Features & Details

Big Farm to gra w farmę online, w której możesz zbudować gospodarstwo będące obiektem pożądania każdego rolnika. Sadź rośliny, zbieraj plony i handluj produktami, aby farma twoich marzeń kwitła w najlepsze!

Gdy dostajesz w spadku po wujku George’u starą farmę, musisz podszkolić się w rolniczym rzemiośle i zamienić zaniedbane pola w kwitnącą ziemię uprawną. Sadź rośliny, zbieraj plony i hoduj zwierzęta. Handluj z mieszkańcami wsi i sprzedawaj swoje produkty na organicznym targu w tej grze farmerskiej online.


ZBUDUJ FARMĘ SWOICH MARZEŃ

Miej swoją farmę pod ręką zawsze i wszędzie – nie przegap żadnej okazji do zdobycia kolejnego poziomu i farmerskiej ekspansji. Ta rozgrywająca się na wsi gra jest wyjątkowym połączeniem budowania miasta i prowadzenia farmy. Ozdabiaj swoją farmę lub modyfikuj swój wiejski dom. Ulepszaj stodołę, stajnie i pola, aby zwiększyć ich produktywność. Możesz zostać farmerem i budowniczym miasta, grając w Big Farm: Mobile Harvest – jedną z najlepszych gier farmerskich! Zostań farmerem i patrz, jak wiejskie miasteczko rośnie na twoich oczach.

WSPÓŁPRACUJ Z FARMERAMI

Życie w starej rolniczej wsi oznacza przynależność do społeczności. Nawiąż przyjaźń z wszystkimi mieszkańcami wsi – Benny, Tessa i ich weseli przyjaciele na ciebie czekają. Poznaj innych farmerów z całego świata i zostań uwielbianym członkiem społeczności w Big Farm – grze farmerskiej online. Dołącz do wspólnoty, w której wszyscy się wspierają.

TO COŚ WIĘCEJ NIŻ BUDOWANIE FARMY

Rok zbiorów obfituje w wydarzenia – wykonuj zadania mieszkańców wsi i poznaj historię swojej farmy. Pomóż sąsiadom zorganizować festiwal bajek, rozwiązać sprawę tajemniczego pojawienia się UFO lub poczuj atmosferę Bożego Narodzenia. Czy masz co potrzeba, aby zbudować farmę swoich marzeń?

WIĘCEJ CECH FARMERSKIEJ GRY ONLINE

❀ ZBUDUJ swoją wymarzoną farmę z mnóstwem budynków i ozdób
❀ DOŁĄCZ do społeczności i poznaj farmerów z całego świata
❀ ZBIERAJ ulubione owoce, warzywa i kwiaty
❀ PRODUKUJ żywność organiczną i wytwarzaj świeże produkty
❀ ZARZĄDZAJ realistycznymi cyklami produkcji
❀ DBAJ o zwierzęta i hoduj kury, krowy i świnie

Odkryj Farmę przygód: nasze nowe comiesięczne wydarzenie z mnóstwem nowych budynków i ozdób, uroczymi zwierzętami i wymagającymi zadaniami. Kolejne przygody na farmie już wkrótce!

Rozbuduj swoją farmę tak, jak chcesz. Na co jeszcze czekasz? Zainstaluj grę już dziś i rozpocznij swoją farmerską przygodę! Zagraj za darmo w Big Farm: Mobile Harvest już teraz!

Warunki użytkowania usługi: https://www.goodgamestudios.com/terms_en/#terms
Polityka prywatności: https://www.goodgamestudios.com/terms_en/#privacy-mobile
Stopka: https://www.goodgamestudios.com/terms_en/#imprint

*Niniejsza aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Dodatkowo oferuje opcjonalne zakupy bezpośrednio w grze. Zakupy w aplikacjach można wyłączyć w ustawieniach urządzenia. Ta gra wymaga połączenia z Internetem.

Graj Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska