Features & Details

Jedna z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych gier internetowych jest teraz dostępna na urządzeniach mobilnych!

Stick War to jedna z największych, najzabawniejszych i najbardziej wciągających gier o rysunkowych ludzikach, która wystawi na próbę Twoje umiejętności. Kontroluj poszczególne oddziały lub steruj każdą jednostką z osobna – masz całkowitą kontrolę nad wszystkimi żołnierzami w swojej armii ludzików. Buduj jednostki, wydobywaj złoto, poznaj ścieżkę miecza, włóczni, łucznika, maga, a nawet olbrzyma. Zniszcz posąg wroga i podbij wszystkie terytoria!

Nowa zawartość:
● 6 dodatkowych poziomów kampanii z nagrodami!
● Dla wszystkich postaci są teraz dostępne skórki! Odblokuj potężne rodzaje broni i pancerza, każdy o własnych niepowtarzalnych cechach!
● Skórki liściaste są lekkie i tanie, dzięki czemu jednostki można szybko budować i przemieszczać.
● Skórki lodowe są zaczarowane potężną magią, która zamraża i spowalnia wrogów.
● Skórki dzikie są wykonane z kości i futra magicznych bestii, zapewniając użytkownikom premię do walki z umarłymi, większą szybkość ataku, zręczność i redukcję ogłuszeń.
● Skórki lawowe są wykute w sercu wulkanu i zadają obrażenia od oparzeń, jednocześnie odbijając nadchodzące ciosy i obracając je przeciwko wrogowi.
● Legenda głosi, że w skórkach wampirzych drzemie moc Chaosu stworzona przez najciemniejszą magię Inamorty. Wampirze pancerze i bronie dają jednostkom moc wykradania życia, niewrażliwość na truciznę i zdolność zadawania obrażeń rozpryskowych wszystkim, którzy za bardzo się do nich zbliżą.
● Tryb przetrwania z zombie: Nieskończeni umarli! Ile nocy przetrwasz?
● Wprowadzenie do Nieskończonych umarłych w postaci komiksowego przerywniku filmowego!
● Tryb turnieju! Walcz z dziesiątkami sterowanych przez SI pretendentów, aby zgarnąć „Koronę Inamorty”!

Tryb kampanii:
Żyjesz w świecie zwanym Inamortą. Otaczają Cię różne narody, które skupiają się na rozwoju własnych technologii i dążeniu do dominacji. Każdy z nich stosuje własną, niepowtarzalną strategię obrony i ataku. Duma z własnego rzemiosła przerodziła się w obsesję graniczącą z kultem. Uwielbienie dla broni stało się religią. Każdy naród uważa, że jego sposób życia jest jedynym prawidłowym sposobem i stara się wpoić swoje zasady innym narodom poprzez wojnę, zwaną przez ich przywódców „boską interwencją”.

Pozostałe narody to: „łukczyni” – podążają ścieżką łucznika, „gniewmiecze” – podążają ścieżką miecza, „magobójcy” – podążają ścieżką maga oraz „włócznicy” – podążają ścieżką włóczni.

Jesteś przywódcą narodu zwanego „Ładem”, który pragnie pokoju i wiedzy. Twoi ludzie nie czczą broni niczym bogów, co czyni ich celem ataków ze strony sąsiednich narodów. Aby przetrwać, Twój naród musi zaatakować jako pierwszy, zdobywając technologię każdego pokonanego ludu.

Graj Stick War: Legacy Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Stick War: Legacy