My Town : Cinema

My Town : Cinema

Educational | My Town Games Ltd

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 19 Ağustos 2020

Oyun Özellikleri

Bu gece My Town'da sineme gecesi. 3 farklı film izleyin, aktör olun, yönetmen olun, Oz Büyücüsü rolünü oynayın veya sadece patlamış mısır alın ve üst kattaki cep sinemasına çıkın. Tüm farklı mekanları ve gizli sürprizleri keşfedin.

MY TOWN NEDİR?
My Town oyunları çocukların birlikte veya tek başlarına oynayabileceği, hayal gücünü geliştiren, eğitici ve stressiz interaktif dijital oyun evi oyunlarıdır. Oyunlarımız, tıpkı boş bir tuval gibi, çocuklara her oynadıklarında yeni bir hikaye oluşturma ve hayal etme imkanı sunar.

OYNAYIN, HAYAL EDİN, KEŞFEDİN
My Town: Sinema oyununu tasarlamak için ÇOK FAZLA zaman harcadık. Oyun çok sayıda odaya, karaktere ve zengin bir içeriğe sahip.
My Town: Sinema yeni ve heyecan verici mekanlar, karakterler ve kostümler ile dolu. 3 My Town kısa filmi ile birlikte, size saatler boyunca eğlenceli oyun garantisi veriyoruz.

ÖZELLİKLER:
1. Keyif alacağınız 3 mini My Town filmi. Sadece seyretmek istediğiniz Film için bir bilet alın ve sinemaya girin (biraz patlamış mısır getirmeyi unutmayın).
2. Çekimlerini stüdyoda yaptığımız Oz Büyücüsü filminde Oynayın, Yönetin ve rol alın.
3. Birçok yeni karakter ve kostüm!
4. Sinemada eğlenin, favori süper kahramanınız ile fotoğraf çekinin, dilediğiniz kadar patlamış mısır yiyin ve tüm odaları keşfedin.
5. Cep sinemasına göz atın. Projeksiyon makinesini doğru çalıştırdığınızdan emin olun. Ne çok hızlı ne çok yavaş, aksi halde film yanar.

ÖNERİLEN YAŞ GRUBU:
Oyunlarımız eğiticidir ve ebeveynler, kız kardeşler ve arkadaşlar ile… veya tek başına oynama imkanı verecek şekilde tasarlanmıştır. My Town 3-12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Ebeveyn denetimi bu oyunu çocuklar için kusursuz kılar.

FANLARIMIZ KONUŞUYOR!
Her zaman olduğu gibi, SİZİN istediğiniz oyunları geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. My Town: Sinema birçok çocuk tarafından istendi, biz de yapmak zorunda kaldık.
Oyunumuzu değerlendirerek görüş ve isteklerinizi bizimle paylaşın ya da fan sayfamızda paylaşın.
Fanlarımızın bize gönderdiği tüm değerlendirmeleri, yorumları ve istekleri okuyoruz, dolayısıyla çekinmeyin ve gelip bir merhaba deyin :)

Daha az gör Daha fazla gör

My Town : Cinema oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye My Town : Cinema yazarak arayın.

  • My Town : Cinema uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) My Town : Cinema uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki My Town : Cinema ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın