Features & Details

Superbohaterowie z komiksów Marvela ożywają w tej oficjalnej grze Marvel RPG z unikalnym mechanizmem walki Match 3!

S.H.I.E.L.D. nieumiejętnie posługuje się potężnym nowym zasobem Iso-8, umożliwiając superwrogowi Normanowi Osbornowi przejęcie kontroli nad agencją i zastąpienie go za pomocą H.A.M.M.E.R., uwalniając swój własny program głodny władzy w Dark Reign. Supebohaterowie i wrogowie muszą się połączyć w bitwie Match 3 rozgrywanej w grze RPG, aby udaremnić dojście Normana Osborna do władzy i przywrócić równowagę uniwersum Marvela!

Stwórz własną epicką drużynę marzeń, korzystając z najsilniejszych superbohaterów i najgorszych superwrogów! Wybierz postacie takie jak Spider-Man, Captain Marvel, Iron Man i Hulk, walcząc o zwycięstwo. Thor, Doctor Strange, Deadpool i wiele bohaterów czekają właśnie na Ciebie! Zbierz swój zespół i przygotuj się do walki!

9,1 na 10 „Misternie wykonane, niezwykle głębokie doświadczenie – Marvel Puzzle Quest nie tylko spełnia oczekiwania wynikające ze swojej nazwy, ale je przewyższa”. – IGN.com (Nagroda redaktorów)

CECHY
★ Dołącz do społeczności 15 milionów graczy na całym świecie!
★ Zbieraj i ulepszaj ponad 185 swoich ulubionych superbohaterów i superwrogów MARVELA, aby udoskonalić swoją strategię, znaleźć zwycięską kombinację i pokonać wrogów!
★ Walcz, by wzmocnić swoje moce, odblokować nowe umiejętności i znaleźć nowe posiłki, aby stworzyć idealną drużynę superbohaterów Marvela i zniszczyć wrogów!
★ Zawieraj sojusze ze swoimi przyjaciółmi i wykorzystuj swoją zbiorową moc do walki z innymi graczami w wydarzeniach i epickich bitwach.
★ Zmierz się z drużyną superbohaterów w ekscytujących turniejach gracz vs. gracz
★ Osiągnij najwyższą rangę w turniejach, sojuszach i rozgrywkach sezonowych, aby zdobyć nowe postacie i inne nagrody!
★ Nowe wydarzenia, funkcje i turnieje bezpośrednio z uniwersum Marvela
★ Napisane przez Marvela Franka Tieri (Iron Man, Wolverine, Weapon X) i Alexa Irvine’a (Iron Man: The Rapture, Daredevil Noir)

ZBIERAJ I UAKTUALNIAJ BOHATERÓW, ABY OTRZYMYWAĆ NAGRODY!
Wykorzystaj moc Iso-8, aby ulepszyć drużynę marzeń superbohaterów i zebrać komiksy, by odblokować postacie Marvela i nowe supermoce.

ORYGINALNA GRA Z SUPERBOHATERAMI MATCH 3
Dopasuj płytki, aby zniszczyć przeciwników, wykorzystując supersiłę Hulka lub kontrolę umysłu Profesora X, aby manipulować planszą! Dopasuj 3 klejnoty w rzędzie, aby uzyskać więcej mocy, zadać obrażenia i pobić nawet najpotężniejsze postacie z komiksów Marvela. Czy będziesz w stanie znaleźć się wśród najlepszych mistrzów?

GRAJ NAJLEPSZYMI BOHATERAMI I WROGAMI MARVELA
Rekrutuj swoich ulubionych superbohaterów z X-Men, Avengers, S.H.I.E.L.D., Strażników Galaktyki i innych, aby stworzyć najlepszy zespół marzeń Marvela! Niezależnie od tego, czy grasz Spider-Manem wraz z jego arcymistrzem Venomem, czy Kapitanem Marvelem wraz z następczynią Panią Marvel, Kamalą Khan, gromadzisz swój własny, epicki zespół superbohaterów z komiksów Marvela!

Z ponad 185 postaciami Marvela, stale rosnąca lista komiksów i bohaterów filmów z serii Super Hero jest regularnie aktualizowana, w tym Czarna Pantera, Ant-Man, Daredevil, Hela, Thanos i wiele więcej!

Wybór USA Today w kategorii „10 najlepszych gier”!

4 z 5 gwiazdek od Touch Arcade!

■ Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/MarvelPuzzleQuest
■ Subskrybuj na YouTube: www.youtube.com/MarvelPuzzleQuestGame
■ Śledź nas na Twitterze: www.twitter.com/MarvelPuzzle
■ Śledź nas na Instagramie: www.instagram.com/MarvelPuzzleQuest

ZAINSTALUJ MPQ, ABY ROZWIJAĆ SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO SUPERBOHATERA I ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ UNIWERSUM MARVELA!

Aplikacja jest dostępna w języku angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, japońskim i koreańskim.

Wyprodukowana przez Demiurge Studios

© 2019 MARVEL
GAME SOFTWARE © 2019 D3 Go!

Graj Marvel Puzzle Quest Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Marvel Puzzle Quest