Bubbu – My Virtual Pet

Bubadu

Son Güncelleme 13 Aralık 2019

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Yeni sanal evcil hayvanınız Bubbu ile tanışın. O, lezzetli yemek yemeyi, selfi çekmeyi, arkadaşlarını ziyaret etmeyi ve dans etmeyi seven şirin, duygusal ve sevimli bir kedidir. Bubbu'nun evinde eğlenin ve evcil hayvanınızın hayatı hakkında diğer sırları keşfedin. O sizi kesinlikle şaşırtacak! Çok maceracı faaliyetler ile Bubbu'nun renkli dünyasını keşfedin!

• Bubbu beslemeniz için giyinmiş, sarınmış ve yıkanmış bekliyor. Bu güzel kedi sizin sevgi ve ilginize her geçen gün ihtiyaç duyar, yani sabahtan gece yarısına kadar ona iyi bakın. Özetle, pisinizin her zaman mutlu olduğundan, gülümsediğinden ve asla aç, uykulu, hasta veya sıkılmış olmadığından emin olun.

• Korkak Bubbu’yu sergi salonuna alın ve onu şık giyindirin. Aynı zamanda sevimli evcil hayvanınız için rüya ev yapmayı unutmayın. Pisi’nin güzel, serin ve rahat evini yapmak için en güzel mobilyaları seçin ve dilediğiniz yere yerleştirin.

• 30'dan fazla eğlenceli mini oyun sayesinde para veya gıda kazanacak bunlarla da sanal kedine öğeler satın alabileceksin. Birbirinden eğlenceli mini oyunlar var: Catcher, Cat Connect, Find the Cat, 2048, Paint the Cat, Jump, Pop Balloons, Cheese Builder, Fish Ninja, Cat Sings, Nightmare, Jumping Cat, Diver, Stick Ninja, vb. Arkadaşlarınızla yarışın ve en yüksek puanları toplayıp liderlik koltuğuna oturmayı başarın.

• Her gün çarkıfelek döndürün, günlük görevleri tamamlayın ve ekstra ödüller kazanmakiçin arkadaşlarınızın evlerini ziyaret edin. Görevleri tamamlayarak evcil hayvanınıza özel şeyler satın almak için kullanabileceğiniz elmaslar kazanırsınız.

• Bubbu'nın arazisi sana tonlarca aktivite sunuyor. Bubbu'nın evini harika bir kedi villasına dönüştürün. Bahçede organik gıdaları büyütün ve gerçek bir çiftçi olarak ineklerden her gün süt sağın. Harika arabanızla herkesle sohbet edin ve birlikte yükseklere yolculuk yapın. Denizkenarına yürüyüşe çıkın,balık tutmaya veya dalışa gidin. Şehre gidebilir, hatta uzaylı istilasına karşı gezegeni savunmak için roket ile uzaya seyahat edebilirsiniz. Futbol ve basketbol oynayın, deniz kayaları üzerinden geçin veya ağaca tırmanın. Gündüz-gece demeden değişin ve doğanın seslerini keyifle dinleyin.

Evde kedi besleyemiyorum ama kedileri çok seviyorum diyorsan bu oyun tam da sana göre! Hadi Bubbu'yu daha fazla bekletme ve hemen birlikte eğlenmeye başla!

Oyun ücretsiz olarak oynanır ancak oyun açıklamasında belirtilenlerden bazıları da dahil olmak üzere belirli oyun içi öğeler ve özellikler gerçek para karşılığında yapılan uygulama içi alışveriş gerektirebilir. Uygulama içi alışverişlerle ilgili olarak daha ayrıntılı seçenekler için lütfen cihaz ayarlarınızı kontrol edin.
Oyun, Bubadu'nun ürünleri ya da bazı üçüncü taraflar için reklamlar içerir, bu reklamlar kullanıcıları bizim ya da üçüncü tarafın sitesine ya da uygulamasına yönlendirir.

Gizlilik politikası: https://bubadu.com/privacy-policy.shtml
Hizmet koşulları: https://bubadu.com/tos.shtml

Daha az gör Daha fazla gör

Bubbu – My Virtual Pet oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Bubbu – My Virtual Pet yazarak arayın.

  • Bubbu – My Virtual Pet uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Bubbu – My Virtual Pet uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Bubbu – My Virtual Pet ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın