Düğün partisi. Kız Oyunları

Hippo Kids Games

Son Güncelleme 26 Haziran 2020

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

En sonunda! Hippy'nin kuzeni evleniyor! Tüm Hippo kasabası bu düğün planlamacısını bekliyor. Ancak harika bir gelin ve yakışıklı bir damatla düğün biraz ilerleyecektir. Şimdi düğün hazırlığı tam anlamıyla gerçekleşiyor. Bir düğün mağazasını ziyaret etmenin, elbiseleri seçmenin, makyaj yapmanın ve en şaşırtıcı buket için en güzel çiçekleri bulmanın zamanı geldi. Kızlar için yeni ilginç oyunlar, hayallerinizdeki düğün, sizi bekleyen şaşırtıcı bir düğün anlamına geliyor!

Yeni bir oyun, kız oyunları için en iyi unsurları içerir. Hippo düğün planlayıcısı sadece heyecan verici oyunlar ve şaşırtıcı gelinlik giyinmek değil, sadece muhteşem bir moda makyajı ve büyük bir parti değil. İlginç maceralar bizi bekliyor! Bu maceralar sabahtan başlıyor. Düğün hazırlığı sadece bir oyun değil, çok ciddi bir görev. Parti muhteşem olacak! Düğün buketi için çiçek toplaymadan önce, Hippy kendine iyi bakmalıdır. Bir duş alın, kahvaltı yapın, giyinmek için oyun oynamaya başlayın ve oyunu başlatın. Bir düğün mağazasına gitmeden önce, bir çiçek çiftliğini ziyaret edip en güzel çiçekleri büyüteceğiz. Sonra buketimizi süslemek için bir çiçek dükkanını ziyaret edeceğiz. Ancak tüm görevler kolay olmayacak. Yolda bir sürü engel, komik durum ve ilginç görevler olacak. Oyun başlasın! Şaşırtıcı bir parti ve rüyanın düğün sizi bekliyor! Gelin ve damat şahsen sizi partiye davet edin.

Kızlar için Hippo düğünümüzün yanı sıra tüm oyunlarımız kesinlikle ücretsizdir! Düğün için hazırlanmak için harika zaman ayırın. Bizden ayrılmayın, bizimle kalın ve çocuklarınızla zaman geçirin, onlarla birlikte ücretsiz eğitim oyunları oynayın.

Daha az gör Daha fazla gör

Düğün partisi. Kız Oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Düğün partisi. Kız Oyunları yazarak arayın.

  • Düğün partisi. Kız Oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Düğün partisi. Kız Oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Düğün partisi. Kız Oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın