Features & Details

Google One to subskrypcja dodatkowego miejsca na dane, obejmująca korzyści, które pomogą Ci lepiej wykorzystać możliwości Google.

Aplikacja Google One może posłużyć Ci do:
• Zarządzania Twoim pakietem dodatkowego miejsca, dzielonego między Dysk Google, Gmaila oraz zdjęcia i filmy w oryginalnej jakości w Zdjęciach Google.
• Tworzenia automatycznej kopii zapasowej danych z telefonu. Wszystkie Twoje zdjęcia, kontakty, wiadomości i inne dane będą bezpieczne dzięki utworzeniu ich kopii zapasowej w chmurze. Dzięki niej łatwo je przywrócisz w przypadku utraty telefonu, jego awarii lub zmiany na nowy.
• Kontaktowania się z naszym zespołem ekspertów za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej usług lub produktów Google, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
• Uzyskiwania dostępu do korzyści dla użytkowników, takich jak nagrody w Google Store (zwroty do 10%), środki do wykorzystania w Google Play i tańsze rezerwacje hoteli.*
• Udostępniania swojej subskrypcji nawet pięciu członkom grupy rodzinnej, a tym samym zapewniania każdemu z nich większej ilości miejsca na dane i dostępu do dodatkowych korzyści.

* Dotyczy kwalifikujących się subskrypcji Google One i subskrybentów w wybranych krajach. Nagrody zależą od wybranej subskrypcji. Obowiązują pewne ograniczenia.

Graj Google One Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Google One