Maşa ve Koca Ayı: Salon Oyunu

Maşa ve Koca Ayı: Salon Oyunu

Simülasyon | Hippo Kids Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 22 Eyl 2022

Oyun Özellikleri

Özellikle çocuklar için - Maşa ve ayi çizgi film oyunları ve saç yapma oyunları arkadaşların Maşa ile kocayı ve diğerleri zaten sizi bekliyor!
Bu Güzellik salonu kız oyunları - kesinlikle bebeğiniz için neye ihtiyacınız olan şey! Maşa ile koca ayı oyunları. Ellerini annesinin kozmetik çantasında tutan kız her rujla ilgilenmiyor mu, yoksa gardıropa bakarak annenin elbiselerini ve ayakkabılarını deniyor mu? Maşa ile kocayı ve Masha'daki diğer hayvanlarla ayılarla her anne tamamen sakinleşebilir. Masha'nın çok şık ve güzel öğeleri vardır - onları hayvan kuaförü oyunları ve çocuklar için ücretsiz makyaj oyunları alanlarında Masha ile birlikte deneyin!

Maşa ile koca ayı oyunları, prenses salon oyunları ve eğitsel oyunlar Masha kesinlikle herhangi bir stil verebilir. Güzellik salonu kız ve girly oyunları genç bir stilist yumuşak bir prenses veya çekici süper Masha bir tarzı yapmak için deneyebilirsiniz. Bebeğiniz geniş bir kozmetik ürün yelpazesiyle yeni arkadaşlar aile oyunları ve hayvan güzellik salonundaki diğer çizgi film karakterlerini daha da güzel yapabilir. Maşa ve ayi çizgi film oyunları, küçük prensesiniz, bir maske nasıl hazırlanır, saçınızı nasıl şekillendirir, belirli bir tatil için gölgeler, ruj ve moda tarzını seçmek gibi pek çok yararlı öğeyi öğrenecektir. Ve diğer birçok müthiş kız sırları ortaya çıkmayı bekliyor! aile oyunları makyaj sanatçısı kız oyunları, kuaför kız oyunları ve çocuklar için ücretsiz makyaj oyunları şeklinde genç bir bayan için gerçek bir moda ansiklopedisi.

Ayrıca bu güzel kız makyaj oyunları, oyun mini görevleri gerçekleştirebilir ve ilginç ödüller elde edebilirsiniz. Ve bu çizgi film oyunları bedava ve kız oyunları (örneğin kız makyaj oyunlar) çocukları çeken tek nedeni değil. Bebeğinize güzellik dünyasını, kız oyunları, hayvan kuaförü oyunları ve moda oyunlarıyla ilgili saç oyunlarıyla gösterin!

Zaten prenses oyunlarımızdaki tüm stilleri denediniz mi, kızlar için oyun hazırladınız mı, çocuklar için ücretsiz eğitsel oyunlar mı yapıyorsunuz? okul öncesi oyunlar güzellik salonu oyunları ve bebekler için öğrenme oyunları şeklinde Indigo Kids'ten gelen eğlenceler çocuklarınızın erken gelişimine yardımcı olur. Ve hayvan oyunları diğerlerinin yardımıyla çocuklar için ücretsiz en güzel erkek oyunları ve kuaför kız oyunları çocuk potansiyelini açığa çıkarıyor! Maşanın arayüzü ve ayı oyunları her yaştaki çocuğa uyar.

Çocuklar, kızlar ve karikatür oyunları ücretsiz saç oyunları için bu şaşırtıcı ücretsiz makyaj oyunları bulabilirsiniz özellikleri:
- Maşa ile koca ayı oyunları - şimdi 2 ila 9 yaş arası çocuklar için prenses oyunlar, girly ve çocuk oyunları gibi. Moda oyunları ve kız oyunları oynamayı seven herkes için uygun;
- güzellik salonu kız oyunları oyun mini ve hayvan kuaförü oyunları, Maşanın sesi en sevilen karikatürlerden hareketle;
- hayvan oyunları harika makyaj bebek eğitici oyunları ve çocuklar için ücretsiz makyaj oyunları kendinizi bir dergi yıldızı olarak hayal etmeye yardımcı olur;
- çocuklar için ücretsiz makyaj oyunları, kuaför kız oyunları ve çocuk oyunları diğer kız oyunları mutlaka çocuğunuzun yaratıcı potansiyelini ortaya çıkaracaktır;
- Maşa ile kocayı makyaj sanatçısı kız oyunları ve saç yapma oyunları oyunlarında eşsiz çizgi karakterler (Maşa, Ayı ve diğer hayvanlar);
- güzellik salonu kız ve en güzel erkek oyunları için kozmetik ve spa prosedürleri;
- 5 bonus mini oyun mantık ve görsel hafıza geliştirir kız oyunları oyna;
- kızlar için bebek eğitici oyunları birçok bayan sırları içerir - hepsini bulmaya çalışın.


Indigo Kids Maşa ile koca ayı oyunlar, çizgi film oyunlarının gerçek dünyası! Moda oyunlarımızdan alınan bilgilerin hızlı ve kalıcı bir şekilde emildiğine, çocuklar için ücretsiz makyaj kız oyunları oyna harcanan zamanın, yeni buluşlar için ilave bir kaynak olacağına inanıyoruz.

Daha az gör Daha fazla gör

Maşa ve Koca Ayı: Salon Oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Maşa ve Koca Ayı: Salon Oyunu yazarak arayın.

  • Maşa ve Koca Ayı: Salon Oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Maşa ve Koca Ayı: Salon Oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Maşa ve Koca Ayı: Salon Oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın