ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

En eğlenceli sonsuz koşu oyunlarından biri! Oyuncular koşup altın toplayacakları ve dünyayı yeniden inşa edecekleri bir görevde Konuşan Tom ve kahraman arkadaşlarına katılıyor! Bu yeni aksiyon oyununu oynamak herkesi gerçek bir süper kahraman kılacak!

★ HERKES SÜPER KAHRAMAN OLABİLİR: Konuşan Tom, Konuşan Angela ve süper arkadaşlarının tümü, koşarken kullanabilecekleri müthiş ve benzersiz süper güçlere sahip! Oyuncular yüksek teknolojili süper kahraman gereçlerini de kullanmayı deneyebilir!

★ RAKUN ÇETELERİNİ YENME: Altın akçeler toplayıp engellerden kaçmanın yanı sıra rakunlara da çarpmak da oyunculara bazı ekstra ödüller kazandırır!

★ RAKUN BOSS SAVAŞLARI: Oyuncular aksiyon dolu Rakun Boss savaşlarında Konuşan Angela, Konuşan Hank, Konuşan Benn ve Konuşan Ginger'ı kurtararak onların kilidini açabilir!

★ MÜTHİŞ DÜNYALAR BOYUNCA KOŞMA: Oyuncular gökdelenlerin arasında, tropik sörf plajlarının yanında, Çin esintileri taşıyan köyler boyunca ve gizemli çöl tapınaklarında rakunlarla savaşacak.

★ HEYECAN VERİCİ BECERİLER: Bu eğlenceli oyunda her bir koşu dünyası benzersiz bir maceradır. Oyuncular çatıların arasında koşturup zıplayabilir, vinçlerde sallanabilir ve yolcu gemileri boyunca koşabilir, ama yüzme havuzlarına dikkat etmeleri gerekir!

★ KURTARMA VE YENİDEN İNŞA ETME: Rakunlar dünyayı yok edip kirletiyor ve onları uzaklaştırıp binaları yeniden inşa edebilmek ve temizleyebilmek oyuncuların elinde. Her yer tamir edildikten sonra Rakun Boss ile yüzleşme zamanı gelir. Oyuncular Boss'u yenince sıra bir sonraki koşu dünyasına gelir! Sonraki koşu dünyası hangisi olacak? Sörf plajı mı? Yoksa bir tapınak mı?

★ SÜPER KAHRAMAN KIYAFETLERİNİN KİLİDİNİN AÇILMASI: Oyuncular kahraman koşu kıyafetlerinin kilidini parça parça açabilir ve her bir süper kahramanı özelleştirebilir. Havalı, değil mi?

★ ÖZEL ETKİNLİKLER: Oyuncular oynamanın yeni yollarını keşfedebilir ve müthiş ödüller kazanmak için görevleri tamamlayabilir.

Konuşan Tom Altın Peşinde ve diğer koşu veya süper kahraman oyunlarını sevenler, Konuşan Tom Kahraman Koşusu'nu da koleksiyonlarında isteyecekler!

ÜCRETSİZ OYNA!

Bu uygulama şunları içerir:
- Outfit7'nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar;
- Müşterileri Outfit7'nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
- Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynamalarını teşvik etmeyi amaçlayan içerik kişiselleştirmesi;
- Kullanıcıların Outfit7'nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemesine olanak tanımak için YouTube entegrasyonu;
- Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı;
- Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği;
- Oyuncunun ilerlemesine dayalı olarak sanal para birimi kullanarak satın alınacak ögeler (farklı fiyatlarla erişilebilir) ve
- Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler.

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
AEA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı için gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri Desteği: support@outfit7.com

Konuşan Tom Kahraman Koşusu oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Konuşan Tom Kahraman Koşusu İndirin