Kung Fu Saldırısı: çevrimdışı Aksiyon RPG

Hs Soft

Son Güncelleme 9 Kasım 2019

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

kung fu süper kahraman meydan okuması
"Kung fu saldırısı: çevrimdışı aksiyon RPG" savaşı başladı! Bu savaşçı oyunun aksiyon dolu dövüş serüvenine acımasız ve unutulmaz kavgacılarla dalın. Dünyayı fani çağın dövüş kahramanı olarak oynamaya kaydedin. Diğer savaşçı savaş oyunlarında olduğu gibi, özgürlük ve şan için savaşan bir dövüş Kung Fu Şampiyonu olarak oynamak zorunda kalacaksınız.

yüzük kralı mücadele
Kung fu ataklarının dövüş kulübüne katılın ve kung fu Şampiyonlarına karşı destansı savaşta düşman kabusu olarak ustalarla savaşın! Bir kung fu Şampiyonları bir dövüş arenada açılan grev ile acele et! El kavrama eli kazanmak için çabukluk anahtarıdır. Brawling, sizi Kung Fu meydanında ölümcül bir çatışmanın, yıkıcı silahların ve savaş sihrinin taktiklerini kullanmaya zorlar.

dövüş şampiyonları
Bu hızlı tempolu aksiyon dövüş oyununda rakipsiz bir savaşçı olmak için rakipleri seçin! Dövüş oyununun şampiyonu olmak için bir dövüş listesinde her dövüş Kung Fu süper kahramanına karşı kararlı darbe, ölümlü grev ve eleştirel imha yapın!

gerçek kavga çılgınlığı
Bir muharebe alanındaki tüm rakipleri yenmek için bir Kung Fu Şampiyonu gölgesi gibi hareket et. Çin savaşçısı ve Kung Fu kahraman düellolarındaki yeteneklerinizi kanıtlayın ve savaşçı masallarının savaş efsanesi olarak bir miras bırakın! Hikaye modunda güçlü sokak dövüş becerilerini sergileyin ve dövüşmek için listenizdeki rakipleri nakavt edin. Ünlü karakterler ile "Kung fu saldırısı: çevrimdışı aksiyon RPG" savaş arena katılın ve bir savaşçı oyunda en yetenekli dövüş adam ol.

yeteneklerinizi geliştirin
Eğitim modunda tüm gizli dövüş tekniklerini inceleyin. En iyi dövüş oyunlarının devriminde muhalifleri ezmek için yakın dövüş saldırılarının ve silah tekniklerinin yeni komboları. Tek yapmanız gereken, savaşçı ve rakibinizi seçmek ve onları olabildiğince vurmaktır. Rakibinizden daha hızlı hareket etmeye çalışabilir veya düşmanınızı tüketmek için koruma yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Düşmanınızın her hareketine karşı, size karşı savaşan bir göz atın. Yumrukları ve vuruşları doğru ve hızlı bir şekilde kullanın. Zamanında karar ver, düşmana yumruk atmak ve doğru zamanda tekmelemek ve düşman saldırısını engellemek için harekete geç. Düşman gücünü kendine karşı kullan. Gerçek dövüş oyunu anlamında, tutarlı eylemlerle mücadele etmek güçlüdür, aynı anda hem görsel hem de duyusal çifte keyfi, tutku ve kan gösterilmektedir. Onu gerçek bir Kung Fu süper kahramanına dönüştürmek için savaşçınızı özel güçlerle yükseltin!

zaferle savaşmak için usta gibi savaş
Gerçek süper kahramanlar arasında nihai kung fu dövüşü deneyimini yaşayabileceğiniz klasik dövüş Kung Fu Saldırı oyunlarının bu devriminin tadını çıkarın. Aksiyon oyunlarını seviyorsanız, bunu asla kaçırmayın!

Daha az gör Daha fazla gör

Kung Fu Saldırısı: çevrimdışı Aksiyon RPG oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Kung Fu Saldırısı: çevrimdışı Aksiyon RPG yazarak arayın.

  • Kung Fu Saldırısı: çevrimdışı Aksiyon RPG uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Kung Fu Saldırısı: çevrimdışı Aksiyon RPG uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kung Fu Saldırısı: çevrimdışı Aksiyon RPG ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın