inşaat: ev inşa oyunu

inşaat: ev inşa oyunu

Strategy | HAPPY TAPPY STUDIO

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 22 Eylül 2021

Oyun Özellikleri

Ağır vasıta kamyon oyununda inşaat ve ev inşaatı yapmaya başlayın. Bu inşaat şehir araçlarının keyfini çıkarın ve bir ev inşa etme oyunu inşa etmede mükemmel bir inşaat işçisi olduğunuzu kanıtlayın. Birden fazla inşaat aracı, kamyon, ekskavatör, forklift, yükleyici sürün ve güzel şehir binaları ve ev inşaatı yaparak bu ücretsiz inşaat oyununun tadını çıkarın. Bir ev inşa et ve bu çevrimdışı kamyon oyununda çok eğlen. Bu şehir inşa etme oyununda çocukların inşa edilen ev ve bina temelleri hakkında bilgi edinmeleri için kamyonlar ve kazma makineleri.

Parçaları birleştirin ve inşaat aracınızı inşa edin, ardından bir yıkamaya gidin ve ev yapımı ücretsiz kamyon oyununda yakıt ikmali yapın. Artık inşaat aracınız kendi yeni dairelerinizi ve binalarınızı inşa etmeye hazır. Araç ağır ekipman parçaları oyununda araç yıkama ve yakıt ikmali işleminden sonra inşaat araçlarınızla farklı kuleler yapın. Bu şehir inşaat oyuncakları macerasında bir ev inşa etmek için araba yıkama, kamyonlar, ekskavatörler, forkliftler ve diğer özel ekipmanlar.

Bina ve kule inşaatlarınız için keresteleri kesin ve ahşap kullanın, ev inşa oyunlarında ithal keresteleri elektrikli testere ile doğrayın. Tüm ahşap parçaları birleştirin ve daire testere ve düz kesme aletleri ile yeniden şekillendirin. Kuleleri yıkmak için çekiçler ve vinçler kullanın ve şehir inşaat aracı oyun becerilerinizle yeni kuleler inşa edin. Ev inşaatı kazıcı oyunları çevrimdışı ve ücretsiz inşaat kamyonu araçları hakkında bilgi edinin.

İlk olarak, bir vinçle taşları kaldırmanız, çevrimdışı bir kamyon oyununa taş yüklemeniz ve inşaat inşaatçı oyunları yolculuğunuza başlamanız gerekiyor. Ağaçları bir vinçle kaldırın ve inşaatçı kamyonuna yükleyin. Çimleri araziden çıkarın ve kazıcı oyunları arazinizi kazmaya başlayın. Çocuk kamyonların yüklenmesi önemli bir role sahiptir, kırma taşları yükleyin ve bina inşaat yerinize doğru ilerleyin. Çevrimdışı oyunlarda bağımlılık yapan kamyonlar ve şehir inşaatı kazıcılarıyla bir ev oyunu oluşturun.

Bir kamyona kum yükleyin ve inşaat oyunları yerini doldurun. Demir çubuklar ve ahşap sınır yerleştirme veya çimento yapma ve her şeyi karıştırma, yeni oyunlar inşa etme ve yıkama 2021'de sizin için eğlenceli olacak. Tüm ev inşa parçalarını toplayın ve bunları bu ev yapımı ücretsiz oyunlarında doğru yere yerleştirin. Şimdi şehir binanızı boyayın ve yeni kamyon ev inşaatında çiçek vb.

Birden fazla inşaat aracı sürün, farklı makineler kullanarak ahşabı kesin ve inşaat aracı oyunlarının keyfini çıkarın. Gününüzü en iyi hale getirmek için ekskavatörler, vinçler, kamyonlar, forkliftler ve daha fazla makine gibi çeşitli inşaat araçları. Bir vinç yardımıyla kuleyi inşa edin. Ağır yükleri kaldırın, yeni oyunların 2021 doğru yapı parçalarını birleştirin ve kaldırıcı makinelerinizi kullanarak bunları ev yapımı inşaat oyunlarında çevrimdışı olarak doğru yere koyun.

Şehirde güzel binalar yapmak için tamamen kontrol edilebilir inşaat araçları. En iyi inşaatçı olun ve bu inşaat işçisi oyununun tadını çıkarın. Toprağı kazmak, binaları yıkmak, oduncuları ve inşaatçı inşaat oyununun diğer birçok güçlü aracı. Bu şehir inşaat ev inşa oyunu ile oynayın ve eğlenin.

Daha az gör Daha fazla gör

inşaat: ev inşa oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye inşaat: ev inşa oyunu yazarak arayın.

  • inşaat: ev inşa oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) inşaat: ev inşa oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki inşaat: ev inşa oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın