Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska

Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska

Rekreacyjne Goodgame Studios

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz

Ostatnia aktualizacja 9 kwietnia 2021

Funkcje Gry

Big Farm: Mobile Harvest to darmowy symulator farmy. Graj online ze znajomymi, rodziną i rolnikami z całego świata. Rozwijaj własną społeczność i baw się, prowadząc 🚜 rolnicze życie marzeń. 🚜

🤗 Graj ze znajomymi: Big Farm: Mobile Harvest to darmowy symulator rolniczy online, który umożliwia znajomym tworzenie pięknej wioski rolniczej.

🌱 Symulator rolniczy: Buduj farmę, sadź i zbieraj ulubione owoce 🍌i warzywa 🌽.

🐮 Wszystkie obowiązki rolnicze załatwione? Pora zajrzeć do zwierzaków: Dobry rolnik wie, jak uszczęśliwić czworonogich przyjaciół. Baw się, doglądając 🐄 krów,🐐 kóz,🐔 kur,🐎 koni,🐖 świń i wielu innych uroczych stworzeń.

🤝 Sadź, zbieraj i handluj: Masz za dużo 🌽 kukurydzy, ale potrzebujesz 🍓 truskawek? Na rynku możesz wymieniać się artykułami, aby wioska stale się rozwijała.

🧑‍🤝‍🧑Więcej niż symulator farmy – to społeczność: Spotykaj się, rozmawiaj, dyskutuj i wykonuj wspólne zadania z farmerami z całego świata.

🥇 Zbuduj najlepszą farmę: Posiadając na starcie niewiele więcej niż nasiona, wykaż się umiejętnościami rolniczymi, by sprzedać zbiory na rynku.

🏭 Graj, jak chcesz: Zbieraj siano na farmie. Zbieraj organiczne pożywienie i świeże warzywa i owoce we własnej wiosce rolniczej.

🏠 Zbuduj farmę ze snów: Stawiaj staromodne budynki, młyny i dekoracje, aby stworzyć farmę marzeń.

🥑 Wiele możliwości: Wybierz, czym chcesz się zajmować! Nowinki z twojej wioski rolniczej, od tropikalnych owoców po organiczne warzywa, z pewnością będą przebojem na rynku.

📈 Zarządzaj wioską: Po każdym cyklu decyduj o rozmieszczeniu plonów, siej nasiona, podlewaj rośliny, karm zwierzęta, handluj sprytnie na rynku i zbieraj nagrody.

🗺️ Rolnicze przygody: Bierz udział w wydarzeniach i zadaniach rolniczych, aby znaleźć brakujące przedmioty, które ulepszą farmę.

🌻 Relaksuj się na farmie: Ucieknij od zgiełku miasta i ciesz się nowym życiem na własnej farmie! Zrób sobie przerwę i ciesz się słońcem 🌞 i relaksem.

👪 Graj z rodziną: Zaproś rodzinę i razem cieszcie się życiem na rolniczej prowincji.

🌎 Ucz się od farmerów z całego świata: Dołącz do społeczności Big Farm i spotykaj rolników z całego świata. Naucz się ich metod działania i spraw, że twoja wioska rolnicza zacznie się rozwijać.

Gra Big Farm: Mobile Harvest jest całkowicie darmowa z opcją zakupów w grze. Można wyłączyć tę możliwość w ustawieniach urządzenia. Gra wymaga połączenia z Internetem. Ochrona danych osobowych, warunki użytkowania oraz dane kontaktowe: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska

  • Klinij w ikonę Big Farm: Mobile Harvest | gra farmerska na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować