fireman fire rescue&car wash

fireman fire rescue&car wash

Strategy | HAPPY TAPPY STUDIO

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 2 Eylül 2021

Oyun Özellikleri

İtfaiyeci işi yapmayı ve itfaiye oyununda birçok hayat kurtarmayı bilmek ister misiniz? İtfaiye istasyonunu nasıl çalıştıracağınızı bilmek ister misiniz? Muhteşem yangın kurtarma oyunlarımızla itfaiye kurtarma hakkında bilgi edinin. bu yüzden büyük bir itfaiyecinin hayatını yaşamaya hazırlanın. şaşırtıcı animasyonlar ve yangın güvenliği oyununun kolay kontrolleri ile yangınla mücadeleyi kurtarın. kurtarma teçhizatını ateşleyin, güvenlik kaskı takın ve acil durum oyunlarının itfaiyeci macerasına başlayın. sen bir patron ya da itfaiyeci itfaiye aracı oyunusun ve çeşitli yangın oyunlarını yerine getirmelisin.

itfaiyeci veya itfaiyeci olarak oynayarak ateş oyunlarının kahramanı olun. itfaiyecilerinize itfaiyeci kıyafeti gibi koruyucu giysiler giydirerek başlayın, ardından şehrinizden acil durum çağrıları alacağınız kontrol odasına doğru ilerleyin, ardından görevlerinize ulaşmak için itfaiye aracını, ambulans helikopterini sürün ve yangın söndürücüyü püskürtün. ateş edin, yanan alevleri söndürerek yangınlarla savaşın ve halkların hayatlarını kurtarın!

itfaiye hayatı kolay değildir. gün boyu süren küçük itfaiyeciler, itfaiye istasyonu, yangın oyunlarında hayat kurtaran görevlerle uğraşmak zorunda. bir itfaiye istasyonunu işletmek için seçilmişler gibi bir şey. zorlu durumlarla başa çıkmak için bir itfaiyeci kahramanının tüm yeteneklerini elde edelim. İtfaiye aracı oyunlarının tüm yangın kurtarma görevlerini tamamlamak için tüm cesaretinizi toplayın. Bağımlılık yapan itfaiyeci itfaiyeci misyonları ile güvenlik itfaiyeci kamyon oyunlarını ateşleyin. Bu itfaiye oyunu, itfaiyecinizle birlikte itfaiyeci oyunlarınızla şehre kurtarmak için harika.

şimdi yoğun bir itfaiye istasyonunun itfaiyecisisin. Biri yardım istediğinde önce küçük bir itfaiyeci kıyafeti giyersin. İtfaiye kostümleri için baret, itfaiye yelekleri, eldivenler ve şapkalar gibi birçok seçenek belirli bir durum için mevcuttur. Acele et, doğru giyin ve bu itfaiyeci oyununda itfaiye araçlarını hareket ettirelim. hadi yangın kurtarma oyunları oynayalım ve itfaiye aracı acil durum oyunlarında çok eğlenelim.

şimdi yangın devriyelerini seçme zamanı, göreve göre doğru olanı seçin. Bu itfaiye istasyonu size birçok türde yangın kurtarma aracı kullanma fırsatı verir. itfaiye araçları itfaiye otobüsü kurtarma arabaları ambulanslar kurtarma kanatları, helikopterler ve diğer birçok farklı itfaiye aracı size harika bir kurtarma yangın söndürme deneyimi yaşatır. araçtaki tüm vitesleri alın ve yangın güvenliği görevlerine başlamak için acele edin. Yangın devriyesini aldınız, şimdi bu oyunda kurtarmaya başlama zamanı.

küçük bir itfaiyeci oyunu işi sizin için kolay ve bağımlılık yapan bir iştir. itfaiyeci kıyafetleri ve kurtarma araçları koleksiyonu ile itfaiye oyununun farklı kurtarma misyonları. itfaiyecinin görevi yanan bir binayı kurtarmaktır. helikopterleri uçuralım, yangını söndürelim ve insanları kurtaralım. birçoğunun kurtarılmaya ihtiyacı var. ormanda kaybolurlar, onları kurtarma kanatlarından çıkarın ve kaskınızı takarak güvenli bir şekilde evlerine bırakın. Yangın kurtarma oyunlarında itfaiyeci rolü oynamaktan kesinlikle eğleneceksiniz.

ohhhh itfaiyeci oyunlarında bir ev ve biri yanan bir odada mahsur kaldı. İtfaiyeci kurtarma oyununda yaralıları koruyun. İtfaiyecilik oyun becerilerinizle bir uçağa gidip kurtarmaya bir kaza oldu. itfaiye otobüsü şoförü ol ve güvenlik oyununda yangını söndür. itfaiyeci kurtarma yaşıyor itfaiyeci oyunu. yangını ormanı yakmaktan kontrol edin ve bir itfaiyeci itfaiyeci olarak oynayın. güçlü bir itfaiyeci yangını söndürme cesaretine sahiptir. yolda bir araba kazası oldu, yaralıları kurtarmak için hızlı çalışmanız gerekiyor.

yangın kurtarma oyunlarının denizde yapacak çok ilginç görevleri var. güzel bir deniz feneri alev aldı. insanlar buz gibi suda yüzüyor. hadi bir helikopter uçuralım ve küçük bir itfaiyeci kahramanı olalım.

Daha az gör Daha fazla gör

fireman fire rescue&car wash oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye fireman fire rescue&car wash yazarak arayın.

  • fireman fire rescue&car wash uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) fireman fire rescue&car wash uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki fireman fire rescue&car wash ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın