FPS karşılaşma 2020 çekimi: atış oyunları 3D

Abstron Pvt Ltd

Son Güncelleme 30 Haziran 2020

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Heyecan verici katil hikayesine dayanan aksiyon dolu dövüş görevleriyle dolu yepyeni askeri atış oyununa hoş geldiniz. Bu ateş hattı tetikleyici oyun modern silah ve keskin nişancı tüfeği ile gangster öldürme ve ordu çekim sevenler için en iyisidir.

ÜCRETSİZ ÖZELLİKLER:
çekim oyun oynamak için ücretsiz
heyecan verici çekim ve keskin nişancı görevleri ton
modern silahların geniş bir yelpazesi (keskin nişancı ve saldırı)
kolay ve sezgisel silahla atış kontrolü
avans (AI) tabanlı düşman: meydan okuma gerçektir
Etkileşimli ve eylem temalı ortam

Düşmanlar tarafınızdan ücretsiz bir kurşun atılır atılmaz sizi öldürmek için size saldırmaya hazırlar. Düşman askerlerini terörist çekim görevinden ve keskin nişancı öldürmenin kötü görevlerinden alıkoyabilecek tek askeri komando sizsiniz. Tüm düşman nişancılar ve karşı atıcılar sana ateş etmeye ve saldırmaya hazır. Bu bir hayatta kalma atış oyunu ve bir askeri komando, yalnızca nihai silah kuvveti ile ateş ettiğinde, bir dövüş atışında hayatta kalabilir. Sadece bu hedef dövüşü kazanırsan haklısın, bu yüzden silahını hedefine aksiyon gücüyle karşı koymalısın. Bu çekim oyunda dijital silahlar ile donatılmıştır. Bu yüzden teröristlerden ve düşman askerlerinden endişelenmeyin, bu yeni oyunda korkusuz olun. Diğer sıkıcı tip askeri oyunların aksine, bu savaş ücretsiz oyun en iyi atış oyunları arasında yer almaktadır, bu yüzden şimdi oyuna başlayın.

Gelişmiş Dijital silahlarla inanılmaz bir First Person Shooter

Silah, keskin nişancı tüfeği, saldırı tabancası ve ölümcül mermi gibi birçok dijital silahınız varsa, gangster atıcılarının da size saldıracakları ve vuracakları çok tehlikeli silahları vardır. Savaşta eli boş değil. Diğer normal ordu oyunlarını unutun ve bu askeri savaş oyununu indirin ve öldürme ve vurma eğlencesinin tadını çıkarın. Bir mermi atışı ile tüm düşmanlara saldırıp karşı koyacağınızı ve öldüreceğinizi, savaşçı topraklarında hayatta kalacağınızı ve işgal edeceğinizi umuyoruz.
Teröristler aniden size saldıracak ve grev yapacaklar, bu nedenle saldırı mermi atışlarına cevap vermek için herhangi bir zamanda aktif olmalısınız. Herhangi bir zamanda saldırılarına hazır değilseniz, o zaman düşman keskin nişancılar ve fps atıcılar tarafından öldürüleceksiniz. Suçlular, gangsterler ve düşman ordusu atıcılar kenti ağır bir şekilde tutacak ve toprakla mücadele edecektir. Bağımlılık yapan oyun ve bu fps çekim oyununun yüksek kaliteli grafikleri boş zamanlarınız için heyecan verici hale getirecek.

FPS Keskin Nişancı atıcılık oyunları, savaş eyleminde hayatta kalmakla ilgili, bu yeni atış oyununun tüm zorlu görevlerinde hayatta kalmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise, bu sözleşme savaş oyununun hedef atış seviyeleri hayatta kalmak için hazır olun. Eğer bu komando misyonları oyununun tüm gereksinimlerini yerine getirebilir ve kendinizi en iyi komando avcısı olarak düşünebilirseniz, o zaman bu savaş komando oyunu 2019'u kazanabilirsiniz. Şimdi ne bekliyorsun? Eğlenceniz için bu keskin nişancı atış oyununu indirin.

sınırsız eğlence ile en iyi çevrimdışı oyunlardan birini oynamak. Bu ordu oyunu en iyi çevrimdışı oyun çekim seviyeleri keşfetmek. Bu komando oyunu çok ilginç ve zorlu. ordu oyunumuzda gerçek bir nişancı olmalısın. ordu oyunları temelde çeşitli çekim oyunları ile çevrimdışı komando oyunları. Hiç bu çevrimdışı oyun daha askeri oyunlar oynamak istiyorsanız sadece sizin için. Bu yüzden, bu yeni aksiyon oyununu oynamanızı ve komando oyunları becerilerinizi parlatmanızı öneririm.

Daha az gör Daha fazla gör

FPS karşılaşma 2020 çekimi: atış oyunları 3D oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye FPS karşılaşma 2020 çekimi: atış oyunları 3D yazarak arayın.

  • FPS karşılaşma 2020 çekimi: atış oyunları 3D uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) FPS karşılaşma 2020 çekimi: atış oyunları 3D uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki FPS karşılaşma 2020 çekimi: atış oyunları 3D ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın