Features & Details

Zmierz się z przyjaciółmi w gry dla 2 osób i sprawdź, kto okaże się mistrzem w tej śmieszne gry na dwóch! Gotowi? Staaaart!

Gra w Łapki – Gry dla 2 Osób jest oparta na jednej z śmieszne gry na dwóch graczy Zalicza się do grupy fajne gry dla dwóch, ale każdy, kto lubi konkurencję, może spróbować swoich sił w tej śmiesznej zabawie. Jeśli lubisz grać w gry dla dwóch osób, jest to idealny wybór dla Ciebie!

Jak grać Gra w Łapki – Gry dla 2 Osób:

✋ Gracze rozmieszczeni są w przeciwnych bokach urządzenia
✋ Po uruchomieniu gry, jeden z graczy jest atakującym, drugi zaś musi się bronić
✋ Atakujący uderza dotykając jednokrotnie ekran, broniący się chowa ręce klikając w odpowiednim czasie
✋ Jeśli broniący się trzy razy stchórzy i za wcześnie zabierze ręce, druga osoba dostaje darmowe uderzenie
✋ Osoba która pierwsza zdobędzie 10 punktów wygrywa Gra w Łapki

Ponieważ zabawa jest niezwykle prosta i łatwa, Gra w Łapki – Gry dla 2 Osób należy do śmieszne gry na dwóch graczy (śmieszne gry na 2 graczy), jednak może być też świetną rozrywką dla osób w każdym wieku. Najlepsza i darmowa gra testuje Twój refleks oraz szybkość, skupić się, aby nie dostać w Łapki!

Czy uważasz, że gry dla dwóch i fajnej grze osób stały się o wiele bardziej interesujące? Jeżeli tak, to uszczęśliwi Cię wiadomość, że to jeszcze nie wszystko! Podczas gry, możesz wybrać różne rodzaje rąk, takie jak zwierzęce łapki, dłonie Hulka, a nawet kościste ręce szkieletu. Wybierz wytatuowaną rękę i graj w fajne gry dla dwóch graczy ile sił w palcach!

Teraz możesz grać w tę świetną najnowsze fajne gry bez odczuwania jakiegokolwiek bólu. Na co więc czekasz? Pobierz Gra w Łapki – Gry dla 2 Osób i graj w najnowsze gry dla dwóch osób!

Ten darmowa gra jest własnością intelektualną PeakselGames.

Graj Gra w Łapki – Gry dla 2 Osób Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Gra w Łapki – Gry dla 2 Osób