Kung Fu Street Fight Hero

Kung Fu Street Fight Hero

Aksiyon | Game Finale

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 5 Ağu 2022

Oyun Özellikleri

Kung Fu Karate'i bu muhteşem aksiyonla mücadele oyununa atlayın ve yoğun bir sokak kavgası başlatın. Sonsuz tekme güç kombinasyonu, sizi kazanır ve süper kahraman kazanın. Kan yakma kulübünün kanını girin. Kung Arena'nın bir kral olduğunu kanıtlayın. Süper Kung Fu Gölge Karate Oyunları ve Dragon Karate King Oyunları Dev bir savaşçıyı kontrol etmek için profesyonel misiniz? Yüz ve yendi gerçek kung fu karate dövüş oyunları, karate dövüşü rakipler şampiyonu oldu. Arcade tarzı macera oyunu nihai 3D deneyiminin tadını çıkarmak için.

Sokak Mücadelesi Kung Fu Karate Oyunları
Tüm düşmanlar üzerinde yumruk kral savaşçıları, sokak saldırısından kendinizi kurtarın. Ninja Kung Fu dövüş oyunlarının kontrolünü ele al, gerçek karate savaşçı oyunları için rakiplerinize meydan oku ve kendinizi çete saldırısından kurtarın. Şehirleri temizlemek ve karate gangsters karşı savaşmak için sokak dövüşü kahramanları mı arıyorsunuz? Özel Kung Fu hamlesini kullanın ve süper komik kombinasyonları deneyin Epik savaşları kazanmak için bu Kung Fu Karate oyununda kafasına gidin. En büyük sokak aksiyonu savaşçısı ninja'yı eğitin. Gerçek Kung Fu, kavgalardaki tüm zorluklarla zeki taktikleri kullanarak ve onları kötü bir şekilde yendi, Dragon Karate King oyunlarının tadını çıkarın ve Gölge Karate King ve Boxing Staples.


Kung Fu Mücadele Karate Oyunları: Gym Mücadele Kahramanı
İlk olarak, Kung Fu Arena'nın kralı olmak istiyorsanız, kendinizi eğitin. Süper Kung Fu Karate Oyunları Güç, Hız ve Doğruluk Süper Kung Fu Karate GELİŞTİRME Maçlarınızı Geliştirin Süper Kung Fu Karate Oyunları Gölge Kung Fu Karate Mücadele Oyunlarınızı Gölge Karate King, Kanca ve En İyi Küme gibi Gölge Kung Fu Karate Mücadele Oyunlarınızı yükseltebilirsiniz. Güçlü rakiplere karşı savaş, onları kazanın ve gölge Karate King'deki ilerlemenizin yüksek dizilerinin kilidini açın ve Kung Fu saldırısının üstesinden gelmek için gerçek bir karate dövüş şampiyonu olarak boks zımbalarının tadını çıkarın. Sadece bir spor salonu dövüşü kahramanı olarak Karate King olmaya çalışın.

Karate Fighter Kung Fu Karate Oyunları
Bazı dövüş sanatları becerilerini serbest bırakın, düşmanınızın her bir hareketine hızlı bir şekilde yanıt verin ve rakiplerinizin üstesinden gelmek için Kral Savaşçısı Becerilerinizi gösterin. Fierce Punch Boxing ve Spor Salonu Savaş Kahraman Combos'unu kullanın, tüm zorlukları ve dövüş oyununun kralını yapın. Zamanında karar verin ve kendinizi düşman sondaj saldırısından kurtarın. Bu süper kung fu gölge karate oyunları, karakterler arasında yakın çeyrek savaşları içerir. Savaşların bazıları, gerçek Kung Fu dövüş oyunlarında silah, Dragon Karate, Dövüş Sanatı ve Sokak Dövüşü Teknikleri, Gölge Karate King, Gölge Karate King ve Turnuvalardaki Kariyer Oyunları'nı içerir.
Kung Fu Street Fight Hero
Aynı zamanda, spor salonunda tutalım ve kanda tutmaya devam edin ve Süper Kung Fu Gölge Karate Oyunlarının tadını çıkarın. Dragon Karate King oyunu gerçek bir kung fu karate ve saldıran savaş oyununda hızlı refleks ve yumruk ve tekme ve özel hareketler, şiddetli boks zımbaları ve kombinasyonları keşfetmek, tüm zorlukları yenmek ve karate dövüş kahramanı Kung fu saldırı oyunları kralı yapmak. Karate Hero Kung Fu dövüş oyunu sizi bekliyor!
Kung Fu Sokak Mücadele Kahramanı Özellikler:
• Gerçek Karate Fighting Arena
• Kendi kung fu avcınızı özelleştirin.
• Kung Fu Karate saldırısının üstesinden gelmek için çok seviyeli modlar
• Mücadele oyunu şampiyonunun gerçek kung fu şampiyonu.
• Ninja Kung Fu Challenge şampiyonu olun
• Gerçek Kung Fu Karate oyunlarında kral savaşçıların efsanelerini yenerek tanıtım yapın.
• En zorlu savaşçılara karşı epik savaş ve mücadele oyunu şampiyonu haline geliyor.

Karate Hero Kung Fu Eğitim Kulübü En İyi Dövüş Sanatları Mücadele Oyunları Şampiyonlar. Gerçek Champ Hero Fighter Boxing oyununun tadını çıkarın. Güçlü rakiplerinizi spor savaşçı tarzında yen ve bu gerçek Karate Fighter oyunlarında hayatınız için savaşın.

Daha az gör Daha fazla gör

Kung Fu Street Fight Hero oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Kung Fu Street Fight Hero yazarak arayın.

  • Kung Fu Street Fight Hero uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Kung Fu Street Fight Hero uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kung Fu Street Fight Hero ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın