Features & Details

Najważniejsze z Total Battle - najlepsza gra strategiczna online z 2018:

BUDUJ I RZĄDŹ
Wznieś wspaniały zamek i rozbuduj terytorium swojego klanu do ogromnego imperium, możesz w końcu wykorzystać całą swoją wyobraźnię w ekscytującej grze, budują niesamowite miasto, które czeka na twoje rządy.

TRENUJ I PROWADŹ
Twoja własna baza wojskowa znajduje się w samym sercu twojego zamku: trenuj i stwórz najlepszą armię, używając różnych rodzajów jednostek: od piechoty, przez katapulty, do tytanów i smoków.

STRATEGIA PvE - POGROMCA BESTII
Wyrusz na mapę świata, by poprowadzić swoją armię do mobilnej akcji PvE - uderzaj na tytanów, smoki, elfy, ogniste robaki, wampiry, czarnych rycerzy (wymieniając tylko kilka z fantazyjnych stworzeń tam żyjących). Wybierz starannie swoich żołnierzy oraz strategię działania, przecież nie chcesz, by smok podbił królestwo, które tak bardzo kochasz.

STRATEGIA PvO
Tocz bitwy i zdobywaj zamki najbardziej zaprawionych graczy MMO w tej strategi czasu rzeczywistego PvP, włączając w to prawdziwych weteranów, strategów oraz generałów armii.

BADAJ I WYTWARZAJ
Badaj starożytne grobowce i krypty w poszukiwaniu epickich przedmiotów, by wytworzyć majestatyczne wyposażenie dla swojego bohatera. Różne zestawy wyposażenia dają inne unikalne możliwości twojemu boheterowi - zbroja legendarnego wojownika, fantazyjny pogromca potworów, uhonorowany zarządca, badacz Indiana. Jeżeli nadal Ci mało RPG, to możesz wybrać pomiędzy 9 całkowicie odmiennymi bohaterami, każdy z własnymi przywilejami i umiejętnościami.

POWSZECHNE GRY WOJENNE
Strategia militarna i taktyka w najlepszym wydaniu: dołącz do klanu lub go stwórz, rozpocznij marsze klanowe przeciwko watahom potworów, oblęż ich forty, lub też wypowiedz wojnę innym klanom i spal je dostrzętnie - powoli, strategicznie, jeden po drugim, zdobywaj ich terytorium i spraw, by uklękli przed twoim sztandarem! I wreszcie zjednocz swoje królestwo i maszeruj, aby pokonać inne królestwa.

POLITYKA
Po wywalczeniu sobie drogi do senatu, użyj swoich politycznych umiejętności, by wybrać króla, który poprowadzi królestwo do dobrobytu lub ubóstwa, a może jesteś dostatecznie dobrym graczem, by zostać królem? Król przypisuje tytuły honorowe, decyduje o tym, jak wydać środki ze skarbca, ustala zasady królestwa, by ostatecznie zjednoczyć swoich ludzi w walce z innymi królestwami. Tak będzie, jeśli ty, jako gracz dokonasz mądrego wyboru wraz ze swoimi kolegami senatorami... w innym przypadku na tronie będzie zasiadał błazen ;-) Zagraj w ten dom z kart na własne ryzyko.

EKSCYTUJĄCE WYDARZENIA MMO:
Wydarzenia w grze mają miejsce codziennie, a duże turnieje odbywają się raz w tygodniu, to właśnie wtedy wydarzenia stają się tak ekscytujące, że możesz zapomnieć odebrać swoje dziecko ze szkoły.

Graj Total Battle Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Total Battle