kum ekskavatör simülatör oyun

kum ekskavatör simülatör oyun

Strateji Oyunları | Imperial Arts Pty Ltd

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 7 Aralık 2021

Oyun Özellikleri

Kamyon şoförü oyunları, bugünkü işiniz için güzel arazi ortamında eğlencelidir, ancak kurtarma kamyonu simülatörü 2019, kurtarma ekskavatör kamyon nakliye uzmanı olarak belirli bir zamanda ağır ekskavatör vincinizle kurtarma görevini tamamlamanız gerektiğinde daha heyecan verici ve ilginçtir. Kariyerinizi 2019 bu büyük inşaat oyununda sürdürmek ve aynı zamanda insanları büyük arazi yükleyici simülatör oyununu kurtarmaya getirmek için ağır ekskavatör ve yükleyiciden tam olarak yararlanmak istiyorsanız, çok yetenekli bir ordu kargo taşıyıcı sürücüsü olmalısınız. ve en iyi ABD kamyon oyunları gibi tarz ve tada çok benzer bir şehir inşaat simülatörü bu güzel offroad'da hayatın hareket etmesini sağlayın.

Doğal afetler ara sıra olur, her zaman kayıplar, etkiler ve hayatta kalanlar da olacaktır. Neden bu aşırı tepe kamyon şoförü simülatörü profesyonelinde yeni off-road sürüş macerasında kurtarma ekskavatör takımı büyük kamyon sürüş simülatörü 2018'in bir parçası olmuyorsunuz ve bu gerçek kamyon simülatörü oyunu 3d'de hayatta kalanlara yardım etmiyorsunuz.
Gördüğünüz gibi, temelde bir römork simülatörü kargo taşıma oyunu 2018, bu yüzden ağır bir ekskavatör römork sürücüsü mani gibi davranmayın, offroad pistlerinde çılgın trafik kamyon sürücüsü 3d'de çok dikkatli olmalısınız, çünkü şansı yüksek bir kamyon şoförü olarak kaza. Römork, ekskavatör, yükleyici ve damper ile yüklenir; Bu römork taşıyıcı kamyon sürüş oyunlarını idare etmek ve şampiyon bir 3D tepe römork park sürücüsü olarak ortaya çıkmak özel beceriler gerektirir.

Bu kum ekskavatör simülatör oyunları kargo nakliye simülatöründe dolaşmak ve kurtarma görevlerini tamamlamak için biraz yer ayırmanız gerektiğinden, uygun noktalarda kurtarma kamyonu park etmek bu kamyon simülatörü oyunlarında çok önemlidir. Treyler taşıyıcı ağır inşaat simülatörü, çok deneyimli ve bu vinç yapım oyunlarında durumu iyi idare edebilen kamyoncuyu kurtarma görevine göndermeyi her zaman sağlar. Grand truck simulator 2018, size gerçek bir kurtarma ekibi üyesi olmanızı ve farklı hayatı riske atan kurtarma görevlerini gerçekleştirmenizi sağlar.

Bu offroad euro kamyon şoförü kargo oyununda, kurtarma kamyonunuzla insanları kurtarmaya çalışırken, ekskavatör, yükleyici, damperli kamyon ve römork tüm hızıyla devam ediyor. Zorluk çok büyük, çünkü sadece kendi başınıza olduğunuz ve her geçen dakika çok sayıda zayiat oluyor, bu yüzden bu ABD aşırı sürücü taşıma simülatöründe şarj edin. Ekskavatör Oyunları çok kolaydır, tek ihtiyacınız olan ağır makineyi nasıl çalıştıracağınızdır. Bu gerçek büyük kamyon sürüş oyunları 2018'de bu üç kontrolü uygun bir şekilde halledebilirseniz, bu kamyon oyununu kıtalararası propective olarak alırsanız, bu oyun Hint kargo römorku sürüşü veya genel olarak güzel Hint kargo kamyonu simülatörü için çok kullanışlı bir araç olabilir.

Özellikleri:
• Mağazanın en iyi ekskavatör oyunlarından biri için harika arazi manzarası.
• Size sunulan FM radyo, ekstrem inşaat oyunları oynarken Wi-Fi'nizle birlikte kullanın.
• Pürüzsüz gerçek kamyon sürüş oyunları kontrolleri.
• Kum ekskavatör ve yükleyicinin kullanımı son derece kolaydır.
• Gerçekçi hava durumu, güneşli gün veya yağmur.
• Ayrıntılı iç mekan.
• Farklı kamera açıları, römork park etmeyi çok daha kolay hale getirir.
• Geri sarma seçeneği sunuldu, böylece tekrar ekskavatör oyununun her yerine gitmek zorunda kalmazsınız.

Daha az gör Daha fazla gör

kum ekskavatör simülatör oyun oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye kum ekskavatör simülatör oyun yazarak arayın.

  • kum ekskavatör simülatör oyun uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) kum ekskavatör simülatör oyun uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki kum ekskavatör simülatör oyun ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın