Hunting Clash: Hayvan Avlama Oyunu. Av Simülatörü

Ten Square Games

Son Güncelleme 20 Ocak 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

2020 avlanma sezonu açıldı! Silahının tozunu al, mobil cihazında avlanma yerine git ve vahşi hayvanları doğal yaşam alanlarında gözlemle. Ava hazır mısın? Hadi yeni nesil bir atış oyunu olan Hunting Clash'ı oyna!

Nefes kesen avlanma alanları
Mobil oyunlardaki en etkileyici avlanma yerlerine git! Montana'nın korularında, Kamçatka'nın dondurucu soğukluktaki ormanında avlan; Afrika'da (Namibya) bir av safarisine çık ve daha birçok yere git! Göz kamaştırıcı manzaralar, gerçekçi vahşi hayvanlar ve korkutucu yırtıcı hayvanlar seni bekliyor! Bu ücretsiz avcılık oyununda, büyük hayvan avcısı olma heyecanını daha önce hiç olmadığı kadar hisset! Öylesine bir atış oyunundan çok daha fazlası.

Mobil cihazında oynayabileceğin bir atış oyunu
Geyik, sığın, boz ayı, kurt, ördek ve çok daha fazla hayvanın izini vahşi doğada sür. Bir hayvan seç, nişan al ve vur! Hayvan avlama oyunları atış oyunları ve nişancı arena oyunlarının bir karışımıdır. Vahşi doğanın içinde gerçek bir keskin nişancı deneyimi yaşamaya hazır ol.

Avla ya da avlan
Hayvan vurmak, avcılar için kolay bir iştir. Peki hayvanları vurmak bu oyundaki tek amaç mı? Hayır çünkü bu oyunda her gün bir yenisine katılabileceğin tonlarca etkinlik var! En iyi atış ve avcılık oyunlarında da olması gerektiği gibi, iz sürme ve nişan alma becerilerini göstermelisin! Geyik gibi belli vahşi hayvanları avla ya da Afrika, ABD, Rusya ve daha pek çok yerde avcılık yap. Hedefleri yerine getir ve oyununu bir üst seviyeye taşı!

Silahını kendin seç
Keskin bir nişancı tüfeği mi yoksa bir yay mı istersin? Seçim senin. Ateşli silah ile avlamak, yay ile avlamaktan daha popülerdir ama yine de yay ile avlamak eski moda avcılar arasında, özellikle bir geyik avında hâlâ oldukça tercih edilir. İster ateşli silah ile ister yay ile avlamayı tercih et, seçebileceğin çok sayıda yükseltici olacak. Atış ekipmanını geliştir ve hayvanları ölümcül bir isabet ile vur.

Başka avcılara karşı mücadele et
Hayvan avlamanın bireysel yapılan bir spor olduğunu kim söylemiş ki? Avcılık oyunları, başkalarıyla oynandığında çok daha heyecan verici olur! 1'e 1 OkO düellolarında geyik avına git ve gerçek bir büyük avcı ol. Seni lider panolarının üst sıralarına tırmandıracak şey vahşi doğanın sesi. Usta bir avcı ol, epik ganimetler edin ve bu hayvan avlama oyununda kimin en iyi olduğunu göster.

Bir Avcı Kulübüne mi katılmak istiyorsun?
Üye avcılar ile güçlerini birleştir ve En İyi Avcı Kulübü unvanını kazanmak için başkalarına karşı mücadele et. Ekipman ve deneyim paylaş, Kulüp hedeflerini yerine getir ve sosyalleş. İster bireysel olarak avla, ister OkO avcılık oyunlarında bir düelloda atış yap, Avcı Kulüplerinde her avcıya uygun bir şeyler var.

AAA avcılık oyunlarındakilere benzer grafikler
Ayının kürkünü görüyor musun? Ya kurdun postunu? Peki ya çok gerçekçi şu geyiği? Bu tür hayvanları avlamak gerçek bir zevktir. Buna harika görünüme sahip çimenler, ağaçlar ve gerçekçi hava koşullarını da ekle. Öylesine gerçekçi ki neredeyse avlamak istediğin hayvanın kokusunu bile alabilirsin! Bu mobil cihazında oynayabileceğin AAA kalitesinde bir avcılık oyunu!

Vahşi yaşamın sesine kulak ver ve hayvan avlamak için büyük bir hayvan avcısı gibi silahın ile bütünleş. Vahşi hayvanların izini sür, avcı ekipmanları topla ve güzelliği ile göz kamaştıran doğayı gözlemle. Başka bir avcılık oyunu aramana gerek yok. Tüm zamanların en heyecan verici avcılık oyunlarından biri olan Hunting Clash'ı oyna! Ücretsiz olarak hemen indir ve hayvan avlama oyunu macerana başla.

Daha az gör Daha fazla gör

Hunting Clash: Hayvan Avlama Oyunu. Av Simülatörü oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Hunting Clash: Hayvan Avlama Oyunu. Av Simülatörü yazarak arayın.

  • Hunting Clash: Hayvan Avlama Oyunu. Av Simülatörü uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Hunting Clash: Hayvan Avlama Oyunu. Av Simülatörü uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Hunting Clash: Hayvan Avlama Oyunu. Av Simülatörü ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın