Solitaire Story – TriPeaks - Darmowa Przygoda

SOFTGAMES Mobile Entertainment Services

Ostatnia aktualizacja 29 lipca 2020

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Zagraj w Solitaire Story – TriPeaks i podróżuj po świecie tej świetnej, DARMOWEJ gry karcianej! Uwielbiasz klasyczne pasjanse jak Pyramid, Freecell, Pająk czy Klondike? A może jesteś nowicjuszem jeśli chodzi o gry w karty? W obu przypadkach Solitaire Story – Tripeaks będzie wyzwaniem dla Twojego mózgu! ♠️♣️♥️♦️

👍 Powody, dla których POKOCHASZ grę Solitaire Story – Tripeaks (znaną także jako Tri Towers, Three Peaks czy Triple Peaks):

✅ Rozgrywka jest w 100% BEZPŁATNA
✅ Ponad 1200 poziomów łamigłówek Solitaire Tripeaks
✅ Możliwość podróży do wielu krajów i miast, rozsianych po całym świecie (Austria, Bali, Włochy, Japonia, Islandia, Australijska rafa, Egipt, Arizona, Paryż, Tanzania,…)
✅ Prosta obsługa dotykiem
✅ Oszałamiająca grafika i krajobrazy
✅ Możliwość personalizacji wyglądu kart
✅ Tajemnicze skarby i ukryte obiekty na każdej mapie
✅ Relaksująca muzyka i efekty dźwiękowe

🧭 DLACZEGO WARTO GRAĆ?

Obiecujemy, że Solitaire Tripeaks jest wszystkim, czego szukasz w DARMOWEJ grze. Graj, wygrywaj i rywalizuj ze znajomymi w Solitaire Tripeaks - grze dotychczas dostępnej tylko w Facebook Messenger, teraz także w pełnej wersji w Google Play. Ten klasyczny, darmowy pasjans to jedna z najlepszych gier karcianych, w jakie kiedykolwiek miałeś(-aś) okazję zagrać.

Rozpocznij swoją podróż po świecie Solitaire Tripeaks, który czerpie z wielu klasycznych gier w pasjansa, takich jak Pająk, Freecell, Pyramid czy Klondike, a wszystko to w pięknej, baśniowej grafice. Eksploruj dalekie kraje, egzotyczne sceny, piękne krajobrazy, wspaniałe zabytki, tematyczną muzykę i odkrywaj ukryte przedmioty i skarby, grając w tego klasycznego pasjansa.

🎮JAK GRAĆ w Solitaire Tripeaks

Ta klasyczna, darmowa gra karciana Solitaire, znana także jako Tri Towers, Three Peaks czy Triple Peaks, jest bardzo prosta. Losuj po jednej karcie ze swojej talii. Z kart na planszy zaznacz tą o jedno oczko wyższą lub niższą od Twojej karty, żeby ją usunąć. Samouczek na początku rozgrywki nauczy Cię podstaw pasjansa Solitaire TriPeaks. Uważaj na przeszkody ukryte na planszy (takie jak pułapki czy materiały wybuchowe) i zdobywaj wspomagacze, które ułatwią Ci wygraną! Aby ukończyć poziom i kontynuować podróż, musisz usunąć z planszy po kolei wszystkie karty, jednocześnie uważając, żeby nie zabrakło kart w Twojej talii. Triple peaks NIE JEST TRUDNY, ale musisz rozważnie dysponować swoimi kartami.

🌎EKSPLORUJ ŚWIAT i BIERZ UDZIAŁ W MISJACH I WYDARZENIACH

Ciesząc się pięknymi krajobrazami i słynnymi zabytkami w tej grze w pasjansa, rozważ konsekwentne wykonywanie dziennych misji. Czeka na Ciebie wiele niepowtarzalnych poziomów i ekscytujących wydarzeń, w czasie których odblokujesz nowe projekty dla kart w Twojej talii. Dlatego zdobywaj jak najwięcej nagród, zbieraj monety i używaj ich do rozwiązania najtrudniejszych łamigłówek.

Zakręć kołem za darmo i zyskaj dodatkowe monety i bonusy. Ten pasjans da Ci szansę odwiedzenia krajów takich jak Brazylia, Indonezja, Włochy czy Australia. Każdy z nich ma wyjątkowe cechy pasjansa Solitaire TriPeaks, wiele darmowych plansz, co najmniej jeden ukryty obiekt, a także mnóstwo sekretów i uroczych postaci które napotkasz. Czy kiedykolwiek grałeś w pasjansa w piramidzie? Czy udało Ci się zbiec z pajęczyny pasjansa Pająka? Jeśli nie, to czy jesteś gotów zmierzyć się z wyzwaniami TreePeaks i odblokować je wszystkie? Przygotuj się do wyruszenia w Twoją własną podróż po świecie Solitaire!
W prostych słowach: jeśli szukasz najlepszej, darmowej gry w pasjansa, z piękną grafiką i wieloma wyzwaniami - ta klasyczna gra w pasjansa jest dla Ciebie.

👉 Zagraj w Solitaire Story - Solitaire Tripeaks za darmo i dołącz do tysięcy Przyjaciół Solitaire!

✅ Twoja opinia ma znaczenie:
Tak, Twoja opinia jest dla nas niezbędna do ciągłego ulepszania naszej gry. Jeśli masz jakiekolwiek propozycje, możesz je nam przedstawić. Dziękujemy za pobranie naszej gry, która zabierze Cię w podróż po świecie Solitaire. Nie zapomnij podzielić się nią ze znajomymi!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Solitaire Story – TriPeaks - Darmowa Przygoda na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Solitaire Story – TriPeaks - Darmowa Przygoda w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Solitaire Story – TriPeaks - Darmowa Przygoda z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Solitaire Story – TriPeaks - Darmowa Przygoda

  • Klinij w ikonę Solitaire Story – TriPeaks - Darmowa Przygoda na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować