Survival Island: EVO raft

Survival Island: EVO raft

Macera Oyunları | Not Found Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 28 Aralık 2021

Oyun Özellikleri

İnsanlık uzun zamandır beklenen hedefine ulaşmadan yüzyıllar geçti - Dünya'yı fethedip doğa güçlerini köleleştirdik. Ama nasıl söylediklerini biliyorsunuz, ne kadar büyüklerse o kadar sert düşüyorlar. Sonunda düştük ve zor oldu. Çevresel kıyamet felaket patladı, her büyük şehri toksik dumanla kapladı, atmosfer her geçen gün daha az yaşanabilir hale geldi, Dünya'nın ışığı bozulmaya başladı. Kaçınılmaz olanı ertelemenin tek yolu, en nadir metal Pridium'dan elde edilen özel bir emülsiyon olduğu ortaya çıktı. Dünya Koruma Komitesi, Pridium açısından zengin yeni dünyaları keşfetmek için özel bir görev gücü oluşturdu. Gönüllü olarak adım attınız ve keşfedilmemiş bölgeye gittiniz, ancak genellikle olduğu gibi bir şeyler ters gitti. Bir adada takım, su veya yiyecek, kıyafet yok ve sadece sıkıcı bir kafa ve bir yığın soru ile uyandınız. Elbette hayatta kalmalı ve eve dönmelisin. Kolay olmayacak, bu yüzden işe koyulun ve iyi şanslar!
Adada tehlikeli hayvanlar yaşıyor! Adada hayatta kalma başladı.
Adada hayatta kalma, işçilik, bina ve avcılık! Ücretsiz ve internet olmadan oynayın.

Hayatta kalma oyunu özellikleri:

💎 Gizemli mağaralar
Bu yerler gizem ve sırlarla doludur. Vahşi doğayı ve gizemli mağaraları keşfedin. Dikkatli ol! Burası çok tehlikeli! Nadir kaynaklar bulabilir ve toplayabilirsiniz. Adadaki mağaraları keşfedin. Adada bir ev inşa etmek, nadir kaynakları toplamak, araçlar ve silahlar toplamak! Hayatta kalmaya çalışın!

Yeni harika 3D grafikler
3D olarak yüksek çözünürlüklü grafiklerin en yeni sürümünün keyfini çıkarın. Hayatta kalmak her zamankinden daha gerçek hissettiriyor. Aniden dev orman ormanı ve eski hayvanlarla bir ada bulduğunuzu hayal edin. En iyi 3D grafiklere sahip hayatta kalma simülatörü zaten burada!

🔫 Düzinelerce yeni silah ve hayati kaynaklar
Kıyamet ya da ıssız bir ada ... her neyse, hayatta kalmalısınız. Silah yapabilirsin: balta, yay ve oklar. Onlar yiyecek avlamak ve savaşta kendinizi korumak için yardımcı olacaktır. Hayatta kalmak için silahlar yap! Hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları çıkarın ve silah üretin. Silah zanaat: balta, kazma, mızrak, hatta ark vb! Yiyecek çeşitliliği açlıktan ölmenize izin vermeyecektir. İşçiliği adada hayatta kalmana yardımcı olacaktır. En iyi hayatta kalma ve zanaat burada! Hayatta kalma ada zanaat tadını çıkarın!

C Geliştirilmiş işçilik, inşa ve dövüş becerileri
Hayatta kalma oyunları ... göründüğü kadar kolay değil. Son gününüz olsa bile cesur olun ... Bu oyun, bina tesisleri için daha gelişmiş kaynaklar oluşturmanıza ve oluşturmanıza olanak tanır. Hayatta kalma tekne seviyorsanız, bu oyun yeter! Yeni toprakları mümkün olan her şekilde keşfedin, artık gerçek bir hayatta kalan kişisiniz. Adada kendi sığınağınızı inşa edin. Yeni yerler keşfedin, araçlar yaratın, inşa etmek için kaynaklar toplayın. Bir ev inşa etmek, okyanustaki bir adada kolay bir iş değildir! Bunu hemen yap!

Animals Hayvanları evcilleştirmek
Sadece avcılık değil, aynı zamanda bu adanın hayatta kalmasında vahşi hayvanları evcilleştirmek de var. Filler, aslanlar ve diğer vahşi hayvanlar var. Her hayvanın ayrı bir kişiliği, mizaç ve bireysel karakteri vardır. Hayvanları evcilleştirmek kolay olmayacak. Cesur ol!

🐯 Avcılık
Adada tehlikeli hayvanlar yaşıyor. Hayvanları avlamaya çalışın yoksa hayvanlar sizi avlar. Bu çok tehlikelidir. Bir avcı veya kurban mısınız? Kraliyet savaşı başlar.

Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu seveceksiniz! Hayatta kalma adası EVO, işçiliği, avcılık ve bina. Şu anda yeni hayatta kalma simülatörünün tadını çıkarın! Ne için bekliyorsun? Tehlikeli ada sizi bekliyor!

Daha az gör Daha fazla gör

Survival Island: EVO raft oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Survival Island: EVO raft yazarak arayın.

  • Survival Island: EVO raft uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Survival Island: EVO raft uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Survival Island: EVO raft ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın