Soccer Royale - Futbol Clash

Soccer Royale - Futbol Clash

Strategy | Viva Games Studios

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 11 Ocak 2021

Oyun Özellikleri

Bir soccer star olmaya hazır mısın? Soccer Royale, en büyük futbol oyunları hoş geldiniz! Bu şaşırtıcı football kart strateji oyununda strateji ve futbol oyunları arasında mükemmel bir karışım bulacaksınız. Aynı zamanda hem antrenör hem de oyuncu olduğunu hayal edin. Destansı bir savaştaysan kendinizi nasıl hissettiğinizi eşleştirir.

Soccer stars seni bekliyor. Favori klanınızı seçin ve dünyanın en iyi oyuncusu olun.
Rakiplerini yen ve şerefine ulaş!

Soccer Royale, nihai football çatışması! Mükemmel football ve kart oyunu. Clash oyunları tarzı ile futbol oyunları oynadığını düşünün? Bu yeni bir futbol oyunları kavramı! Şimdi oynamaya başlayın ve kendinizi Football Dünya Kupası için hazırlayın.

Stadyuma gitmeden önce her futbol maçını planlayın. Her maçı kazanmak için futbol stratejilerini ve taktiklerini hazırla. En iyi football cularını seçin ve her destansı düelloyu kazanın. En iyi yıldızlar Rusya'e gitmek ve football Dünya Kupası'nı kazanmak istiyor. Öyleyse hepsiyle oyna ve takımının tişörtünü savunmak için en iyi futbol oyunları yıldızlarının kim olduğuna karar ver. Rusya 'de sadece en iyi football yıldızı klanı oynayabilirdi.

Her kart size rakibinizi yenerek her soccer maçını kazanıp kupayı kazanmanıza izin verecek özel güçlendirmeler verir.

Ücretsiz ve çevrimiçi oynayın (oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız olacak) Soccer Royale en büyük futbol çatışması! Dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınıza ve rakiplerinize meydan okuyun.

En sevdiğiniz futbol oyunları takımının menajeri olmak ister misiniz? Soccer Royale, nihai futbol çatışması! sana bu şansı sunuyor! Bu ücretsiz oyun tamamen yenilenmiştir ve tüm dünyadaki tüm futbol oyunları yarışmalarını ve kulüplerini içerir.

Kulübünüzü seçin ve her şeyi yönetin: kadrolar, taktikler, antrenmanlar, transferler ve daha fazlası!

Klanını zafere taşı! Güçlü bir futbol oyunları takımı kur ve rakiplerini ez! Kupa kazan ve dünya sıralamasında tırman! Düşman klanlarını yen ve tişörtünü savun! Yeni güçlü açılış ve taktikleri keşfetmek ve açmak için kartlarınızı kullanın! Bütün kartlardan birini alacak mısın?

Nihai football çatışması olan Soccer royale oyununu oynayın ve onlarca kart, taktik ve beceri toplayın ve yükseltin. Rakip soccer yıldızlarını çal ve zafer kazanana kadar kupa ve kupa kazan. Kartları paylaşmak ve kendi futbol oyunları topluluğunuzu kurmak için en iyi futbol klanını kurun.

En iyi Football oyununda, Avrupa ve dünya futbolunun yıldızları sizi bekliyor. futbol oyunları yıldızları sahadaki ve dışındaki takım arkadaşlarınız olacak. Sahaya atla ve en iyi olduğunu göster!

SOCCER ROYALE ÖZELLİKLERİ:

GERÇEK ZAMANLI ÇOKLAYICI
Çok oyunculu modun tadını çıkarın ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde arkadaşlarınızla yüzleşin. Arkadaşlarına karşı sıcak maçlar tadını çıkarın ve en üst noktaya! Gerçek dünya olaylarından haberdar olun.

SOCCER STRATEJİSİ OYUNU
Soccer Royale, nihai futbol çatışması! en iyi footballl stratejisidir. Bu ücretsiz oyunda, Clash oyunları gibi oyunlarının en iyi oyun modlarıyla birlikte futbol oyunları en iyi özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

FOOTBALL EKİBİ YAPIN ve ÖZELLEŞTİRİN
İzciler, Acenteler veya İzci Müzayedesi ile oyuncu kazanın. Benzersiz taktiklerinize uyacak en iyi oyuncuları seçin. Her oyuncu kendine özgü ve her maç yeni bir tecrübe! Kendi takımını kur ve hemen oyna!

GÜÇ-UPS, TAKTİK VE STRATEJİLER
Kazanmak için saldırı! Denetleyici eylemleri ve oyun mobil cihazınızda oynatmak için optimize edilmiştir! Güçlendirmeleri kullanın ve hassas geçiş ve kontrollü çekimler için kontrollere hükmedin. Tekniğinize hakim olun ve kazanan golü atmanın heyecanını hissedin!

BİR LİG KATILMAK, DÜNYAYI FETRE
Oynayın, yarışın ve dünyanın en iyi liglerinde kazanın. Dünya Kupası'na git ve dünya kupasıyla geri dön.

Daha az gör Daha fazla gör

Soccer Royale - Futbol Clash oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Soccer Royale - Futbol Clash yazarak arayın.

  • Soccer Royale - Futbol Clash uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Soccer Royale - Futbol Clash uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Soccer Royale - Futbol Clash ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın