Düğün partisi. Kız Oyunları

Düğün partisi. Kız Oyunları

Rol Oyunu Hippo Kids Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç

Son Güncelleme 24 Şubat 2021

Oyun Özellikleri

En sonunda! Hippo'nun kuzeni evleniyor! Tüm Hippo kasabası bu düğün planlayıcısını bekliyor. Ama harika bir gelin ve yakışıklı bir damadın olduğu düğün biraz sonra olacak. Şimdi düğün hazırlığı tüm hızıyla devam ediyor. Bir düğün dükkanını ziyaret etme, elbiseler seçme, makyaj yapma ve tabii ki en muhteşem buket için en güzel çiçekleri bulmanın zamanı geldi. Kızlar için yeni ilginç oyunlar ve hayallerinizin düğünü olan hayret verici bir düğün sizi bekliyor!

Yeni bir oyun, kızlar için oyunlardan en iyi unsurları içerir. Düğün planlayıcısı sadece heyecan verici giydirme oyunları ve şaşırtıcı gelinlikler değil, sadece harika bir moda makyajı ve büyük bir parti değil. İlginç maceralar bizi bekliyor! Bu maceralar sabahtan itibaren başlar. Düğün hazırlığı sadece bir oyun değil, çok ciddi bir görevdir. Parti harika olacak! Düğün buketi için çiçek toplamadan önce, Hippy kendine bakmalıdır. Duş alın, kahvaltı yapın, giydirme oyunları oynayın ve oyun başlasın. Düğün dükkanına gitmeden önce bir çiçek çiftliğini ziyaret edip en güzel çiçekleri yetiştireceğiz. Ardından buketimizi süslemek için bir çiçekçiye gideceğiz. Ancak tüm görevler kolay olmayacak. Yolumuzda pek çok engel, komik durum ve ilginç görevler olacak. Oyun başlasın! Şaşırtıcı bir parti ve hayalinizdeki düğün sizi bekliyor! Gelin ve damat sizi şahsen partiye davet ediyor.

Düğün partisi ve kızlar için tüm oyunlarımız tamamen ücretsizdir! Düğüne hazırlanırken iyi eğlenceler. Bizimle kalın ve çocuklarınızla ücretsiz eğitici oyunlarımızı oynayarak zaman geçirin!

Daha az gör Daha fazla gör

Düğün partisi. Kız Oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Düğün partisi. Kız Oyunları yazarak arayın.

  • Düğün partisi. Kız Oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Düğün partisi. Kız Oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Düğün partisi. Kız Oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın