Dinozor Rampage saldır: Kral Kong Oyunlar 2020

Dinozor Rampage saldır: Kral Kong Oyunlar 2020

Strategy | Playtime Gaming

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 16 Temmuz 2021

Oyun Özellikleri

Bağımlılık yapan dinozor öfke saldırısında dinozor simülatörü oynamaya hazır olun: kral kong oyunları 2020, dinozor evrimi 2020 ile dolu canavar oyunlarının dino su dünyasında ücretsiz dinozor dövüş oyunlarını hatırlatmak için 2020: kral kong oyunları. Dev dünyadaki jurassic hayvanlar av oyunlarında öfkeli kral kong vs dinozor oyunlarını avlayın, bir dinozor simülatörü olan vahşi goril, dinosaurios ve şempanze gibi farklı hayvanlarla karşılaşın. Dinozor evrim oyunları vs dino hayvanat bahçesinde büyük ayak dinozorları ile canavar evrim oyunları, ücretsiz dinozor dövüş oyunlarını oynamanıza izin verir. Bu ücretsiz dinozor oyunları dünyasında vahşi hayvanlar saldırı modunda olacak ve şehir arabalarını yok edecek ve savaşmak ve yıkmak için daha uzun süre hayatta kalmanız gerekiyor. Kızgın bir canavar goril olarak, yolunuza çıkan her şeyi yok ediyorsunuz ve kendinizi ücretsiz dinozor dövüş oyunlarında gördüğünüz gibi farklı hayvanlarla karşılaşan gerçek dinozorla tutuyorsunuz. King kong macerasında goril gücünüzü göstermek için şehir arabaları atarak insan ve vahşi hayvanları avlayın. Canavar dinozor öfke oyunu, şehir yıkımına dino avcısı gerilla gücü getiriyor, sadece avlanma becerilerinizi test etmeniz ve öfke içinde aşırı savaş için hayatta kalmanız gerekiyor.

Dinozor öfke saldırısı: kral kong oyunları 2020, öfkeli dinozor oyunlarının ve süper gorilin 2020 dino grevi modunda oynadığı vahşi yaşam avı hayvan oyunlarında macera yolculuğu getiriyor. Öfke kentindeki dinozor yıkımı, kilidini açarak hayvanları yok etmektir. tüm vahşi ve tehlikeli dinozorlar, dinozor simülatörü tarafından savaşmak için en güçlü olmak için. Diğer tüm hayvan saldırısı oyunlarının aksine, hayvan dövüş oyunlarında hayatta kalmanız ve tüm şehir arabalarını ücretsiz olarak yok etmeniz ve ücretsiz dinozor dövüş oyunlarında kendinizi kanıtlamanız gerekir. Hayvan dövüş oyunlarında goril avcısına yardım etmek için dinozor simülatörü olarak bu epik jurassic park kurucusunda canavar dinozor rolünü oynayın. Dino grevinin zirvede olduğu dinozor evrimi oyunlarında tüm ölümcül dino avcısı zorluklarını gerçekleştirin ve jurassic parkta koşan şempanze yardımıyla öfke dolu şehri yok edin. Silahlı kuvvetler ve süper kahraman komando güçleri size mermilerle saldıracak, saldırılarını savaş yerinde yok ederek muazzam bir şekilde atlatacaktır. Aç ejderha ve dinozor canavar efsaneleri jurassic park oyunlarından geldi ve masum insanların dev dünyasını koca ayaklarıyla yol arabalarını ve binaları yok ederek yıkmaya çalışıyor.

Bu oyun, dinozor avı oyunlarının vahşi şehrinde hayvan avının daha heyecan verici ve maceralı zorluklarıyla sizi eğlendirecek. İnsanlar dinozor avcısı atıcısıyla mücadele etmek için dino atış oyunları oynamayı severler. Kızgın bir kral olmak, kendinizi tüm silahlarla donatın ve şehirde yıkıma başlayın. Rampage City'deki canavar dino ve king kong evrimi, canavar dinozor öfke saldırısının bir sonraki seviyesini getiriyor: bir dinozor simülatörü olarak hayatta kalmak için kral kong oyunları. Jurassic parktan vahşi goril şiddetli şehir saldırısına saldırdı ve masum insanlar 2020 dinozor yıkım oyununda kendilerini şempanze koşan saldırılarından korumaya çalışıyorlar. şehir binalarını ve arabalarını yıkmak için spinosaurus, tyrannosaurs rex ve raptor. Tüm canavar dinozorlar, yollarına çıkan her şeyi parçalıyor ve vahşi şehrin vatandaşlarını tehdit ediyor. Bu öfkeli şehirde, bir kral kong savaşçısı olarak oynayın ve bu nihai canavar dinozor saldırısında büyük dinozorların yok edilmesi için silahlarınızı toplayın: king kong oyunları.

King Kong oyunlarındaki canavar dinozor saldırısında, masum insanların şehrini yıkmak için dino grevindeki devasa seviyelerin zorluklarını kabul edin. Vahşi goril saldırısı dinozor simülatörü tamamen dinozorların koca ayaklı şehir yıkımıyla ilgili. Oyun zamanının ücretsiz dinozor dövüş oyunları tarafından sunulan canavar goril oyunlarında vahşi bir goril gibi oynayın!

Daha az gör Daha fazla gör

Dinozor Rampage saldır: Kral Kong Oyunlar 2020 oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Dinozor Rampage saldır: Kral Kong Oyunlar 2020 yazarak arayın.

  • Dinozor Rampage saldır: Kral Kong Oyunlar 2020 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Dinozor Rampage saldır: Kral Kong Oyunlar 2020 uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Dinozor Rampage saldır: Kral Kong Oyunlar 2020 ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın