ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Tehlikeli Sporcu savaşçılarına karşı yaşamak ya da ölüm düellolarına katılmaktan hoşlanıyor musunuz? Eğer yaparsanız, en yeni ÜCRETSİZ aksiyon oyunumuzu deneyin: Sanal Spor Salonuyla mücadele 2018
Ünlü aksiyon dövüş oyunu ‘Sanal GYM Fighting devam hoş geldiniz! Halkada hayatta kal, rakibini hayatta kalmak için bir şans bırakmadan! Bütün rakiplerini yen ve özgür adam ol.
Sen GYM antrenörü / avcı, bir savaşçı ve çaresizce çeteni terk etmek istiyorsun, ama çetenin başka fikirleri var. Hayatın için savaşmalısın, yanlış hareketi yaparsan çok yakında bitebilir.
Bir kez GYM dövüş sanatlarının dünyasına girin! Yeni rakipler karşısında yüzün ve dövün ve ustalığınızı kanıtlayın GYM Fighter Style

Sanal GYM mücadele 2018 oynayın ve keyfini çıkarın ve 3B aksiyon oyunuyla savaşın ve yumruklarınızla ve vuruşlarla silahsız elinize nasıl savaşacağınızı öğrenin. Düşman vuruşlarını ve yumruklarını engellemek için harika bir yetenekle kendinizi nasıl kullanacağınız da dövüş sanatlarının önemli bir parçasıdır. "GYM Fighting" sevenler 3D oyun deneyimi gibi keyfine varacaklar.

Oynamak ve spor karate dövüş 2018 & kung fu kaplan savaş 3d aksiyon oyunu zevk ve düşman yumrukları ve yumruklar engellemek için inanılmaz beceri ile kendinizi kullanmak için nasıl yumruk ve kicks ile silahsız, el silahsız nasıl mücadele öğrenin dövüş sanatları. Sokak karate severler 3d oyun deneyimi gibi keyfine varacaklar. Kupalar sokak karate şampiyonlarının galipleri içindir. Bu gerçek sokak karate avcı oyununda sokak karate şampiyonu için sıralamayı koru. El kavrama eli kazanmak için çabukluk anahtarıdır. Kung fu'da kendinizi düşman saldırısından korumak için çok sayıda blokaj tekniği vardır. Seninle savaşan düşmanın her hareketine dikkat et. Yumrukları ve vuruşları doğru ve hızlı bir şekilde kullanın. Zamanında karar ver, düşmana yumruk atmak ve doğru zamanda tekmelemek ve düşman saldırısını engellemek için harekete geç. Sokak karate dövüş 2018 & kung fu kaplan savaş oyunu 3d sokak karate profesyonelleri için hazırdır. Rakipler sert vuruş ve tekme gösterisi için hazır. Düşman gücünü kendine karşı kullan. Gerçek kendini savunma ve savaş oyunu anlamında.


Ultimate spor karate kung fu dövüş şampiyonu heyecan verici bir arcade dövüş aksiyon oyunu, bu maceralar arcade oyunu sokak karate dövüş 2018 & kung fu kaplan savaş oyunu-oyun, dövüş animasyonları, özel 3d efektler, heyecan verici sesler ve gerçek dövüş stilleri tadını çıkarmak. Kung fu sokak patronuna karşı güçlü usta ninja olarak yeteneklerinizi kanıtlayın. Rakipleriniz, taekwondo, muay thai, kung fu, boks ve başkaları da dahil olmak üzere çeşitli dövüş stillerini kullanıyor, kung fu karate kaplan pençesi stilinin gücü ile tüm rakiplerin üstesinden gelmek için üst düzey dövüş becerilerini gösteriyor. Güçlü rakiplere karşı savaşın, onları kazanın ve ilerlemenizin yeni saflarını açmak için puan kazanın. Rakibinize karşı her bir puan için puan kazanın, güçlü rakiplere karşı savaşın ve üst düzey sıralamayı elde etmek için sokak karate dövüş becerilerinizi geliştirin. Her bir kazanan maç için yeni vuruşlar ve dövüş stilleri ile güç, hız ve hassasiyetinizi yükseltin. Tutarlı eylemlerle mücadele etmek güçlüdür, size görsel ve duyusal bir çift keyfi sunulur. Aynı zamanda devam eden tutku ve kan.


Karate dövüş 2018: Kung Fu kaplan savaş oyunu özellikleri:


• Win Gym Karate maçları kazanır ve bir sonraki turnuvayı açmak için ödüllendirilen puanlar kazanır
• En zorlu savaşçılara karşı savaş ve dünya Sokak Karate şampiyonu oldu
• Kung fu Tiger tarzındaki Street Karate ninja'yı seçin ve değiştirin
• Büyük ödüller ile Kung Fu kral Sokak Karate turnuvaları
• Kral avcı turnuva efsanelerini yenerek terfi edin
• Sınırsız Seviye Modu ve Kariyer Modu Zorlukları
• Arka plan müziği ve ses efektleri Sokak Karate'deki enerjinizi artıracaktır

Sanal Jimnastik kavga: gerçek karoserciler Kavga oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Sanal Jimnastik kavga: gerçek karoserciler Kavga İndirin