Masha ve Ayı: İyi geceler

Masha ve Ayı: İyi geceler

Educational | Hippo Kids Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 23 Ekim 2019

Oyun Özellikleri

Bugün size iyi geceler diyeceğiz ve Masha ve Ayı'nın tüm karakterlerini uyumaya yardımcı olacağız! Uyku vakti hikayeleri ve etkileşimli ninniler, eğitici çocuk oyunları serisinden özel bir uygulama türüdür. Bir komplo, bulmaca ve macera içeren etkileşimli hikayeler var, sizin göreviniz karakterleri yatağa koymak ve iyi geceler dilemektir. Bu oyunlar erkekler ve kızlar için ilginç. İnteraktif ninniler normal yatma hikayelerinden veya karikatürlerden çok daha iyidir.

Geceleri var ve ormanda Masha ve Ayı'nın uyuyamadığı bazı ışıklar görünüyor. Diğer tüm hayvanlar da uyumuyor. Masha ve Bear karikatürlerinden her karakterin yatmadan önce yapmaları gereken çok acil şeyler var. Birileri işleri sıraya koymak istiyor, bir diğeri başlangıçları saymak istiyor. Bir karakter, çizgi film izlemek ya da ninni dinlemek istiyor ve başka bir karakter ise, yatmadan önce sakinleşmek ve hoş müzik dinlemek için Masha’nın evine geliyor. Bugün tüm hikayeler sıradışı ve çok ilginç olacak. Yatma vakti hikayeleri ve etkileşimli ninniler, karikatürlerden çok daha iyidir. Şimdiye kadarki en ilginç hikayelerin ana karakteri olacak ve çocuk oyunumuzda kendi maceralarınız hakkında yeni ve heyecan verici bir masal yazacaksınız.

Çizgi filmleri ve maceraları seven herkes, Masha ve Bear, yeni bir interaktif çocuk oyununa Masal hikayeleri davet ediyor! Bütün hayvanları yatağa yatırın ve iyi geceler dileyin. Tüm aile üyeleri ile oynayın! Çok fazla olumlu duyguya sahip olun ve birlikte eğlenceli ve yararlı zaman geçirin. Bizi izlemeye devam edin ve bizimle oynayın. Kız ve erkek çocuklar için eğitici çocuk oyunlarımız sizi ve çocuklarınızı her zaman mutlu edecek ve eğitici oyunlarımızı oynayarak her zaman iyi bir ruh hali yaşayacaksınız.

Daha az gör Daha fazla gör

Masha ve Ayı: İyi geceler oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Masha ve Ayı: İyi geceler yazarak arayın.

  • Masha ve Ayı: İyi geceler uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Masha ve Ayı: İyi geceler uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Masha ve Ayı: İyi geceler ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın