ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Football Manager 2019 Mobile, yolunuzu gözleyen, dünyanın en meşhur futbol kulüpleriyle birlikte göz alıcı derecede muhteşem ve gerçekçi menajerlik deneyimini sunuyor.

Ödüllerle dolu kariyerinizin ilk basamağı hangisi olacak? 19 ülkeden 56 lig arasında seçim yapılacak yüzlerce kulüp mevcut.

Yetenekli bir takımımı seçeceksiniz, yoksa baştan aşağı yeniden düzenleme gerektiren bir projeyi mi ele alacaksınız?

Dünyanın en iyi oyuncuları gerçek anlamda kontrolünüz altında. Kazananlardan oluşan bir takım yaratmak için oyuncuları akıllıca alıp satın ve onları daha iyi bir hale getirmek için yeni antrenman modülünü kullanın.

Taktik panosu, oyuncu kadrosunun bir takıma dönüştüğü yerdir. Oyuncularınıza uygun taktikler mi seçeceksiniz, yoksa sisteminize uygun oyuncular mı? Hangisini seçerseniz seçin, ihtiyacınız olan tüm araçlar elinizin altında.

Maç Günü geldiğinde, tamamen dijital olan yedek kulübenizde yerinizi alacak ve ilk 11 oyuncunuzun sahaya adım atışını seyredeceksiniz. Maç başladığında, farkı yaratacak olan sizin kararlarınız.
Yeni eklentiler ve yükseltmeler, FM19 Mobile'ı yeni düzeylere çıkararak 2018/19 sezonunun unutulmaz olmasını sağlıyor.

YEPYENİ LİGLER VE LİSANSLAR
Rusya ve Çin, şansınızı deneyeceğiniz iki yeni ülke. Ayrıca, genç yeteneklerle dolu Bundesliga, seri tarihinde ilk kez tam lisansa sahip.

ANTRENMAN YAPIN VE KAZANIN
Yeni ve kişiselleştirilebilir antrenman sistemiyle oyuncularınızın hiç olmadığı kadar gelişimini izleyin ve buna katkıda bulunun. Oyuncularınıza hangi konuda iyi oldukları ya da hangi konuda daha iyisini yapabilecekleri konusunda sürekli güncelleme yapan çalışanlarınızla onların zayıf yönlerini azaltın ve güçlü yönlerini gerçek anlamda özel bir hale getirin.

TRANSFER VE SÖZLEŞME REVİZYONU
Daha hızlı ve daha dinamik bir deneyim için kulüplerle ve oyuncularla artık gerçek zamanlı görüşmeler yapabileceksiniz. Yeni maddeler, geri satın alma miktarlarını veya minimum serbest bırakma bedelini görüşmenize olanak tanırken ilk kez gelecekteki gerçek transferler dahil edilmiştir.

TAKIM NUMARALANDIRMASI
Son olarak... Tamamen kişiselleştirilebilir takım numaralandırmasının dahil olmasıyla birlikte oyuncularınızın giydiği formayı sahiplenmesini sağlayın.

TAKIM KİTLERİ
Seri tarihinde ilk kez, oyun boyunca serpiştirilmiş lisanslı kitler göreceksiniz. Üstelik "Kulübüm" modunda kendi kitinizi de tasarlayabilirsiniz.

VE ŞUNLARIN YANI SIRA ÇOK DAHA FAZLASI:
- Maç geliştirmeleri; gol anını tekrar oynatma ve VAR dahil
- Yenilenen kullanıcı arayüzü
- Geliştirilmiş taktiksel oyuncu araştırma
- Oyun içi düzenleyici geliştirmeleri

Gizlilik Politikası: https://www.sega.co.uk/Customer_Privacy_Policy-Turkish
EULA: https://www.sega.co.uk/fm19_eula_tr

© Sports Interactive Limited 2018. SEGA Publishing Europe Limited tarafından yayınlanmıştır. Sports Interactive Limited tarafından geliştirilmiştir. SEGA ve SEGA logosu, SEGA Holdings Co., Ltd. veya bağlı kuruluşlarının tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. SEGA, ABD Patent ve Marka Ofisi'nde kayıtlıdır. Football Manager, Football Manager logosu, Sports Interactive ve Sports Interactive logosu, Sports Interactive Limited'ın tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer şirket adları, marka adları ve logolar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Football Manager 2019 Mobile oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Football Manager 2019 Mobile İndirin