otantik Güreş Hareketleri, Sandalye Shot, Suplex, Silgi, Kazık Sürücü gibi
• Gerçek Dünya Güreşçileri ve Boksörler Choke Slam, Drop Kick,
• Profesyonel Cage, Dünyanın her yerinden en iyi Güreşçileri ile Maçlar.
• Gerçek manevralar ve gerçekçi yumruk boks hareketleri
• Çeşitli savaş teknikleri ile farklı güreş ve boks rakipleri ile yüzleşin
• Serbest güreşte ringde savaşmak için ağır şampiyonlar
• Nihai güreş şampiyonası turnuvası için Superstars'ın kilidini aç

SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME
Çok sayıda yıkıcı hamleden ve özel şampiyona kemerleriniz için savaştan rüya güreşçilerinizi yaratın. Yüzüğü, paspasını ve hatta hakemi yok et! Güreş gücünü artırmak, rakiplerinizi savaşmak ve nakavt etmek için güreşçilerinizin gücünü yükseltin; böylece, bu ücretsiz güreş sporu oyununda asla savaşmazlar.

KURALLARI KARIŞTIRIN
Modlar arasında Deathmatch (çelik kafes veya dikenli tel), MMA kuralları ve tutuksuz Gruesome Fighting sayılabilir. Çarpıcı grafikler, drama, heyecan, yeni oyun modları, ek eşleme türleri, derin oluşturma yetenekleri ve ücretsiz güreşten sevdikleriniz! Kalabalıklar, gerçek güreş mücadele stiliniz ve yumruk boks yapmak için yumruklarınızı kullanma şeklinizle heyecanlandılar, bu nedenle dövüş becerilerini ortaya çıkarmak ve Dünyanın En Büyük Güreşçisi olmaya çalışmak için hazırlanın.

BÜYÜK GRAPPLING EYLEM
Güreş Oyunları 2k18 - Gerçek Yıldız Devrimi, güreş ve boks eyleminin bu gerçekçi oyunda taraftarlara birden fazla dövüş deneyimi sunuyor. Dünyanın tüm etiketli takım şampiyon güreşçilerine yenildikten sonra tartışmasız evrensel ücretsiz güreş şampiyonu olun.

2K18'DE GERÇEKLEŞEN SİMÜLASYON
Yaptıklarınızın her hareketini tanımlayan sağlam bir CPU mantık sistemi ile kişiliklerini verin. Güreşciniz kalabalığa mı oynuyor ya da kirli mu oynuyor? Kazanmak, eklem kilidi, kavgayı kapatmak, atar ve indirmek için pimler gibi devrimci numaralarla savaşın. Bu spor oyunlarında, kung fu, muay thai, taekwondo gibi farklı ücretsiz güreş mücadele tekniklerini kullanın, dövüş sanatı, karate ve karate ile yüzünüze başlayın.

Sınırsız eğlencesiyle profesyonel güreş deneyiminin tadını çıkarın.

GÜRÜLEN KAZALI DEVRİM: GÜMÜŞ OYUNLAR 2K18 oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

GÜRÜLEN KAZALI DEVRİM: GÜMÜŞ OYUNLAR 2K18 İndirin