PAW Patrol Rescue World

PAW Patrol Rescue World

Aksiyon | Budge Studios

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 28 Kas 2022

Oyun Özellikleri

PAW Patrol™ Rescue World'de Adventure Bay'i daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin!
Çocuklar için en sevdikleri programdan GÜVENLİ & KOLAY eğlenceli oyun! Ne zaman bir sorun çıksa, yardım için bağırmanız yeterli!

Okul Öncesi ve Anaokulunda erkekler ve kızlar için tasarlanmış eğlenceli oyunlar! Hiçbir iş çok büyük değildir, hiçbir yavru çok küçük değildir!

FAVORİ YAVRULARINIZLA OYNAYIN - Yavrular gitmeye hazır! Chase, Skye, Marshall, Zuma ve Rocky ile Adventure Bay'de gezinin (yakında daha fazla yavru eklenecek!). Her yavru, tüm kurtarma ihtiyaçlarınız için özel bir beceriye ve araca sahiptir.

KEŞFEDİN VE OYNAYIN – Adventure Bay boyunca görülecek ve yapılacak bir sürü şey var! Keşfetmekte özgürsünüz. Oyunu ne kadar çok oynarsanız, her alanda o kadar çok şeyin kilidini açacaksınız!

KAHRAMAN GÖREVLERİ – Gözcüye PAW Patrol™! Göreviniz için en iyi olan Yavruyu seçin ve günü kurtarmaya yardımcı olun.

KURTARMA – Adventure Bay halkına yardım edin ve Yavrularınız için eğlenceli ödüller kazanın.

PUP TREATS – Tamamladığınız her görev bir ödül kazanacak! Şehirdeki gizli ikramları bulun!

GÜVENLİ VE ÇOCUK DOSTU - Okul öncesi, anaokulu, ilkokul erkek ve kız çocukları için tasarlanmış çocuk oyunları. Çocukların en sevdikleri TV, YouTube Çocuk ve Netflix programından keşfedebilecekleri eğitici, ilgi çekici ve eğlenceli oyunlar! 3-6 yaş arası küçük çocuklar ve küçük çocuklar için öğrenmesi kolay oyun. Ebeveynler ve diğer aile üyeleri de birlikte oynayabilir!

UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA İŞLEMLERİ
Bu uygulamayı indirmeden önce, denemenin ücretsiz olduğunu, ancak bazı seçeneklerin yalnızca uygulama içi satın alma yoluyla kullanılabileceğini lütfen unutmayın. Uygulama içi satın alımlar gerçek paraya mal olur ve hesabınızdan tahsil edilir. Uygulama içi satın alma özelliğini devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarınızı değiştirin. Bu uygulama, Budge Studios'tan, ortaklarımızdan ve üçüncü şahıslardan yayınladığımız diğer uygulamalarla ilgili içeriğe dayalı reklamcılık (ödüller için reklamları izleme seçeneği dahil) içerebilir. Budge Studios, bu uygulamada davranışsal reklamcılığa veya yeniden hedeflemeye izin vermez. Uygulama ayrıca yalnızca bir ebeveyn kapısının arkasından erişilebilen sosyal medya bağlantılarını da içerebilir.

GİZLİLİK & REKLAM
Budge Studios, çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının gizlilik yasalarına uygun olmasını sağlar. Bu uygulama “ESRB Privacy Certified Kids’ Privacy Seal” almıştır. Gizlilik politikamızı şu adresten okuyun: https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ veya Veri Koruma Görevlimize şu adresten e-posta gönderin: privacy@budgestudios.ca

SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI
https://budgestudios.com/en/legal-embed/eula/

SORULARIM VAR?
Soru, öneri ve yorumlarınızı her zaman bekliyoruz. support@budgestudios.ca adresinden 7/24 bize ulaşın

©Spin Master Ltd. PAW PATROL™ ve ilgili tüm başlıklar, logolar, karakterler; ve SPIN MASTER logosu, Spin Master Ltd'nin ticari markalarıdır. Lisans altında kullanılır. Nickelodeon ve ilgili tüm başlıklar ve logolar, Viacom International Inc.'in ticari markalarıdır.

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.'in ticari markalarıdır.

PAW Patrol Rescue World ©2020 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Daha az gör Daha fazla gör

PAW Patrol Rescue World oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye PAW Patrol Rescue World yazarak arayın.

  • PAW Patrol Rescue World uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) PAW Patrol Rescue World uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki PAW Patrol Rescue World ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın