Cerrahi Doktor Simülatörü

Cerrahi Doktor Simülatörü

Simülasyon | Quiet inc

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 24 Kas 2022

Oyun Özellikleri

Çevrimdışı doktor oyunu oynamak için acil cerrahi operasyon oyunlarında ve doktor hastane oyunlarında ER cerrah simülatör oyunlarında en iyi cerrah doktor ve çılgın cerrah ol

Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Ücretsiz Çevrimdışı Doktor Oyunları, aradığınız gerçek ve doktor oyunlarını size verir. Acil Hastane Oyunlarında çılgın bir cerrah doktoru olarak atandınız: Ücretsiz Doktor Oyunları ve şimdi çoklu hastalık ameliyatları olan hastalarınızı tedavi etmek veya ücretsiz hastane oyunlarında ameliyat simülatörleri yapmak için tüm becerilerinizi kullanmak sizin göreviniz. Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Ücretsiz Doktor Oyunları hastane odası, hastane oyunlarında gerçek doktor tarafından acil doktor simülatörü gerçekleştirmek için tüm tıp doktoru cerrahi aletleriyle iyi bir şekilde donatılmıştır. Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Ücretsiz Doktor Oyunları, çoklu ameliyat doktoru olmayı deneyimlediğiniz ücretsiz bir doktor simülasyonu çevrimdışı ameliyat oyunudur, hastalar doktor oyunlarında gelmeye devam eder ve acil hastaların hayatını kurtarabilecek tek doktor sizsiniz. Bu ücretsiz oyunlarda gerçek doktor cerrahi araçlarıyla. Hastalarınızda ameliyat simülatörünü gerçekleştirmek için çevrimdışı oyunlarda hayat kurtaran bir doktor ve en iyi hastane doktoru olun. Bu çevrimdışı oyunlar, en iyi ameliyat simülasyonu doktor deneyimini sunar, açık kalp ameliyatı hastalarını tedavi eder ve hastaları sevdikleriyle tekrar gülümsetir. Ama önce, bu doktor oyununda hastaları tedavi etmeden ve acil ameliyathaneye göndermeden önce hastanın geçmişini bilmeniz gerekir.

Mide Ameliyatı Oyunları
Ambulans midesi ağrıyan küçük bir çocuğu getirdi, şimdi hastanenin ameliyathanesinde ameliyat edeceksiniz. Mide ameliyatına hazır olun, hastane oyunlarında midesinden abur cubur çıkarmak için karnına bir kesi yapmanız gerekiyor.

Beyin Cerrahisi Oyunları
Hastane oyunlarında bir hastaya kafasında kol, parmak ve bacak hareketlerini etkileyebilecek beyin tümörü teşhisi konuldu. Beyin kalbimizi, gözümüzü, kulağımızı, burnumuzu, böbreğimizi, karaciğerimizi, akciğerlerimizi, midemizi ve vücudumuzun tüm kısımlarını kontrol eder. Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Çevrimdışı Doktor Oyunları'nda işlemi gerçekleştirmek için sanal doktor simülatörü olacaksınız. Çok ameliyatlı doktor simülasyonunu gerçekleştirirken hastanın organlarını kontrol etmeleri için görevdeki diğer tüm cerrah doktorları arayın.

Boğaz Ameliyatı Oyunları
Bu hastane oyununda, bir hasta boğaz enfeksiyonu geçiriyor ve Çevrimdışı Doktor Oyunlarında sağlığına yeniden kavuşmak için onları iyi tedavi etmeniz gerekiyor. Boğaz probleminde, hastanın kulakları ve gözleri birbirine bağlı olduğu için problem yaşayabilir. Hastane cerrahisi simülatörü oyunlarında acil boğaz cerrahisi simülasyonu gerçekleştirmek için bir KBB (Kulak, Burun, Boğaz) cerrah doktoruna danışın.

Göz Ameliyatı Oyunları
Bu hastane oyunundaki çocuklardan biri, annesiyle birlikte uzman bir göz cerrahisi doktorundan görme muayenesi yaptırmak için geldi. Bu ücretsiz oyunlarda lazer tedavisi ile açık gözleri germek, mikropları gidermek ve çocukların gözlerindeki istenmeyen bakterileri öldürmek için gerçek doktor simülatörü tıbbi aletlerini kullanın!

Diz Ameliyatı Oyunları
Ücretsiz Çevrimdışı Doktor Oyunlarında ayak bileğini, bacak ve ayak hareketlerini etkileyebilecek bir diz yaralanması geçirdiği için hastalardan biri acı içinde inliyor. Başka herhangi bir hasarı önlemek için, hastane oyunlarında acil durum diz doktoru simülatörüne hazırlanın.

Göğüs Cerrahisi Oyunları
Başka bir hasta kötü bir kaza geçirdi ve göğüs kafesi kırıldı. Kırık göğüs kafesi en iyi doktor cerrahın acil müdahalesine ihtiyaç duyar, aksi takdirde solunum sistemine, yani akciğerlere veya kalbe zarar verebilir. Doktor simülatör oyunlarında enfeksiyondan kaçınmak için kanı temizlemeyi unutmayın.

Acil Hastane Ameliyatı Simülatörü Oyunları: Ücretsiz Çevrimdışı Doktor Oyunları Özellikler:
ücretsiz çevrimdışı doktor oyunları.

Daha az gör Daha fazla gör

Cerrahi Doktor Simülatörü oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Cerrahi Doktor Simülatörü yazarak arayın.

  • Cerrahi Doktor Simülatörü uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Cerrahi Doktor Simülatörü uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Cerrahi Doktor Simülatörü ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın