Ağır İnşaat Simülatörü Oyunu

Ağır İnşaat Simülatörü Oyunu

Strateji Oyunları | Gamesoft Studios

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 14 Aralık 2021

Oyun Özellikleri

İnşaat Oyunu – Ağır Makine Operatörü Sürüş Okulu
Nazik bir inşaat simülatörü üreticisi ve geliştiricisi olun, gerçek şehirde yollar ve köprüler geliştirin ve tasarlayın. Bu yeni inşaat simülatörü size köprü inşaatı, yol inşaatı, ekskavatör operatörü, forklift sürücüsü ve kamyon sürüş okulu oyunları deneyimi hakkında bir fikir vermek istiyor. Akıllı çalışma, yol banane wala oyunu ve inşaat wala oyununda profesyonel olmanızı sağlar. Bir inşaat inşaatçısı olarak başlayın, inşaat malzemelerini sahada taşımak için 3d kamyon sürüşüyle ​​kum ekskavatör simülatörünü çalıştırın. Forklift manevralarını çalıştırarak ağır malzemeleri boşaltın ve hızlı bir şekilde başka bir işe gidin. Bu gerçekçi oyun, diğer ev inşaatı inşaatlarında şehir içi yol yapımını içeriyor.
Bu aşırı kamyon sürüşünü nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, endişelenmeyin, size birden fazla inşaat setini, damperli kamyon simülatörünü, ekskavatör sürüşünü, treyler kargo forklift operatörünü, traktör arabası ve daha fazlasını nasıl çalıştıracağınızı öğreteceğiz! Şehir kurma oyunlarında bu yol oyununa hazır güçlü araçları kullanalım. Yol silindiri, şehir yolunu yeni inşa etmenin yanı sıra yolu onarmaya ihtiyaç duyar ve Sonra Park Oyunları 2022 gibi dikkatli bir şekilde Park edin. İnşaatçı simülatör oyunu olun ve inşaat oyunları simülatörünün bir parçası olma yaşam boyu hayalinizi gerçekleştirin.

''Öne Çıkan Özellikler''
Bu muhteşem inşaat simülatöründe işinizi özgürce ve çevrimdışı yapın. Şehir kurma oyunları 3d forklift inşaat oyun becerilerinizi yüceltmeyi amaçlayan bu meydan okuma. Bu inşaat ka oyunu, kamyon wala oyununa tanıklık etmenin yanı sıra dikkat çekici özellikleri de takip ediyor;

Köprü İnşaatı 3d Oluşturucu Simülatörü Modu
Şehirde mega bina inşaatı yoğun trafiğe neden oluyor, şehirlerin trafik sorununu aşma ihtiyacı. Köprü inşaatı sorunu çözmek için çözümdür. Köprü oluşturucu, damperli kamyon simülatörünün piyasadan kum, taş ve çimento taşımasına ihtiyaç duyar. Köprü inşa etmeye yardımcı olmak için gerçek hayatta kolayca mümkün olmayan hayalinizdeki ekskavatör simülatörünü sürün. Tamamlandıktan sonra şehir, arabaların kolay sürülmesini, köprüde otobüs otobüsü, bisikletlerini görecek, sim 2022'de aşırı kamyonları sürerken dikkatli olun ve çarpmaktan kaçının.

Ağır Ekskavatör İnşaat Sürüş Okulu Oyun Modu
Bu ekskavatör simülatörü 3d'de malzemeleri kazarak ve kamyona atarak görevlerinizi zamanında yapın. Bu ekskavatör yapımının ekskavatör kamyon oyunu kargosunun eğlencesini bir sonraki seviyeye taşımasına izin verin. Bu, bazı ekskavatör ücretsiz oyun görevlerini kapsayan bir ekskavatör oyunu değildir. Yani, ekskavatör sürüş kamyon sim ve vinç ekskavatör havasındaysanız, bu ağır makine park etme oyununa atlayın.

İnşaat Simülatörü Forklift Sürüş Okulu Modu
Hayatınız boyunca Forklift Truck Game, park kamyonu simülatörü ve kargo forklift chalane wala oyununda hiç treyler sürücüsü oynadınız mı? Farklı malzemeleri taşımak için forklift yapımını kullanma zamanı. Mega şehir inşaat oyunları olan bu ağır inşaatta keskin olmanız gerekiyor. Bu inşaat simülatörü, fanlar forklift oyunları 3D içindir. Kamyon wali oyununda heyecan verici inşaat gerçek oyunu sizin için unutulmaz olacak.

İnşaat Kamyonu Simülatörü Okul Sürüş Oyunu Modu
Şehir içi kamyon sürüş simülatörü, bu ekskavatör oyunlarında farklı alanlardan malzemeleri taşımak için treyler kargo görevi görür ve araba, otobüs, bisiklet ve tren gibi trafik akışını sürdürmek için forklift oyunları bu olağanüstü iş katkısına tanık olacaktır. Vinç oyunları ve Hint kamyon oyunları gibi ağır makineleri park etmek için ayrılmış geniş park alanı. Daha önce hiç görmediğiniz, inanılmaz derecede pürüzsüz yükleyici kamyon oyununu deneyimleyin! Yol yapımı sim, modern kamyon sürüş oyununun gerçek 3d sürüş oyunları deneyiminden oluşuyordu.

Daha az gör Daha fazla gör

Ağır İnşaat Simülatörü Oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Ağır İnşaat Simülatörü Oyunu yazarak arayın.

  • Ağır İnşaat Simülatörü Oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Ağır İnşaat Simülatörü Oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Ağır İnşaat Simülatörü Oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın