Journeys: Romance Stories

Journeys: Romance Stories

Macera Oyunları | Gameloft SE

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 18 Eki 2022

Oyun Özellikleri

Deneyimlemek ve hikayenizde oynamak istediğiniz hikayeleri ve bölümleri seçmeniz gereken RPG oyunu.

Journeys, seçimlerinize göre farklı hikayeler oynarken dünyayı dolaşabileceğiniz bir fantezi oyunudur. Romantizm, gizem, dram, aşk ve diğer birçok bölüm planı her hafta güncellenir ve yayınlanır.

Hikayenizi seçin ve sürükleyici etkileşimli serimize bağlanın. Avatarınızı çeşitli kıyafetler arasından seçerek giydirin.

Sevimli ve baştan çıkarıcı karakterlerle benzersiz ilişkiler geliştirin. Romantizm, gizem, drama ve gerilim dolu dünyalarda hikayenizi şekillendirmek için seçimler yapın.

Gerçek bir canlı aksiyon dizisi gibi görünen karakterlerden arka plana kadar farklı görsellerin keyfini çıkarın.

Yolculuklarda oynanabilecek RPG hikayeleri


- Aşkın tarifi: Harika bir şef olmak için New York'a taşınan genç yetenekli bir aşçıya dayanmaktadır. İki erkek kardeş, yemek pişirmenin rekabetçi dünyasında yükselmesine yardım ederek dikkatini tartışacak.

- Linda Brown: New York'tan gelecek vaat eden bir şarkıcı, inanılmaz bir yolculuğun başladığı Rio'daki arkadaşının düğününe gider. Gizemli bir milyarder ve romantik bir hayırsever doktor, Linda'nın kalbini kazanmak için çarpışırken maceralarla dolu bir yolculuk kısa sürmeyecektir.

- Beni unutma: Düğün gününde erkek arkadaşın Eric iz bırakmadan ortadan kaybolur. Yıllar sonra onu tanıdığınızı ve onun yeni patronunuzun başarılı erkek arkadaşı Jack olduğuna inandığınızı düşünüyorsunuz.

- Vampyra: Başarıyı hedefleyen genç ve yetenekli bir yazar, onu şöhrete ve hayatının en tehlikeli ilişkisine sürükleyebilecek gizemli bir davet alır.

- Tesadüfen prenses: Ünlü bir aktris, onu büyüleyici bir maceraya çıkaracak yakışıklı bir araba yarışçısıyla tanışır. Aşk ve başarılı kariyeri arasında karar vermesine yardımcı olun.

- Aşkın karesi: rutin evliliğinizi istila eder ve kocanızla yeni deneyimlere açılmayı düşünürsünüz. Komşularınızın, ilişkide sahip olduğunuzla aynı tabloyu paylaşıp paylaşmayacaklarını keşfedin.

- Mafya ruhu: Devlet Savcısı, babasının mirası nedeniyle ailesinin mafya meselesine karışır. Adalet karşısındaki konumunu korumak ve aynı zamanda mafyanın bir parçası olmak için ne kadar ileri gidebileceğini keşfedin.

- Bekarlar gezisi: şehvetli oyunlarla dolu bir realite TV flört yarışma programı olan “Singles Cruise”da yeni Yapımcı Yardımcısı sizsiniz. Bekarlar lüks bir gemide aşkı bulmaya çalışırken, siz perde arkasını yönetmeye çalışıyorsunuz.

- O kadar da masum değil: Eksantrik ve genç bir milyoner kız pervasız bir "suç" işler ve León ile tanıştığı bir şartlı tahliyeye uymak zorundadır. Önyargılarını yenebileceklerini ve sevginin büyümesine izin verip vermeyeceklerini öğrenmek için oynayın.

Journeys, romantizm ve gizem hikayeleri hakkında çoktan seçmeli başka bir RPG oyunu olan "Linda Brown" oyununun tüm sezonlarını ve bölümlerini içeriyor._____________________________________________

http://gmlft.co/website_EN adresindeki resmi sitemizi ziyaret edin.
http://gmlft.co/central adresindeki yeni bloga göz atın

Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın:
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_EN
Twitter: http://gmlft.co/SNS_TW_EN
Instagram: http://gmlft.co/GL_SNS_IG
YouTube: http://gmlft.co/GL_SNS_YT

Bu uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza olanak tanır ve sizi bir üçüncü taraf sitesine yönlendirebilecek üçüncü taraf reklamları içerebilir.

Kullanım Koşulları: https://www.other-guys.com/terms.html
Gizlilik Politikası: https://www.other-guys.com/privacy.html
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/en/eula

Daha az gör Daha fazla gör

Journeys: Romance Stories oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Journeys: Romance Stories yazarak arayın.

  • Journeys: Romance Stories uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Journeys: Romance Stories uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Journeys: Romance Stories ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın