Features & Details

Marvel Comics Super Heroes ożywają w tym oficjalne Marvel gra fabularna z unikalnym Match 3 bitwy mechanika! MARVEL Puzzle Quest!
 
 TARCZA. mishandles potężny nowy zasób o nazwie Iso-8, pozwalając Super Villain Norman Osborn, aby przejąć kontrolę nad agencją i zastąpić go H.A.M.M.E.R., uwalniając swoją moc głodnych porządek w ciemności panowania. Super Heroes i Villains muszą się zjednoczyć w tym meczu 3 gry RPG zakończyć powstanie Normana Osborna do władzy i przywrócić równowagę Marvel Universe!
 
 Stwórz własną drużynę marzeń epicki użyciu Super Heroes i Villains Super! Zagraj z Spider-Man, Captain Marvel, Iron Man, Kapitan Ameryka, Hulk i jak walczyć drogę do zwycięstwa. Thor, Doktor Strange, Deadpool i wiele więcej! Zmontować swój zespół i przygotować się do walki! Przygotuj się do bitwy mecz 3!
 
  Cechy
 ★ Dołącz do społeczności 15 milionów graczy! Wybierz mistrzów!
 ★ zebrać i uaktualnić ponad 200 swoich ulubionych Marvel Super Heroes i Super Villainsto udoskonalić swoją strategię i wygraj!
 ★ Bitwa budować swoje kompetencje, odblokować nowe umiejętności i znaleźć nowe podpory do jednostek doskonały zespół Marvel Super Heroes i podjąć swoich wrogów w super bohatera wojny!
 ★ sojusze Form ze swoimi przyjaciółmi i wykorzystywać swoją zbiorową siłę do walki z innymi graczami w imprezach i epickich bitwach.
 ★ Zmierz się z zespołem Super Heroes w Turniejach Player vs Player. Przygotować się do przyszłych walk Marvela. Gotowy do działania?
 ★ szkopuł górną pozycję w turniejach sojuszy i sezonu zagraj za nowymi nagrodami znaków i nagród!
 ★ Nowe zdarzenia, cechy i turnieje bezpośrednio z Marvel.
 ★ Wyposażony w piśmie z Marvela Frank Tieri (Iron Man, Wolverine, Deadpool) i Alex Irvine (Iron Man: The Rapture, Daredevil Noir)
 ★ Jestem Groot!
 
  COLLECT & UPGRADE HEROES zdobyć nagrody!
 Wykorzystać moc Iso-8, aby uaktualnić swój wymarzony zespół Super Hero i zbierania komiksów Marvel, aby odblokować postacie i supermoce.
 
  THE ORIGINAL MATCH 3 Super Hero gra!
 Płytki mecz unicestwić przeciwników w walce, wykorzystując siłę supermocarstwa Hulk lub kontroli umysłu Profesor X do manipulowania planszę! Mecz 3 klejnotów w jednym rzędzie do zasilania, uszkodzenia i doprowadzić nawet najpotężniejsze Marvel Comics & Filmy znaki na kolana w tym meczu 3.
 
  ODTWARZANIE Marvel top postacie pozytywne i czarne
 Rekrutować swoje ulubione postacie Super Hero z X-Men, Avengers, S.H.I.E.L.D., Strażnicy Galaktyki i więcej, aby utworzyć ostateczną wymarzony zespół Marvel! Czy grasz Spider-Man obok jego nemesis Venom, albo grać Captain Marvel obok jej Ms. Marvel następcy, Kamala Khana, można zbudować swój własny zespół epicki Marvel Comics Super Heroes!
 
 Z ponad 200 znaków dostępne Marvel Marvel quest układanki jest stale rosnąca lista komiksów Super Hero i postaci filmowych jest regularnie aktualizowana oraz Black Panther, Ant-Man, Daredevil Hela, Thanos i wiele więcej! Najlepszym cudów gier! Dołącz do bitwy mecz 3! Wypróbuj jedną z najlepszych wśród wszystkich gier Marvel!
 
 ■ Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/MarvelPuzzleQuest
 ■ Zapisz się na YouTube: www.youtube.com/MarvelPuzzleQuestGame
 ■ Dołącz do nas na Twitterze: www.twitter.com/MarvelPuzzle
 ■ Dołącz do nas na Instagram: www.instagram.com/MarvelPuzzleQuest
 
  INSTALL MPQ aby uwolnić swoją wewnętrzną Idolem i stać się częścią Marvel Universe!
 
 Opracowany przez demiurga Studios
 
 © 2019 MARVEL
 GRA SOFTWARE © 2019 D3 Go!

Graj MARVEL Puzzle Quest: Join the Super Hero Battle! Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz MARVEL Puzzle Quest: Join the Super Hero Battle!