Features & Details

Zbuduj miasto, swoje miasto
City Island 5 - Tycoon Building Offline Sim Game , nowa gra miejska od Sparkling Society sprawi, że staniesz się burmistrzem małego miasteczka, zaczynając od jednej wyspy. Wyślij swój statek powietrzny, aby odkrywać świat i odblokowywać piękne nowe wyspy i budować nowe miasta. W większości gier związanych z budowaniem miasta zarządzasz tylko jednym miastem, ale w „City Island 5 - Tycoon Building Offline Sim Game” rozszerzysz horyzont i perspektywy na inne wyspy, z których każda cechuje się innym motywem i powierzchnią do budowy miasta. W tę grę miejską można również grać offline, więc możesz zbudować własne miasto bez internetu lub gdy nie masz połączenia z internetem. Dołącz do milionów graczy w najpopularniejszej serii gier związanej z budową miast na telefony komórkowe!

Od miasteczka przez miasto do metropolii
Twoje miasta zaczną jako małe wioski, ale będą się powiększać w miarę umieszczania kolejnych budynków i odblokowywania nowych wysp. Gry z budowaniem z serii City Island są dobrze znane jako bardzo satysfakcjonujące gry offline, z dużą liczbą misji i dużą ilością zawartości. W tych grach zawsze jest coś do zrobienia. Odwiedzaj miasta i miasteczka sąsiadów lub odwiedź moje miasto.

Budowanie miasta z celem i misją
Te symulacyjne gry związane z budowaniem to zabawne, swobodne i bezpłatne gry offline, w których możesz budować miasta. Oznacza to, że nigdy nie będziesz się nudzić grając w „City Island 5 - Offline Tycoon Building Sim Game”! Oprócz setek budynków do odblokowania, te miejskie gry budowlane mają dziesiątki zadań umożliwiających zdobywanie skrzyń skarbów wypełnionych bardzo fajnymi rzeczami. Zaprojektuj i zbuduj swoje wyspiarskie miasto w taki sposób, w jaki chcesz. Graj ze znajomymi, aby pomagać sobie nawzajem. Te swobodne gry symulacyjne zawierają wiele fajnych budynków i wysp, które można odblokować, i na pewno zachęcą Cię do długiego grania — aby zebrać więcej pieniędzy, dzięki którym będziesz w stanie rozwijać miasta i projektować je w pożądany sposób.

„City Island 5 - Offline Tycoon Building Sim Game” Funkcje i cechy gry z budowaniem miast:
▶ Zbieraj, ulepszaj, dekoruj, eksploruj w tej kompletnej budowlanej grze symulacyjnej!
▶ Zbieraj nagrody i zdobywaj skrzynie ze skarbami!
▶ Zagraj w tę grę w trybie offline lub online. Do grania nie jest wymagane połączenie internetowe
▶ Gry dla budowniczych miast znów sprawiają radość z dziesiątkami fajnych wysp, na których możesz postawić swoje miasta!
▶ Zbuduj własne miasto i obserwuj miasta innych graczy!
▶ Nie zapomnij ocenić nas lub przekazać nam swojej opinii!

Graj City Island 5 - Offline Tycoon Building Sim Game Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz City Island 5 - Offline Tycoon Building Sim Game