Features & Details

Jedna z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych gier internetowych w historii teraz jest dostępna na urządzeniach mobilnych.

Zagraj w Stick War, jedną z największych, dających najwięcej zabawy, stanowiących największe wyzwanie i najbardziej wciągających gier z postaciami z kresek. Steruj wojskiem ustawionym w szyku lub kontroluj poszczególne jednostki — masz pełną kontrolę nad każdą postacią. Szkól jednostki, wydobywaj złoto, poznaj kulturę miecza, włóczni, łuku i magii, a nawet olbrzymów. Zniszcz wrogie posągi i zdobądź wszystkie terytoria.

W świecie Inamorta otaczają Cię różniące się narody oddane swoim technologiom i walczące o dominację. Każdy naród opracował własny sposób obrony i ataku. Duma z wyjątkowości własnego rzemiosła przerodziła się w obsesję graniczącą z kultem. Uwielbienie dla broni stało się religią. Każdy naród uważa własną kulturę za najlepszą i poświęca się narzuceniu jej innym podczas działań nazywanych przez ich władców boską interwencją, która jest tez znana jako... wojna.

Inne narody to „Łukczynowie” — kultura łuku, „Gniewmieczowie” — kultura miecza, „Magobójcy” — kultura magii, i „Włócznicy” — kultura włóczni.

Przewodzisz narodowi „Ład”, którego członkowie dbają o pokój i rozwój wiedzy i nie czczą broni jak boga. Właśnie dlatego Twój naród jest celem dla otaczających go narodów. Jedyną szansą na obronę jest zaatakowanie jako pierwszy i poznanie technologii pokonanych narodów.

Graj Stick War: Legacy Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Stick War: Legacy