Evil Nun: Horror w szkole

Evil Nun: Horror w szkole

Zręcznościowe | Keplerians Horror Games

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 28 sierpnia 2019

Funkcje Gry

★★★ Ponad 15 miliony graczy ★★★

Przywitaj się z tajemnicą i przetrwaniem w szkole, w której czai się straszna, zła zakonnica, która słyszy każdy hałas (bądź ostrożny!). Zła zakonnica wydaje się być mieszanką babci i ... ducha, ofiary zarazy z zombie lub jakiejkolwiek innej martwej duszy. Horror i śmierć są po tobie, zła zakonnica cię zabije, jeśli cię znajdzie, a ucieczka przygód się skończy. Ukryj w dowolnym miejscu !! Wewnątrz lub na zewnątrz szkoły ... farma lub parking mogą być dobrą kryjówką!

Bendy są użyteczne do układania puzzli, takich jak pistolet gumy do żucia lub wybuchowa lalka, dzięki której możesz eksplodować. Martwa zakonnica chce cię zabić, więc rozwiązuj zagadki, uciekaj przed śmiercią i ocal swoją duszę!

Poczucie osamotnienia ? Nie w tej przygodowej grze ucieczki i przetrwania. Oprócz przerażającej babci-babci, jest też jakiś sąsiad ... Pralnia kryje tajemnicę: dlaczego są dzieci? Czy żyją czy nie? Jest jasne, że nie mogli opuścić tej przerażającej szkoły. Ale uratuj ich i zostań bohaterem jest możliwe! Jak uratować inne dzieci zamknięte przez babcię? Zwróć uwagę na tajne układanki, które pojawią się w tej horroru, ukryj się i uciekaj, to klucz do przetrwania!

Dziś nie jest dzień Halloween, ale jeśli kiedykolwiek pokonałeś plagę zombie lub inne stworzenia z Halloween, przywitaj się z martwą mniszką i pokaż nam swoje umiejętności w tej horroru ucieczki przygody.

- Zawiera "tryb duchów" na wypadek, gdyby twój sąsiad nie mógł znieść twojego krzyku ze strachu. Godziny i godziny zabawy i horroru gwarantują prawdziwego bohatera, pokonują babcię złej mniszki, ratują dzieci i kompletną grę!

- Nasza gra o horrorach wciąż jest w fazie rozwoju ... masz niesamowity pomysł? Chcesz więcej puzzli? Jesteśmy zgięci i otwarci na nowe pomysły!

Ciesz się i biegnij! Przetrwanie ma się rozpocząć ...

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Evil Nun: Horror w szkole na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Evil Nun: Horror w szkole w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Evil Nun: Horror w szkole z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Evil Nun: Horror w szkole

  • Klinij w ikonę Evil Nun: Horror w szkole na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować