ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Demiryolu hakkındaki her şeyi seven tüm demiryolu severler, tren koleksiyoncuları ve tren simülasyonu meraklıları buraya! Trenlerinizi raylarına oturtmanın ve dünya çapında bir demiryolu imparatorluğu kurmanın zamanı geldi. Bir demiryolu kralı olun ve sürprizler, başarılar ve zorlayıcı sözleşmelerle dolu harika bir tren yolu simülasyonunun tadını çıkarın.

Gerçeklerinin modelleri olan yüzlerce ünlü treni keşfedin ve toplayın. Bu süreç bazen gerçekten zorlayıcı olabilir. Ancak dünyanın en büyük demiryolu imparatorluğunu kurmak isteyen bir demiryolu kralı olarak, bu zorlukları aşmanın bir yolunu bulacaksınız. İstasyonunuzu kurun ve müteahhitler sizden hammaddeden daha fazlasını talep edebileceği için farklı ürünler üretin.

Daha güçlü bir tren filosu size zaman kazandırırken aynı zamanda sözleşmeleri yerine getirme konusunda avantaj sağlayacağından, trenlerinizi güçlendirmek işinizi kolaylaştıracaktır! Trenlerin nadirliklerine göre kategorilere ayrıldığını biliyor muydunuz? Unutmayın, bir tren ne kadar nadir olursa, taşıma kapasitesi de o kadar yüksek olur. Kuralları esnetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Özellikler:
▶ Demiryolu taşımacılığı tarihinin en popüler trenlerine sahip olun
▶ Ünlü trenleri toplayın, güçlendirin ve en yüksek potansiyellerine ulaşmalarını sağlayın
▶ İlginç müteahhitlerle tanışın ve demiryolu lojistik işlerini yerine getirin
▶ Kendi stratejinize göre trenlerinizi koordine edin ve yola çıkarın
▶ Tren istasyonunuzu geliştirin ve daha büyük ve daha iyi demiryolu tesisleri inşa edin
▶ Trenlerinizle üzerinden geçtikçe dünyadaki yeni bölgeleri keşfedin
▶ TrainStation 2 dünyasında her ay düzenlenen yeni etkinliklere katılın
▶ Bu etkinlikler sırasında tren meraklıları ile tanışın ve birlikte çalışın
▶ En büyük demiryolu kralı olmak için liderlik tablolarında yarışın
▶ Kaynakları toplamak için trenler gönderin ve görevleri tamamlamak için bunları kaynakları müteahhitlere gönderin

Peki, en fazla treni toplama, dünya çapında bir tren krallığı kurup yönetme ve Trainstation 2 dünyasındaki en büyük demiryolu kralı olma mücadelesine hazır mısınız?

Şu anda size uygun olmayan bir sözleşmeyle mi karşılaştınız? Tek bir kelime dahi etmeyin! Daha uygun şartlar için sözleşme hükümlerini kolayca değiştirebilirsiniz.

UNUTMAYIN! TrainStation 2, indirmek ve oynamak için bir ağ bağlantısı gerektiren bir online ücretsiz simülasyon oyunudur. Oyundaki bazı eşyalar gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen ayarlardan uygulama içi satın almaları devre dışı bırakın.

Tren istasyonunuz hakkında herhangi bir öneri veya sorununuz mu var? https://care.pxfd.co/trainstation2 adresini ziyaret edin, ilgili topluluk yöneticilerimiz sizi dinlemeye hazır!

Kullanım Koşulları: http://pxfd.co/eula
Gizlilik Politikası: http://pxfd.co/privacy

İş adamı simülasyonu oyunumuzdan hoşlanıyor musunuz? En son haberleri ve güncellemeleri almak için sosyal medyada @TrainStation2'yi takip edin.

Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi İndirin