Features & Details

Big Farm to gra farmerska online, polegająca na budowie gospodarstwa, którego wszyscy będą ci zazdrościć. Sadź, zbieraj i handluj towarami, aby rozwijać swoją farmę marzeń!

Wujaszek George zostawił Ci swoją starą farmę. To doskonała okazja, aby pokazać wszystkim, na co Cię stać, i przekształcić zaniedbane pole we wspaniałe gospodarstwo. W tej fantastycznej grze farmerskiej możesz siać i zbierać plony, zajmować się zwierzętami, handlować z mieszkańcami wioski oraz sprzedawać swoje produkty na targu organicznym. Wszystkie te atrakcje (i wiele więcej) czekają na Ciebie w tej grze w zarządzanie farmą.

ZBUDUJ FARMĘ SWOICH MARZEŃ
Noś swoją farmę ze sobą i nie przegap żadnej okazji, aby zdobyć nowy poziom i rozwinąć swoje gospodarstwo w Twojej ulubionej grze farmerskiej. Ta darmowa gra farmerska stanowi unikatowe połączenie budowania miasteczka i zarządzania gospodarstwem. Ozdób swoją farmę lub odmień swoje gospodarstwo. Ulepsz swój magazyn, gospodarstwo, stajnie i pola, aby zwiększyć produktywność. W Big Farm: Mobile Harvest możesz być zarówno właścicielem gospodarstwa, jak i budowniczym miasteczka – to jedna z najlepszych gier farmerskich na rynku! Zostań farmerem i patrz, jak twoja wieś i gospodarstwo rozkwitają.

WSPÓLNY WYSIŁEK
Życie na wsi oznacza przynależność do rolniczej społeczności. Zaprzyjaźnij się z okolicznymi mieszkańcami – Benny, Tessa i inni już na Ciebie czekają. Poznaj farmerów z całego świata i dołącz do wspaniałej społeczności Big Farm – najlepszej gry farmerskiej. Zawiązujcie sojusze i wspierajcie się nawzajem.

WIĘCEJ NIŻ BUDOWA FARMY
Każda pora roku pełna jest ekscytujących wydarzeń – wykonuj misje mieszkańców i odkrywaj historię swojej farmy. Pomóż mieszkańcom w przygotowaniu bajkowego festynu, rozwiąż zagadkę UFO nad swoim gospodarstwem lub poczuj ducha świąt Bożego Narodzenia. Przygotuj się do stworzenia farmy swoich marzeń!

WIĘCEJ FANTASTYCZNYCH FUNKCJI GRY FARMERSKIEJ
❀ ZBUDUJ farmę swoich marzeń z mnóstwem budynków i dekoracji
❀ DOŁĄCZ do społeczności i poznaj farmerów z całego świata
❀ UPRAWIAJ swoje ulubione owoce i warzywa i hoduj kwiaty
❀ PRODUKUJ i gromadź żywność organiczną z własnego gospodarstwa
❀ ZARZĄDZAJ realistycznymi cyklami produkcyjnymi
❀ OPIEKUJ SIĘ zwierzakami, hoduj kurczaki, krowy i świnie

Zabierz swoją farmę, gdziekolwiek zechcesz. Na co jeszcze czekasz? Zainstaluj jeszcze dzisiaj i przeżyj farmerską przygodę! Zagraj w Big Farm: Mobile Harvest teraz za darmo!

Problemy i pytania: http://support.goodgamestudios.com/?lang=pl&g=50
Facebook: https://www.facebook.com/BigfarmMobile/
Warunki użytkowania: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#terms
Ochrona danych osobowych: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#privacy-mobile
Kontakt: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#imprint

Subskrypcja (opcjonalna):
– Big Farm: Mobile Harvest umożliwia automatyczne odnawianie miesięcznej subskrypcji klubowej Big Farm.
– Aktywna subskrypcja daje dostęp do szeregu efektów specjalnych, premii oraz funkcji ułatwiających życie.
– Twoje konto Google Play zostanie obciążone płatnością po potwierdzeniu zakupu, a twoja subskrypcja będzie odnawiana automatycznie w każdym miesiącu, o ile nie dezaktywujesz opcji automatycznego odnawiania subskrypcji co najmniej 24 godziny przed zakończeniem bieżącego okresu rozliczeniowego.
– Strona ustawień twojego konta Google Play umożliwia zarządzanie zakupioną subskrypcją oraz aktywację i dezaktywację funkcji automatycznego odnawiania subskrypcji.
– W przypadku rezygnacji z subskrypcji, powiązane z nią premie pozostaną aktywne do dnia, na który zaplanowane było automatyczne odnowienie danej subskrypcji. Po upływie tej daty wszelkie aktywne premie przestaną obowiązywać.

* Aplikacja jest całkowicie darmowa. Umożliwia też dokonywanie nieobowiązkowych zakupów w jej obrębie. Można wyłączyć tę możliwość w ustawieniach urządzenia. Gra wymaga połączenia z Internetem.

Graj Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska