War After: Strzelanka PvP

War After: Strzelanka PvP

Akcja | GDCompany

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 16 lipca 2021

Funkcje Gry

Zanurz się w nowej strzelance PvP 2021 💣War After💣. Ciągły konflikt między narodami i zmniejszające się zasoby położyły kres światu, jaki znaliśmy. Zasoby stały się ograniczone. Kilka frakcji nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć to, co zostało. Dołącz do jednej z frakcji w postapokaliptycznym świecie wiecznej konfrontacji. Walcz na kilku arenach opadowych. Wybieraj i ulepszaj broń, myśliwce i sprzęt. Zdominuj świat i poprowadź swoją dywizję do zwycięstwa. Podnoś swoją rangę w bitwach, aby uzyskać dostęp do lepszego wyposażenia!

Zaprojektuj niepowtarzalny wygląd. Wybierz swoją stronę. Wkrocz do ekscytujących bitew PvP online zaprojektowanych specjalnie dla urządzeń mobilnych! Walcz i rozwijaj swoją taktykę zgodnie z areną, swoją stroną, bronią i stylem walki. Zanurz się w niekończącą się akcję. Uderz we wrogów jedną z kilkudziesięciu dostępnych broni strzeleckiej!

War After jest całkowicie BEZPŁATNY do pobrania i grania!

🛰Wojna internetowa
Walka z graczami z całego świata. Zostań mistrzem świata w tej dynamicznej strzelance PvP!

🔫Mnóstwo broni
Do wyboru kilkadziesiąt śmiercionośnych karabinów. Wybierz te, które najlepiej pasują do Twojej taktyki. Crossfire z pistoletami ręcznymi, SMG, karabinami szturmowymi, karabinami snajperskimi, strzelbami, a nawet granatami. Każdy rodzaj broni ma kilka pistoletów.

🤖Popraw swoje umiejętności i sprzęt
Gra wojenna oferuje dynamiczną rozgrywkę. Różne mapy przeznaczone do walki taktycznej. Weź udział w ekscytującym starciu z graczami z całego świata. Ciesz się intensywną akcją z niebezpiecznymi przeciwnikami. Popraw swoje umiejętności bojowe podczas śmiertelnej wojny. Zbieraj zasoby, aby ulepszyć broń i sprzęt!

💻Oszałamiająca grafika
Przyjemna grafika, która pozwoli zanurzyć się w atmosferze akcji. W pełni funkcjonalne modele 3D broni, żołnierzy i spektakularne efekty wizualne!

🌐Niesamowite pola bitew
Oszałamiające lokacje zapewniają swobodę taktyki i manewrów. Poznaj urocze opadowe zabytki. Zanurz się w postapokaliptyczny świat.

🎮Łatwe sterowanie
Intuicyjna kontrola. Łatwy interfejs gry. Od razu wskocz do bitwy. Opanuj taktyczną wojnę!

🤼Zaawansowane kojarzenie
Wszystkie bitwy w grze wojennej są tworzone automatycznie. Wystarczy dotknąć „WALKA”. Drużyny będą odbierane z całego świata. Możesz szybko zacząć zabawę!

Taktyczny ogień krzyżowy
Opracuj własną taktykę impasu. Wybierz broń, która najlepiej do niej pasuje! Wdrap się na wysokie piętro z karabinem snajperskim. Przygotuj zasadzkę ze strzelbą. Zniszcz wszystkich na swojej drodze karabinami szturmowymi!

🛠Dostosowanie
Dostosuj dowolną broń i ubrania. Kilka rodzajów występów dla każdego karabinu wojskowego i każdego rodzaju ubioru. Stwórz swój własny styl walki!

💣Kontroluj świat
Wygrywa dywizja z większą liczbą punktów. Zmień taktykę gry wojennej w zależności od sytuacji. Kontroluj świat. Nie pozwól wrogom zawładnąć twoim terytorium!

Doskonale narysowane pola bitwy i tekstury militarne. Piękne wizualizacje. Stworzyliśmy świetną wojenną grę akcji FPS. Regularne aktualizacje i nowa zawartość czekają na Ciebie w strzelance wojennej PvP z 2021 roku.

Nie wiesz, w co grać? Wybierz💣War After💣

Uwaga:
Drodzy użytkownicy! Nieustannie pracujemy nad tworzeniem nowej zawartości, ulepszaniem gry, grafiką i optymalizacją! Napisz do nas, jeśli znajdziesz błędy lub problemy.

Chcesz zapytać o grę lub znaleźć przyjaciół?

Facebook: www.facebook.com/GDCompanyGames
Wsparcie: support@gdcgames.ru

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w War After: Strzelanka PvP na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj War After: Strzelanka PvP w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować War After: Strzelanka PvP z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować War After: Strzelanka PvP

  • Klinij w ikonę War After: Strzelanka PvP na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować