ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Age of Magic, destansı kahraman lejyonlarının kadim bir sihir dünyasının kalıntılarında savaştıkları yeni bir sıra tabanlı fantastik rol yapma oyunudur.

Sihirbazların, şövalyelerin ve ejderhaların çağına hoş geldiniz! 5 kahramandan oluşan takımınızı kurun, Sefer modunda hikayelerini keşfedin, diğer oyuncuları unutulmaz PvP savaşlarında yenerek Arena veya Turnuva zirvesine ulaşın ve girmesi kolay ama canlı halde çıkması zor acımasız bir in olan kötü şöhretli Korkuların Mezarı'nda becerilerinizi kanıtlayın!

Görkemli arenalarda hızlı savaşlar vermek için efsanevi kahramanlar toplayıp seviyelerini yükseltin. Koboldlar, Elfler, Şeytanlar, Druidler, Melezler, Ejdersoyları, Ra’Archne'ler ve daha fazlası arasında düzinelerce karakterden dilediğinizi seçin!

🆕Yeni oyun modu: Klan Baskınları!
Dört Baskından birinde savaşmak için bir Klana katılın ya da kendinizinkini oluşturun. Yüksek seviye ekipman ve Baskın Jetonu kazanarak onları Baskın Mağazasında elde etmesi zor kahramanların Ruhtaşlarıyla takas edin!

🔮Boşlukta sürüklenen dünyanın kalıntıları üzerine karanlık çöküyor. Her geçen gece, gökyüzünün ışıklarından birisi daha Lejyon'un durdurulamaz şeytanları tarafından yok edilerek söndürülüyor. Fakat hala umut var. Ejderha Kehanetine göre bir Gerçek Sihirbaz Kara Kule'yi bulacak ve evrenin kaderini belirleyecek. Seçilmiş kişi siz olabilir misiniz?


⭐⭐⭐Age of Magic oynanış⭐⭐⭐

HİKAYELİ SEFERLER✨ Işık ve karanlığın güçleriyle delinen uçsuz bucaksız Age of Magic dünyasını keşfedin. Efsanevi kahramanlarla tanışın, korkunç düşmanlarla destansı savaşlarda mücadele edin. Gerçek Sihirbaz Roland'ın hikayesini ve onun Kara Kule görevini izleyin. Karanlığa adım atın ve amacına ulaşana kadar durmayacak olan melez suikastçı Sharazar ile tanışın.

⚔️PVP⚔️ Nihai kahraman takımınızı oluşturun ve her gün PvP Arena'da diğer oyunculara meydan okuyun. Ama hepsi bu değil! Her hafta 24 saatlik Turnuvada kendinizi kanıtlayın. Şöhret ve destansı ödüller kazanmak için zirveye tırmanın! En cesur savaşçı her şeyi alır!

🛡EFSANEVİ KAHRAMANLAR🗡 60'tan fazla destansı kahramanı toplayın, seviyelerini yükseltin, güçlü silah ve zırhlarla kuşatın, yetenek ve enderliklerini geliştirin. Dünyanın en güçlü takımını oluşturmak için farklı stratejiler kullanarak rüya takımınızı kurun!

⚔️HIZLI SAVAŞLAR⚔️ Takımınızı hızlı ama taktiksel sıra tabanlı destansı savaşların verildiği, görsellerin büyüleyici ve her seçimin önemli olduğu görkemli arenalara götürün!

DAHA BİRÇOK MOD✨ Korkuların Mezarı ve Hazine Vadisi eşsiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla savaşırken sınırlarınızı zorlayacak! Zorluk ne olursa olsun gücünüzü sınayacak becerikli karakterlerle yüzleşeceğiniz etkinliklere katılın!

⚡️ETKİNLİKLER⚡️ Bu eşsiz kahramanlar kazanabileceğiniz özel bir oyun modudur. Her birkaç haftada bir, belirli bir seviyedeki tüm oyuncular Etkinlikler adı verilen mini seferlere katılabilir.
Bir etkinliğe erişim sadece kısa bir süre için mümkündür ama bu etkinlikler arasındaki ilerleme kaydedilir. Bu nedenle bir etkinliği bir çırpıda, zamanında bitirmeyi başaramazsanız endişelenmeyin.

📲 Topluluğa katılın ve Age of Magic kahraman öykülerine atılın: dünyalarında kimlerin yaşadığını öğrenin, hikayelerini okuyun, sınıf ve grupları hakkında daha fazlasını öğrenin, nesneleri, beceriler, ve çok daha fazlasını nasıl kullanacağınızı keşfedin!

✔️Facebook http://plkt.me/2v7y9
✔️Twitter http://plkt.me/lx0s6
✔️YouTube http://plkt.me/n0lgo
✔️Instagram http://plkt.me/mn5nz
✔️Discord http://plkt.me/c91s4

Sihirbazların, şövalyelerin ve ejderhaların çağına yolculuk edin! Sıra tabanlı savaşların ve rol yapma unsurlarının bulunduğu bir fantastik dünyaya giriş yapın! Heyecanlı hikayeleri keşfedin, tüm sihirli kahramanları toplayın, destansı liderlerle savaşın ve PvP Arena'ya hükmedin!

⚡️⚡️⚡️Macera sizi çağırıyor!⚡️⚡️⚡️

Age of Magic oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Age of Magic İndirin