Features & Details

Gra LEGO® Juniors Create & Cruise pozwala dzieciom w wieku od 4 do 7 lat tworzyć wymyślone przez siebie pojazdy i minifigurki LEGO.

Zdobywanie monet umożliwia odblokowanie wirtualnych zestawów LEGO. Aby je zbudować, wystarczy kilka razy dotknąć ekranu. Gotowe konstrukcje stają się one częścią kolorowej, trójwymiarowej scenerii gry i są widoczne podczas kolejnego przejazdu.

Gra Create & Cruise dostarcza mnóstwa inspiracji do budowania z prawdziwych klocków LEGO. Zawiera też ciekawe scenariusze zabaw, o których można rozmawiać z dzieckiem — np. zastanowić się, dlaczego piękna księżniczka prowadzi radiowóz, który ma nogi zamiast kół.

Cechy:
*Brak zakupów z poziomu aplikacji
*NOWE poziomy z fascynująca scenerią
*NOWE modele, co oznacza więcej radości z budowania i zabawy Twoje dziecko może się teraz bawić helikopterami i wielkimi ciężarówkami!
*Narzędzie do wyboru minifigurek i mnóstwo pojazdów, które można kreatywnie zmieniać i dopasowywać — im więcej grasz, tym więcej odblokowujesz!
*Przejrzyste, atrakcyjne, sympatyczne animacje oraz ścieżka dźwiękowa
*Intuicyjne ikony i nawigacja ułatwiające grę — umiejętność czytania i pisania nie jest wymagana
*Wirtualne budowanie z klocków LEGO®
*Brak reklam innych firm
*Brak linków do witryn internetowych

Informacje o LEGO® Juniors:
LEGO® Juniors to seria, która poprzez doskonale znane, ciekawe i łatwe o zbudowania modele ma być atrakcyjnym wprowadzeniem do świata klocków LEGO dla dzieci w wieku od 4 do 7 roku życia. Zestawy LEGO Juniors zawierają elementy umożliwiające szybkie rozpoczęcie zabawy i ponumerowane torebki z klockami. Dzieci mogą budować bez pomocy mamy lub taty, a to sprawia, że każdy mały budowniczy jest z siebie bardzo dumny.


Aby uzyskać pomoc dotyczącą aplikacji, skontaktuj się z Obsługą klienta LEGO.
Dane kontaktowe znajdują się na stronie http://service.lego.com/contactus

Pobranie tej aplikacji oznacza zaakceptowanie naszej polityki prywatności i warunków korzystania z aplikacji.

Więcej informacji znajduje się na stronach http://www.lego.com/pl-pl/legal/legal-notice/privacy-policy-full oraz http://aboutus.lego.com/pl-pl/legal-notice/terms-of-use-for-apps

LEGO i logo LEGO są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2017 The LEGO Group.

Graj LEGO® Juniors Create & Cruise Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz LEGO® Juniors Create & Cruise