Features & Details

Dołącz do kultowych bohaterów Nickelodeon ze wszystkich epok – postaci z najpopularniejszych programów stają na ringu w najlepszej zręcznościowej grze akcji!

Uwolnij swoje superruchy z ulubionymi postaciami Nick: SpongeBobem, Najeźdźcą Zimem, Niebezpiecznym Henrykiem, Dannym Phantomem i innymi! Walcz w takich lokacjach jak Pod Kruchym Krabem, Harmidom, Świątynia Powietrza Awatara i innych wspaniałych miejscach.

Dołącz do turnieju Super Naparzanek, zbierz najlepszą drużynę i walcz o miejsce na szczycie!

ZBUDUJ SWOJĄ DRUŻYNĘ MARZEŃ
- Werbuj nowe i dobrze znane postaci z katalogu animowanych seriali Nickelodeon
- Zbieraj śluz, aby uczynić ze swoich zawodników niezwyciężonych rozrabiaków
- Łącz ze sobą ulubione postaci, aby stworzyć wymarzoną drużynę! SpongeBob, Awatar Aang i jeden z nastoletnich żółwi ninja? A może Korra, Hieronim Harmidomski i Arnold? Decyzja należy do ciebie!
- We wszechświecie cały czas pojawiają się nowe postaci

DOŁĄCZ DO TURNIEJU
Przebij się przez tryb fabularny i sięgnij po zwycięstwo w turnieju Super Naparzanek. Następnie zmierz się z innymi graczami w trybie 1 na 1 i legendarnych naparzankach 3 na 3. Wspinaj się po szczeblach rankingów, stawiając czoła graczom z całego świata!

Im wyżej będziesz w rankingu, tym wspanialsze czekają na ciebie nagrody! Zdobywaj rzadkie postaci, aby zdominować rywalizację i stwórz drużynę Super Naparzanek, której nikt nie zdoła pokonać!

Uniwersum Super Naparzanek gromadzi dane osobowe, jak również nieosobowe dane użytkowników (w tym dane agregowane) i łączy się z aplikacjami mediów społecznościowych stron trzecich. Gromadzenie danych użytkownika jest zgodne z odpowiednimi przepisami prawa, takimi jak COPPA. Dane użytkownika mogą być wykorzystane na przykład do odpowiadania na żądania użytkownika, umożliwienia mu korzystania z niektórych funkcji czy usług, personalizacji zawartości i reklam, jak również do zarządzania usługami Nickelodeon i ich ulepszania. Więcej informacji na temat wykorzystania przez Nickelodeon danych osobowych użytkowników znajduje się w „Polityce prywatności Grupy Nickelodeon” poniżej. Nasza „Polityka prywatności” stosowana jest dodatkowo w stosunku do wszelkich warunków, zasad czy polityk istniejących między użytkownikiem a Google, Inc., zaś Nickelodeon i podmioty z nim powiązane nie są w żaden sposób odpowiedzialne za gromadzenie lub wykorzystanie przez firmę Google osobowych danych użytkownika. Dodatkowo aplikacja może wykorzystywać „powiadomienia lokalne”. Powiadomienia lokalne wysyłane są bezpośrednio z aplikacji do urządzenia użytkownika (bez połączenia z internetem) i mogą być wykorzystane między innymi do informowania użytkownika o nowej zawartości lub wydarzeniach powiązanych z aplikacją. Korzystanie z tej aplikacji podlega „Umowie licencyjnej użytkownika” Nickelodeon.

Dodatkowe uwagi: Uniwersum Super Naparzanek oferuje zakupy w aplikacji i pobiera prawdziwe pieniądze za dodatkową zawartość w aplikacji. Zakupy zawartości w aplikacji mogą zostać zablokowane poprzez odpowiednie dostosowanie ustawień urządzenia.

Uniwersum Super Naparzanek może zawierać reklamy w aplikacji.

Dla mieszkańców UE: Wszechświat superbitew może zawierać identyfikatory stałe w celu zarządzania grą, instalacja niniejszej aplikacji oznacza zgodę na użycie identyfikatorów stałych dla wszystkich użytkowników urządzenia.

Umowa licencyjna użytkownika: http://www.nick.com/nick-eula/
Polityka prywatności Nick Jr.: http://www.nickjr.com/privacy-policy/
„Umowa licencyjna użytkownika” dla tej aplikacji zawiera arbitraż w przypadku sporów – patrz: najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi: http://www.nick.com/faqs/

©2018 Viacom International Inc. Danny Phantom i The Fairly OddParents autorstwa Butcha Hartmana. Hey Arnold autorstwa Craiga Bartletta. Rocko's Modern Life autorstwa Joe Murraya. Rugrats autorstwa Klasky Csupo. SpongeBob SquarePants autorstwa Stephena Hillenburga.

Graj Wszechświat superbitew Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Wszechświat superbitew