Grand Hotel Mania: Twój hotel

Grand Hotel Mania: Twój hotel

Przygodowe | DeusCraft

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 16 grudnia 2021

Funkcje Gry

Zbuduj hotel swoich marzeń w Grand Hotel Mania!

Twój hotel, twoje zasady! Grand Hotel Mania to wyjątkowa gra z gatunku idle o zarządzaniu hotelem, ciesząca się popularnością graczy z całego świata.

Spróbuj swoich sił jako menedżer sieci pierwszorzędnych hoteli i dostarcz wszystkim swoim gościom najlepszą jakość obsługi!

Ten symulator hotelu wyróżnia się unikalnymi cechami:
• Wciągającą rozgrywką polegającą na rozbudowie hotelu!
• Świetną grafiką, która pozwala podziwiać twój hotel w pełnej krasie!
• Regularnymi aktualizacjami zawierającymi nowe, wymarzone hotele!
• Wyjątkową zabawa, jaką zapewniają wyłącznie gry poświęcone hotelarstwu!

Ten symulator zarządzania hotelem zawiera piękna oprawę graficzną, która przypadnie do gustu każdemu graczowi. Obiekty hotelowe w Grand Hotel Mania powstały z ogromną pieczołowitością, czyniąc tę historię niezapomnianą. Poznawaj interesujących bohaterów jak twoi asystenci Ted i Monica, którzy nie spoczną, dopóki nie uczynią z ciebie magnata hotelowego! Urocza Monica przywita każdego gościa z uśmiechem, a pracowity Ted zadba, by żaden z gości nie miał powodów do narzekań.

Tworzenie wymarzonych hoteli w Grand Hotel Mania to czysta przyjemność! Ten symulator zarządzania potrafi być wymagający, ale też niezwykle satysfakcjonujący. Ta gra z gatunku idler zawiera mnóstwo wzmocnień, dzięki którym już wkrótce będziesz władać hotelowym imperium, zapewniając ci po drodze mnóstwo dobrej zabawy!

Ciesz się doskonałą zabawą!

Grand Hotel Mania to gra o zarządzaniu, w której musisz należycie obsłużyć każdego gościa na czas! Nauczy cię efektywnie zarządzać, wyznaczając odpowiednio priorytety, zupełnie jak w prawdziwym świecie. Zarządzaj dobrze swoimi asystentami, przyjmuj pełne turnusy gości, odpowiednio dysponuj czasem i zasobami, a już wkrótce stworzysz własne imperium hoteli!

Wzbogać swoja hotelarską przygodę o wyjątkowe przysmaki, które dogodzą podniebieniom głodnych gości. Ted to mistrz kuchni potrafiący przyrządzić każde danie: makaron, pizzę, sushi, deser oraz każdą inną zachciankę!

Przemierzaj świat, rozwijając swoja sieć hoteli! Obiekty w każdym kraju są zupełnie unikatowe i utrzymane w oryginalnym stylu. Podróżnicy z całego świata już nie mogą się doczekać luksusowej obsługi, więc na co czekasz – zostań magnatem hotelowym już dziś!

Pobierz Grand Hotel Mania i zostań hotelarzem par excellence. Przed tobą świetny tytuł z gatunku idle, kryjący mnóstwo przygód! Ta gra o zarządzaniu czasem sprawi, że poczujesz się jak król świata!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Grand Hotel Mania: Twój hotel na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Grand Hotel Mania: Twój hotel w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Grand Hotel Mania: Twój hotel z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Grand Hotel Mania: Twój hotel

  • Klinij w ikonę Grand Hotel Mania: Twój hotel na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować