Airport Craft Latanie Samolotem Symulator Kraft 3D

Airport Craft Latanie Samolotem Symulator Kraft 3D

Przygodowe | Survival Crafting & Exploration Adventure Games

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 14 maja 2019

Funkcje Gry

Patrzysz na największe lotnisko kraft świata! Twoje linie lotnicze wymagają pieniędzy na rozwój! Rozwijaj swoją firmę, zbuduj wielkie lotnisko i stań się potentatem lotniczym! Zagraj w Airport Craft za darmo – latanie samolotem, krafting, budowanie prowadzenie lotniska w stylu majkraft!

Witamy na lotnisku JFK!
Czy lubisz latanie samolotem? Graj w Airport Craft za darmo i ciesz się zabawą w stylu majkraft i graj w gry w budowanie lotniska! Stwórz najlepsze linie lotnicze na świecie i zarządzaj setkami lotnisk! Kontroluj ruch lotniczy! Zbuduj całe lotnisko JFK, korzystając ze schematów i umiejętności w krafty! Kup helikoptery wojskowe ląduj na swoim własnym lotnisku!

Graj w mini gry!
Wybierz się na przygodę i poznaj świat jak majkraft. Zbuduj lotnisko w dowolnym miejscu! Możesz także odpocząć i zagrać w fajne minigry! Odwiedź park rozrywki lub zbuduj tam lotnisko! Latanie samolotem, helikopter, symulator lotu – to wszystko w jednym! Kraft i krafting najlepszego sortu!

Sprawdź symulator lotu!
Lotnisko, gry i latanie samolotem – czego chcieć więcej? Użyj trybu eksploracji, aby poznać tajemnice lotniska! Lotnisko New York JFK mogłoby być naprawdę romantycznym miejscem! Twoje linie lotnicze łączą setki ludzi codziennie! Pokaż randce samoloty wojskowe, aby trochę zaimponować! Linie lotnicze i randkowanie, czemu nie? Lotnisko, gry i latanie samolotem to super połączenie! Przed randką, kup nowe ubrania i ubierz się jak chcesz! Baw się na lotnisku ze swoją dziewczyną, chłopakiem lub miłością swojego życia! To jest symulator drugiego życia, symulator lotu i kraft gry dla chłopców!

Craft dla dziewczyn i chłopców!
Czy jesteś gotowy zobaczyć jak żyje potentat lotniczy? Wykorzystaj swoje umiejętności zarządzania, aby przenieść swoje lotnisko, gry i symulator samolotów na nowy poziom! Graj w kraft majkraft gry dla chłopców – możesz zbudować lotnisko, podróżować i pilotować własny samolot! Tryb symulatora pozwala stworzyć prawdziwe imperium lotniskowe! Wygraj nagrodę "potentat lotniczy roku"! W grach majkraft dla dziewczyn i chłopców wszystko jest możliwe!

Przygoda, budowanie i latanie samolotem!
Airport Craft to jedna z najlepszych kombinacji gier majkraft, gry randkowe i ... gier w budowanie miasta! Zbuduj nowe lotnisko, zarządzaj ruchem lotniczym i baw się w symulator samolotów! Użyj swojej wyobraźni w trybie tworzenia i budowania, w którym możesz budować z bloków, co chcesz, a nawet niszczyć wszystko! Gry, w których samoloty nigdy się nie zatrzymują, są najlepsze! Pilotuj helikopter wojskowy i trenuj latanie samolotem!

Cechy gry Airport Craft:
✈️ Tryb tworzenia i budowania. Zbuduj prywatny odrzutowiec, helikopter wojskowy lub samoloty!
✈️ Gry randkowe w romantycznej scenerii lotniska JFK w Nowym Jorku! Znajdź chłopaka, dziewczynę lub ... miłość swojego życia!
✈️ Dbaj o linie lotnicze. Zostań prawdziwym potentatem lotniczym!
✈️ Symulator lotu i niesamowite projekty ułatwiające budowanie!
✈️ Latanie w świecie majkraft!

Weź taksówkę na lotnisko JFK w Nowym Jorku i uświadom sobie, że możesz sobie z tym poradzić! Pilotuj własne samoloty, helikopter wojskowy i prowadź własne linie lotnicze i lotnisko! Nie czekaj i pobierz Airport Craft ZA DARMO!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Airport Craft Latanie Samolotem Symulator Kraft 3D na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Airport Craft Latanie Samolotem Symulator Kraft 3D w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Airport Craft Latanie Samolotem Symulator Kraft 3D z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Airport Craft Latanie Samolotem Symulator Kraft 3D

  • Klinij w ikonę Airport Craft Latanie Samolotem Symulator Kraft 3D na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować