ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Bu Omnitrix Kahramanı macerasında sonu gelmeyen robot düşman ordusunu yumrukla, tekmele ve parçala! Ateş Topu, Şimşek Hız ve Şok Kaya'ya dönüşerek süper hızlı efsanevi dövüşlerde Buharlı Smythe'ın robotlarına kafa tut. Maksimum hasar verebilmek için saldırılarını doğru zamanda yap.

Basit dokunmatik ve kaydırmalı kontroller aksiyona dalmayı kolaylaştırıyor ama hızlı dövüşler ve çeşit çeşit düşman saldırıları, hem reflekslerini hem de dövüş stratejilerini sınayacak. Uzaylılarının becerilerini geliştirip onları daha hızlı, güçlü ve dayanıklı hâle getirmek için nesneler topla. Uzaylılarının kendilerine has becerilerini kullanarak rekorunu kırmaya çalış!

ROBOT PARÇALAMA
Buharlı Smythe, buharlı robotlar ordusunu üstüne saldı! Şimdi Ben 10 uzaylı güçlerini kullanarak onları durdurmak zorunda. Omni-Gelişmiş Ateş Topu, Şimşek Hız veya Şok Kaya olarak oyna ve düşman robotların sonu gelmeyen saldırısına karşı koy.

ARALIKSIZ AKSİYON
Basit dokunmatik ve kaydırmalı kontrollerle saldırıp kendini savunurken bitmek bilmeyen düşman robot ordusunun kendilerine has saldırı stillerini öğren!

BOL BOL GELİŞTİRME
Cephaneliğine yeni beceriler ekle. Daha hızlı ve güçlü olmak için istatistiklerini yükselt. Sana dövüşte ek faydalar sağlayacak geliştirmelerin kilidini aç. Her oynadığında kendini ve uzaylılarını geliştirmenin yeni yollarını bulacaksın!

DAHA ÇOK GÜÇ İÇİN SIRALAMANI ARTIR
Maksimum seviyeye mi ulaştın? Sorun değil! Kaynaklarının bir kısmını harcayarak sıralamanı artırabilir, yeni kilit açmalar ve daha yüksek seviye üst sınırlarıyla daha da güçlenebilirsin.

Omnitrix Kahramanı'nda Ben 10'in uzaylılarında ustalaş ve kendi rekorunu kırmaya çalış!


****************

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Rumence, Rusça, Türkçe, Arapça, Brezilya Portekizcesi, Latin Amerika İspanyolcası, Malayca, Endonezyaca, Tayca

Bu uygulamayla ilgili sorun yaşarsanız bize apps.emea@turner.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin.

****************

Bu oyunu indirmeden önce uygulamanın şunları içerdiğini belirtmek isteriz:
- Oyunun performansını ölçmek ve oyunda neleri geliştirmemiz gerektiğini anlamak için "Analiz";
- Turner reklam ortakları tarafından "hedef kitle gözetmeyen" reklamlar.


Kullanım Şart ve Koşulları: https://www.cartoonnetwork.tr/apps-terms
Gizlilik Politikası: https://www.cartoonnetwork.com.tr/apps-privacy

Ben 10 - Omnitrix Kahramanı: Uzaylılar X Robotlar oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Ben 10 - Omnitrix Kahramanı: Uzaylılar X Robotlar İndirin