ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Kendi iksirinizi nasıl yapacağınızı biliyor musunuz? Simya laboratuarı hazırlamak, biraz iksir üretmek ve bunları bir araya getirmenin zamanı geldi! Bir cadı - sihirli bir iksir üreticisi - olun ve şansınızı en yeni pişirme oyunlarından birinde deneyin!

Ne büyüsü bu ?!
Bir simyager, herbalist veya büyücünün çırak olmanın nasıl birşey olduğunu merak ettiniz mi? Artık meraklanmayı bırakabilir ve Alchemy Craft oynamaya başlayabilirsiniz! En yeni yemek oyunları arasında bir cadı olmana izin veren bir oyun. Bloklu küp fantazi ormanında bir yerlerdeki peri mutfağında bir pişirme şefi!

Küçük bir simya laboratuarı hazırlama ve oluşturma
Craftlama ve inşaat maceranız bilinmez bir yerlerdeki fantezi ormanında başlıyor. Eski bir büyücü çırağı - şimdi cadılığa terfi eden – olarak kendi evini tasarlamalı ve inşa etmelisin. Craftlama ve inşa etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Tatlı bir cadı kulübesi kurun ve küçük simya laboratuvarının çalışması için gereken sandalyeler, masalar ve tüm simya araçlarıyla içini donatın!

Keşif modu - maden kaynakları, şifalı otlar!
Hiçbir simya uzmanı hiçbir malzemeler olmadan çalışamaz! Otlar ve diğer kaynakları toplamak için keşif moduna girin! Eski madenden gelen gümüş cevheri ve craftlama, büyük bir kudretle sihirli iksir yapar. Şimdiye kadar bulunan en zehirli zehri hazırlamak için mandragora'yı bulun! Daha güçlü bir iksir elde etmek için küçük unicorn’un bir boynuzu veya küçük ejderhanın pençesi ekleyin. Farklı mekanlara seyahat edin ve keşif modunu kullanarak en iyi sihirli iksiri yapın ve yeni bir cadılık seviyesine ulaşın! Sadece Alchemy Craft'da!

Altın için sihirli iksir ticareti yapın!
Altın ve değerli taşlar için iksirinizin ticaretini yapın. Cadı kulübeniz, mükemmel piksel kahramanlar ve maceraperestler tarafından ziyaret edilebilir! Genellikle büyülü bir ejderhayı öldürmek veya onun gibi başka bir şey için destansı bir macera içindedirler. Karanlık bir büyü yapın - herhangi bir hastalık için doğal bir şifalı bitki tedavisi veya ... denizkızı prensesini kahramanına aşık kılan bir aşk iksiri!

Küçük simya laboratuarınızı geliştirin!
Alchemy Craft, becerilerinizi ve küçük simya laboratuarınızı geliştirmek için değerli taşlar ve altın paralar kazanmanızı sağlar! Dahası herhangi bir iksir hazırlama rehberi gerekmiyor. Bir porsiyonu nasıl hazırlayacağınızı sormayın ve şu karalamayı bir kenara bırakın – güçlü mayalama tariflerine sahip simya kitapları sizi bekliyor! Onların kilidini açın ve sizi ormandaki en güçlü cadı yapacak iksirleri yapın! Başka hiçbir simya oyunu bunu yaşamamıza izin vermez! Alchemy Craft, craftlama ve inşaat oyunları, pişirme oyunları ve simya oyunlarının en iyi özelliklerini buluşturuyor!

ÖZELLİKLERİ:
Kendi küçük simya laboratuarınızı hazırlayın ve inşa edin!
Bitki ve maden kaynaklarını toplamak için arama modu!
Sihirli malzemeleri birleştirin ve kendi iksirinizi gerçek pişirme oyunlarında olduğu gibi yapın!
Sihirli iksirleri altın ve değerli taşlar için pixel kahramanlar ve diğer maceraperestler ile takas edin!
Becerilerinizi ve küçük simya laboratuvarınızı geliştirmek için yeni simya kitapları satın al.
Ormandaki en güçlü sihir iksiri üreticisi olun!

Alchemy Craft size craftlama ve inşaat, aşçılık ve sihirli iksir yapma konusunda sınırsız bir deneyim sunar. İNDİR düğmesine basın ve 2018 yılının en iyi simya oyunlarından birinin tadını çıkarın!

Alchemy Craft: Sihirli İksir Pişirme Oyunları oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Alchemy Craft: Sihirli İksir Pişirme Oyunları İndirin